KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > przewodnicy turystyczni (140)

Przewodnik i pilot wycieczek po Wrocławiu Renata Kokosza*****

Przewodnik i pilot wycieczek po Wrocławiu Renata Kokosza oferuje: wycieczki po Wrocławiu, zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem, wycieczki szkolne Wrocław, turystyka i zabytki Wrocławia.

http://www.przewodnikwroclaw.com/ - 27 Mar 2013

Rejsy statkiem Rusałka, rajdy rowerowe, rejsy po Gople, PTTK-Oddział Nadgoplański w Kruszwicy*****

Oferujemy zwiedzanie zabytków Kruszwicy takich jak: Mysia wieża oraz kruszwicka kolegiata. PTTK Kruszwica poleca rejsy statkiem Rusałka, atrakcją wycieczki jest pokonywanie śluz Koszewo i Gawrony, rejsy wielogodzinne po jeziorze Gopło. Organizujemy wycieczki szlakiem piastowskim i szlakiem architektury romańskiej.

http://www.pttk-kruszwica.pl/ - 21 Mar 2007

Wejscia na szczyty Tatr*****

Oferuję Państwu pełen zakres usług związanych z szeroko pojętą aktywnością w górach. Na nartach, w czasie wspinaczki czy zjazdu poza przygotowanymi trasami chciałbym podzielić sie z Wami moją wiedzą i doświadczeniem . Latem i zimą , w Tatrach i Alpach pomogę Państwu zrealizować plany i marzenia górskie. Ze mną możecie zdobyć : Gerlach, Lodowy ,Ostry, Zadniego Mnicha, Ganek, Mnicha, Mięguszowiecki Szczyt, Wysoką, Staroleśną i wiele innych ciekawych szczytów w Tatrach. W Alpach oferuję wyjścia na m.in.: Mt.Blanc, Grossglockner, Matterhorn, Gran Paradiso. Proponowane aktywności prowadzą wyłącznie licencjonowani Przewodnicy Wysokogórscy i Aspiranci Przewodnictwa Wysokogórskiego IVBV UIAGM zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Przewodników Wysokogórskich. W zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów staramy sie dobierać najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie przewodnictwa i narciarstwa.

http://www.tatraguide.info/ - 1 Paź 2010

ABC Pragi - Licencjonowany przewodnik po Pradze - Katarzyna Poláková****

Katarzyna Polakova - licencjonowany przewodnik po Pradze w języku polskim. Praga - usługi przewodnickie, rezerwacja noclegów, przydatne informacje.

http://przewodnik.praga.sweb.cz/ - 21 Sie 2006

Agencja Turystyczna go2cracow****

Licencjonowani, sympatyczni przewodnicy miejscy po Krakowie, członkowie koła przewodników miejskich PTTK. Oferujemy usługi przewodnickie, pomoc w organizacji pobytu, w rezerwacji transferów, miejsc hotelowych, restauracji. Służymy radą i doświadczeniem.

http://www.go2cracow.pl/ - 7 Mar 2006

Agencja Usług Przewodnickich i Turystycznych Renesans Kraków****

Agencja Renesans Kraków - oferuje licencjonowanych: przewodników po Krakowie, przewodników górskich, pilotów wycieczek i tłumaczy. Organizuje kompleksowy pobyt w Krakowie oraz prowadzi kursy na przewodników po Krakowie.

http://renesans.krakow.pl/ - 17 Sie 2013

Alternatywny przewodnik po Pradze****

Najciekawsze miejsca, atrakcje, najlepsze trasy i wydarzenia w Pradze, także te mniej popularne. Lokale, imprezy, obiekty, których nie możesz pominąć. Wszystkie praskie tajemnice i fenomeny opisane w odkrywczy sposób.

http://www.pragaprzewodnik.wordpress.com/ - 9 Sie 2010

Ameryka Południowa - najciekawsze miejsca na urlop****

Kompendium informacji dla podróżników chcących poznać kraje Ameryki Południowej. Zaczynając od podstawowych informacji związanych z charakterystyką kontynentu, jego zróżnicowanym klimatem, a także zupełnie odmienną kulturą, możemy przejść do opisów poszczególnych krajów. Dowiemy się tu przede wszystkim o ich historii, urokach przyrody i miejscach wartych zobaczenia.

http://amerykapoludniowa.com.pl/ - 22 Wrz 2016

AP TOUR & EVENTS****

Anna Pawlina to doświadczony przewodnik turystyczny i pilot wycieczek. Z jej usług korzystają organizatorzy wyjazdów grupowych różnego rodzaju. Anna Pawlina oferuje oprowadzanie po Warszawie, a także prowadzenie wycieczek do krajów europejskich i obu Ameryk. Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.annapawlina.pl/ - 14 Gru 2017

Aro-Bus - Przewóz osób busami Polska-Holandia****

Realizujemy profesjonalny, międzynarodowy przewóz osób z Polski (głównie Podkarpacia) do Holandii, Belgii oraz Niemiec.

http://www.arobus.pl/ - 29 Lip 2016