KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > kwatery prywatne, kempingi (2 570)

ABCwypoczynku.pl****

Serwis poświęcony turystyce krajowej. Ciekawostki, baza noclegowa, aktualne informacje o imprezach, przewodnik i opisy ciekawych miejsc.

http://www.abcwypoczynku.pl/ - 20 Maj 2004

Agencja Kurier****

Strona dla osób poszukujących noclegu na Słowacji. Prezentowane są tutaj ilustrowane zdjęciami informacje o domkach do wynajęcia (ceny, standard, okoliczne atrakcje i inne przydatne dane). Ponadto podstawowe informacje o Orawie i jej mapa, plus fotografie regionu.

http://www.slowacja-kwatery.republika.pl/ - 11 Lut 2002

Agroturystyka****

Serwis Stowarzyszenia Agroturystycznego Ziemi Wieruszowskiej. Informacje o gospodarstwach agroturystycznych powiatu wieruszowskiego, oferty wypoczynku, informacje o powiecie, szlakach turystycznych, zabytkach, atrakcjach, itp.

http://agroturystyka-wieruszow.pl/ - 21 Lut 2005

Agroturystyka - świętokrzyskie****

Agroturystyka woj. świętokrzyskie. Dobra kuchnia. Sprawdzona baza wypadowa do poznawania regionu. Liczne atrakcje. Jazda konna.

http://www.agrowczasy.info/ - 2 Gru 2004

Agroturystyka - Beata Igras****

Gospodarstwo położone jest we wschodniej części Polski, w międzyrzeczu Bugu i Wieprza na Pagórach Chełmskich. Wakacje u nas to przede wszystkim cisza, spokój, świeże powietrze, spacery, zbieranie grzybów, podziwianie piękna przyrody, wycieczki rowerowe, wspóne grillowanie.

http://www.agropokrowka.e-noclegi.net.pl/ - 27 Lip 2004

Agroturystyka - u Rysia****

Strona prezentuje gospodarstwo agroturystyczne "u Rysia", znajdujące się we wsi Piaski na trasie Połczyn Zdrój - Szczecinek. Prezentujemy zdjęcia wnętrz i gospodarstwa, opisujemy warunki wypoczynku, jest mapka dojazdu i dane kontaktowe.

http://www.e-agro.pl/urysia/ - 22 Cze 2004

Agroturystyka i turystyka****

Euroturysta.pl - baza ofert turystycznych. W ofercie: turystyka górska, nad morzem i jeziorem, agroturystyka w siodle, noclegi, pensjonaty, kwatery, pokoje w Polsce, Słowacji, Chorwacji, Czechach. Mozliwość dodania swojej oferty za darmo.

http://www.euroturysta.pl/ - 5 Sie 2005

Agroturystyka Karkonosze****

Zapraszamy w Sudety w górzysty, przygraniczny rejon Karkonoszy nieopodal przełęczy Okraj. Miejsce położone w dolinie bobru i jeziora Bukowskiego. Gospodarstwo agroturystyczne Agro-Dom położone jest u podnóża Karkonoszy w pobliżu Karkonoskiego Parku Narodowego. Opawa to miejscowość graniczna i znajduje się w samym sercu Sudet. Z tego miejsca w Sudetach wszędzie jest blisko. Na południe od Opawy źródła Bobru, na wschód Jezioro Bukowskie a od zachodu Opawa przytulona jest do wschodniej części Karkonoszy. Na jeziorze Bukowskim istnieją doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa oraz sportów wodnych takich jak windsurfing, kajakarstwo, żeglarstwo. Agro-Dom zaprasza w Sudety. Pobyt w Opawie i okolicach to okazja by poznać wspaniałe atrakcje turystyczne w Sudetach.

http://www.agrodom.veus.pl/ - 13 Sie 2012

Agroturystyka Krzywe****

Strona gospodarstwa agroturystycznego pod Suwałkami. Na stronie informacje o gospodarstwie, ofercie, kontakt i atrakcjach turystycznych.

http://agro.krzywe.w.interia.pl/ - 2 Paź 2001

Agroturystyka Maria i Natasza - Wisła****

Gospodarstwo oferuje: 2-,3-,4-osobowe pokoje (łazienki w pokojach jak również łazienki wspólne) wyposażonych w TV SAT, czajnik, podstawową zastawę, radio. Sala do gier zręcznościowych, grill, plac zabaw i piaskownica dla dzieci, dostęp do wyposażonej kuchni, parking, mini-staw. Ośrodek umożliwia przyjazdy ze zwierzętami domowymi. Istnieje możliwość zakupów produktów rolnych.

http://www.mariainatasza.e-noclegi.net.pl/ - 15 Lut 2005