KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > kwatery prywatne, kempingi (2 588)

Wycieczki w INTERIA.PL*****

Wycieczki - Serwis Urlop INTERIA.PL to turystyczny serwis z ofertami biur podróży. Wycieczki lotnicze, autokarowe i z dojazdem własnym. Imponująca liczba hoteli i apartamentów w atrakcyjnych cenach. Last Minute, First Minute, codziennie promocje, tanie oferty wakacyjne dla każdego.

http://wycieczki.interia.pl/ - 29 Lip 2005

A może by wypoczynek na Kaszubach?*****

Przez cały rok zapraszamy państwa do gospodarstwa agroturystycznego na Kaszubach. Cisza, spokój, atmosfera domowa. Wiele interesujących punktów. Więcej informacji na stronie. ZAPRASZAMY...

http://republika.pl/degsy/ - 29 Sie 2000

Agencja Promocji Polskiej Turystyki POLTUR*****

Informator i katalog polskiej oferty turystycznej, ciągle uaktualniany i dopracowywany przegląd możliwości wypoczynku (baza noclegowa, gastronomia, rozrywka).

http://www.poltur.pl/ - 21 Lip 2000

Agroturystyka*****

Serwis Agroturystyka jest zbiorem danych dotyczących tej formy wypoczynku. Dostępne są (w trzech wersjach językowych) wiadomości dotyczące oferowanych domów (zdjęcia, opisy lokalizacji), itp.

http://www.agroturystyka.org/ - 16 Mar 2000

Bank Informacji Turystycznej*****

Baza zawiera informacje o wszelkich formach spędzania wolnego czasu w Polsce, miejscach noclegowych, wyjazdach i itp. Na stronie zamieszczono również odnośniki do stron o tematyce turystycznej. Aby znaleźć potrzebną informację wystarczy kliknąć na mapkę, albo skorzystać z wyszukiwarki.

http://www.wczasy.com/ - 10 Lut 2005

eholiday.pl - Ogólnopolski Serwis Turystyczny*****

Ogólnopolski Serwis Turystyczny - zawiera precyzyjną wyszukiwarkę po bardzo bogatej i stele aktualizowanej bazie danych noclegowych w Polsce. Poza tym w serwisie znajdziemy informacje o tym co warto zobaczyć, nowości, możemy zamieścić darmowe ogłoszenie kupna, sprzedaży oraz dowiedzieć się czegoś o aktywnym spędzaniu wolnego czasu.

http://www.eholiday.pl/ - 5 Sie 2004

EWeekend.pl - noclegi nie tylko na weekend*****

Baza ofert na weekend, wakacje i wczasy. Ponad 200 miast z całej Polski. Baza noclegowa na Słowacji, w Czechach, Austrii...

http://www.eweekend.pl/ - 30 Cze 2006

Hotel, hotele HOTELE-POLSKIE.pl.*****

Hotel, hotele HOTELE-POLSKIE.pl. Hotele, motele, zajazdy, pensjonaty - ponad 700 obiektów.

http://www.hotele-polskie.pl/ - 9 Sty 2002

HOTELE EUROPY - POLSKA*****

Hotele, motele, pensjonaty, domy wczasowe zaprezentowane w systemie Eurohotel.Indywidualne strony obiektów zawierające dane teleadresowe oraz wysokiej jakości zdjęcia. Szybki i skuteczny system wyszukiwawczy. Internetowa recepcja.

http://www.eurohotel.pl/ - 20 Cze 2000

Hotele Polskie*****

Hotele Polskie pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Hoteli. Serwis stanowi bazę danych na temat turystyki i wszystkiego co z nią związane. Dostępne kategorie to m.in. biura podróży, motele, hotele, restauracje, pensjonaty, schroniska, pokoje gościnne...

http://www.hotel.pl/ - 21 Sty 2000

Informacje dodatkowe