KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > parki narodowe i krajobrazowe (118)

Park Żywiecki - galeria zdjęć, panoramy*****

Galerie zdjęć, panoramy 360 stopni, tapety na pulpit, historia.

http://www.park.zywiec.pl/ - 23 Sty 2002

Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich*****

Strona Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich. Na stronach prezentowana jest oferta turystyczna, opis trasy spływu Dunajcem, statystyki - liczba uczestników w spływach od roku 1976, mapa spływu, galeria fotografii.

http://www.flisacy.com.pl/ - 24 Wrz 2001

Przewodnik po Górach Opawskich*****

Na stronie znajduje się ABC gór, praktyczne informacje, miejscowości polskie i czeskie. Jednym słowem przewodnik po górach Opawskich.

http://www.goryopawskie.pl/ - 15 Lip 2001

Tatrzański Park Narodowy*****

Każdy tatrzański turysta powinien przed wyjściem na trasę zajrzeć na tę stronę. Znaleźć tu bowiem można ciekawe informacje o tatrzańskiej przyrodzie, mapy z zaznaczonymi szlakami dla pieszych i rowerzystów, przepisy obowiązujące w TPN oraz prognozę pogody.

http://www.cyf-kr.edu.pl/tpn/ - 17 Lut 2000

TOPR*****

Witryna Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zawiera informacje na temat aktualności, pogody w Tatrach, historii. Nie zabrakło również porad i galerii zdjęć.

http://www.zakopane.pl/topr/ - 17 Lut 2000

Agroturystyka ze zwierzętami. Konie, psy, koty, ptaki i dzika przyroda Puszczy Noteckiej.****

Noclegi w gospodarstwie agroturystycznym położonym w Puszczy Noteckiej nad samą rzeką Wartą. Jazda konna i hodowla koni. Wczasy w agroturystyce Greczychówka to ciągły kontakt z przyrodą i oderwanie od miejskiego zgiełku. Doskonałe warunki do wędkarstwa.

http://www.greczychowka.com/ - 4 Lut 2011

Agrotustystka - Ranczo Boża Wola****

Udane agro wakacje, tam gdzie ochrona przyrody jest gwarantowana prawem (Przedborski Park Krajobrazowy). Atrakcje to koniki polskie, łuki, jazda konna, strzelnica sportowa, rowery górskie, wycieczki, grzyby, ognisko, gril, piknik w lesie, paintball.

http://www.ranczo.com.pl/ - 26 Kwi 2004

Biebrzański Park Narodowy****

Strona domowa Biebrzańskiego Parku Narodowego. Można na niej dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o przyrodzie, turystyce, tradycji tego parku.

http://www.biebrza.org.pl/ - 22 Lip 2001

Bieszczady****

Oficjalna strona ośrodka edukacyjno-informacyjnego w Lutowiskach. Znajdziecie tu informacje o kwaterach , jak i co zwiedzać. Prognozę pogady i kilka przydatnych informacji.

http://www.oie.bdpn.pl/ - 25 Lip 2001

Blog Yosemite****

Blog opisujący Narodowy Park Yosemite zlokalizowany na terenie Ameryki Północnej. Jest to park który został wpisane na listę UNESCO w 1984 roku. Park ten jest określany słowami: Siła granitu, moc lodowców, trwałość życia i spokój. Poznaj roślinność i zwierzęta z parku Yosemite w USA.

http://www.yosemite.net.pl/ - 15 Lis 2014