KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > kwatery prywatne, kempingi (2 570)

POLSKIE HOTELE - INFOHOTEL*****

Hotele, motele, pensjonaty, domy wczasowe, schroniska, uzdrowiska, Sanatoria , agroturystyka ,kempingi. Nowoczesny systemy prezentacji i rezerwacji Polskich obiektów hotelowych. Trzy wersje językowe. ...

http://www.infohotel.pl/ - 20 Cze 2000

Portal Turystyczny, zakwaterowanie, noclegi, informacje*****

Obszerna baza noclegowa miejscowości górskich. Zawsze aktualne informcje z kraju i ze świata. Praktyczne informacje w jaki spędzić miło czas na wakacjach Turystyka górska

http://www.gorytour.pl/ - 18 Lut 2009

Rezerwacje hoteli na całym świecie. Ponad 45000 hoteli. Zniżki do 50%*****

Portal HotelenaSwiecie.pl umożliwia łatwą rezerwację hoteli na całym świecie online. Bez opłat rezerwacyjnych. Tanie hotele, prosta rezerwacja. Ponad 45000 hoteli.

http://www.hotelenaswiecie.pl/ - 8 Sie 2008

Serwis turystyczno-krajoznawczy*****

Szeroki serwis turystyczny zawierający bazy noclegowe. Hotele, pensjonaty, uzdrowiska, agroturystyka, gastronomia. Linki do wielu stron turystycznych i związanych z turystyką. Strony regionów, powiatów i województw.

http://www.kainfo.pl/ - 28 Cze 2001

TKKF-Centralny Ośrodek Sportowo - Szkoleniowy w Sierakowie*****

TKKF to rekreacja i sport dla każdego. Do dyspozycji gości domki campingowe, pole namiotowe, kryta pływalnia, korty tenisowe, hala sportowa. Firma organizuje kolonie, konferencje, narady, szkolenia , wczasy, obozy rekreacyjne, rekreacyjne wczasy rodzinne, zielone szkoły dla dzieci i młodzieży. Strona po polsku i niemiecku.

http://www.tkkf.com.pl/ - 3 Gru 2001

Tramp - strefa podróży*****

Ciekawe miejsca w Polsce, Europie i na świecie, zdjęcia z wypraw po USA, Szkocji, Francji, Italii, podróże, tanie noclegi, tania turystyka, tanie bilety lotnicze, kolejowe, autokarowe, turystyka w Polsce i na świecie.

http://tramp.strefa.pl/ - 22 Lip 2004

Travels.pl*****

Aktualna oferta ponad 4000 hoteli, pensjonatów, moteli, zajazdów, moteli, ośrodków wczasowych, domów wypoczynkowych i gospodarstw agroturystycznych w Polsce. Dane pogrupowane są w 8 grupach tematycznych dotyczących Polski. Oprócz tego zamieszczony jest spis hoteli w Europie.

http://www.travels.pl/ - 5 Maj 2004

Wczasy w Polsce*****

Serwis informacyjny Wczasy w Polsce. Serwis stanowi bazę danych na temat miejsc noclegowych, turystyki i wypoczynku w całej Polsce. Po wybraniu interesującej kategorii dostępne jest omówienie pozycji wg województw. Nie brak także zdjęć.

http://www.wczasy.ta.pl/_wczasy/ - 21 Sty 2000

Zamek Dersława - pokoje gościnne w Busku Zdroju*****

Oferujemy: pokoje 1, 2 i 3 osobowe o wysokim standardzie, z łazienkami i odbiornikami telewizyjnymi, małą salę konferencyjną, zamknięty parking dla 20 samochodów, dwa piękne słoneczne tarasy, kuchnię i stołówkę, kawiarnię w zabytkowych lochach zamczyska. Na stronie zapoznasz się z historią zamku, galerią zdjęć, cennikiem, możesz również dokonać rezerwacji.

http://www.derslaw.busko.com.pl/ - 22 Gru 2003

81st - pokoje gościnne****

Pokoje gościnne w Zielonej Górze. Zapewniamy miłą atmosferę i dobry wypoczynek. U nas w spokoju i ciszy spędzą Państwo czas, a nowoczesny wystrój wnętrz, łazienek i rodzinna atmosfera pozwolą zapomnieć o codziennych obowiązkach.

http://www.81st.gamp.pl/ - 5 Lut 2004