KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > pisma turystyczne (18)

Nurkowanie on-line*****

Serwis internetowy polskiego pisma nurkowego. Na stronach znajdują się m. in. fragmenty artykułów z bieżącego papierowego wydania magazynu oraz niektóre artykuły z wydań poprzednich. Jeśli chcesz kupić lub sprzedać sprzęt nurkowy, zajrzyj na giełdę. Natomiast zdjęcia podwodne znajdziesz w galerii fotografii.

http://www.nurkowanie.v.pl/ - 16 Lip 2001

Ale wczasy na Kaszubach****

Bierzesz pod uwagę wczasy na Kaszubach? Agroturystyka? Spokój i cisza? W takim razie niewątpliwie zainteresuje Cię nasz obiekt. Dom jest bardzo przestronny i świetnie zlokalizowany. Niedaleko znajduje się Jezioro Jelenie, w pobliżu działa także wypożyczalnia sprzętu wodnego typu. Jeśli ktoś lubi piesze wycieczki i wędrowanie w lasach też nie będzie czuć rozczarowania. Kaszubskie tereny to wiele korzystnych opcji do wyboru, jak na przykład farma ze strusiami na terenie Garczyna czy szczyt Wieżyca, a prezentowany obiekt będzie wprost idealną wypadową bazą, bowiem wszędzie jest od nas blisko. A wszystkie te rzeczy w przyjemnej, rodzinnej atmosferze i za naprawdę nieduże kwoty.

http://www.kaszuby-wczasy.pl/ - 24 Cze 2014

Antykwariat Górski****

Strona księgarni specjalizującej się w literaturze górskiej krajoznawczej turystycznej i przyrodniczej a w niej: oferta w formie wygodnej wyszukiwarki info o nowościach, i kontakt.

http://www.antykwariat-filar.pl/ - 24 Lis 2001

Atrakcyjne Kaszuby****

Serwis e-Kaszuby.pl opisuje kaszubskie osobliwości, zwyczaje, folklor i atrakcje turystyczne. Znajdziemy tutaj także interaktywną mapkę Kaszub połączoną z wyszukiwarką noclegów. Warto tutaj zajrzeć, szczególnie gdy planujemy wakacyjną podróż na Kaszuby.

http://www.e-kaszuby.pl/ - 20 Lis 2012

Autokary Londyn. Tanie Połączenia Autobusowe z Polski do Londynu.****

Przewozy Autobusowe z Polski do Anglii. Regularne połączenia autokarowe z Polski do Londynu przez 7 dni w tygodniu w tym z Rzeszowa, Warszawy, Krakowa, Katowic, Bełchatowa, Łodzi, Gdańska, Gorzowa Wlkp, Poznania oraz wielu innych miast. Połączenia autobusowe obejmują przewóz i transport osób autokarem Biacomex, Sindbad, Interbus, Polonia Transport, Eurobus oraz Agat i Eurolines Polska. Wszystkie formalności dotyczące wyjazdu online przez 24h/7 dni w tygodniu. Sprawdź i Kup bilet na autokar do Anglii online.

http://autokaremdolondynu.pl/ - 11 Kwi 2013

Bilety Autokarowe Francja. Tanie Bilety do Francji****

Internetowa sprzedaż biletów autokarowych do Francji. Szeroka oferta obejmująca przewozy autokarowe wielu przewoźników - Sindbad, Interbus, Agat, Intercars, Nord, Eurolines Polska. Regularne przewozy autokarem do Paryża, Lyonu, Lille, Avignone, Nimes, Grenoble, Bordeaux, Chambery. Wiele promocji, niskie ceny, Duży wybór tras oraz przewoźników. Zapraszamy na naszą stronę.

http://bilety-autokarowe-francja.pl/ - 12 Kwi 2013

Geozeta - relacje z niezwykłych podróży****

Liczne relacje podróżnicze z ciekawych wyjazdów. Ponadto forum podróżnika, galerie zdjęć, informacje praktyczne, kursy walut, mapy. Geozeta - czytaj o niezwykłych podróżach.

http://www.geozeta.pl/ - 4 Gru 2003

Oficyna Wydawnicza Rewasz. Pruszków****

Wydawnictwo wyspecjalizowane w tematyce turystyczno-krajoznawczej , oferuje na stronach wysyłkową sprzedaż swoich publikacji. Ponadto informacje o publikacjach wydawnictwie, galeria zdjęć i kontakt.

http://www.rewasz.com.pl/ - 5 Lis 2007

Podróże****

www.podroze.pl - internetowa wersja miesięcznika Podróże. Najciekawsze opinie i zdjęcia z podróży. Konkurs - Podróżnik roku.

http://www.podroze.pl/ - 20 Kwi 2005

Regionalna Gazeta Turystów Kolarzy****

Można tu znaleźć informacje o tytule, kalendarz imprez, opisy wypraw i szlaków, teksty z ostatniego numeru, linki

http://friko6.onet.pl/op/rgtk/ - 21 Sty 2000

Informacje dodatkowe