KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > regiony geograficzne (564)

A może by wypoczynek na Kaszubach?*****

Przez cały rok zapraszamy państwa do gospodarstwa agroturystycznego na Kaszubach. Cisza, spokój, atmosfera domowa. Wiele interesujących punktów. Więcej informacji na stronie. ZAPRASZAMY...

http://republika.pl/degsy/ - 29 Sie 2000

Alpinizm*****

Witryna stanowi skarbnicę wiedzy dla wszystkich entuzjastów gór i turystyki górskiej. Na stronach znajduje się galeria zdjęć, encyklopedia górska, wykaz schronisk górskich i wiele innych informacji.

http://www.alpinizm.pl/ - 6 Mar 2000

Alpy*****

Witryna jest katalogiem internetowym firmy Leryx-Trans. Na stronach znajdują się informacje dotyczące wyjazdów w Alpy Francuskie, Włoskie, Szwajcarskie i do Słowenii.

http://www.alpy.pl/ - 25 Lis 2002

AMERYKA POŁUDNIOWA W PIGUŁCE*****

"Serwis dla prawdziwych turystów: adresy, zdjęcia, porady, ciekawe miejsca, hotele...". Cenne informacje o Argentynie, Chile, Peru, Urugwaju, Brazylii, Ziemi Ognistej, sporo ciekawych linków.

http://www.agas.2n.pl/south_america/ - 2 Maj 2000

Australia*****

Australia - magia piątego kontynentu, Igrzyska Olimpijskie Sydney 2000, Turystyka i wiele innych ciekawych informacji o antypodach.

http://australia.com.pl/ - 15 Cze 2000

Austriaonline.pl*****

Witryna poświęcona ofercie turystycznej w Austri. Znajdziecie tu ceny noclegów wyżywienia itp

http://www.austriaonline.pl/ - 6 Wrz 2001

Beskidy*****

Beskidy online, to serwis turystyczny poświęcony tej wspaniałej krainie. Każdy kto wybiera się w ten region, znajdzie tutaj wszystkie potrzebne informacje turystyczne.

http://www.beskidy.pol.pl/ - 19 Gru 2000

Beskidy dla wszystkich*****

Bogato ilustrowany przewodnik po beskidzkich bezdrożach. Opisano tu szlaki, schroniska, a w zimie serwis narciarski.

http://www.tyrran.republika.pl/ - 9 Gru 2003

Beskidzki blues*****

Witryna pasjonata Beskidów. Szlaki turystyczne. Schroniska górskie i bazy noclegowe. Cerkwie łemkowskie. Wiadomości o Adamie Ziemianinie oraz Starym Dobrym Małżeństwie.

http://republika.pl/crisplo/ - 3 Paź 2001

Biała Podlaska On-Line*****

"Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością pragnę powitać Was na stronach serwisu www Białej Podlaskiej. Zapraszam do korzystania z informacji tu zawartych i zachęcam do dzielenia się swoimi uwagami. Mam nadzieję iż ta prezentacja przybliży Państwu nasze piękne miasto i być może zachęci do przyjazdu." (Prezydent Miasta Andrzej Czapski).

http://www.bialapodlaska.pl/ - 25 Lut 2000