KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > spływy kajakowe (162)

Agrokajaki*****

Oferujemy spływy kajakowe oraz kanoe, które organizujemy rzekami północnej Polski. Oprócz spływów zorganizowanych proponujemy także spływy indywidualne. Na stronie opisy rzek, cenniki, galeria, dane kontaktowe.

http://rzeki.com.pl/ - 30 Mar 2004

Augustowskie Przedsiębiorstwo Turystyczne SZOT*****

Aktywny Wypoczynek-AUGUSTÓW- spływy kajakowe - Czarna Hańcza, Rospuda, Biebrza; na Litwie-Uła, Mereczanka, Niemen, Salcia, Łokaja, Żejmiana. Wycieczki rowerowe, obozy młodzieżowe, imprezy dla firm, wycieczki autokarowe - WILNO. Nowe kajaki-różne modele, spływy 1-dniowe, weekendowe.

http://www.szot.pl/ - 24 Wrz 2004

Biuro Turystyki Aktywnej FUNCLUB*****

Proponujemy znakomity wypoczynek w kraju i Europie. Nasze wyjazdy cechuje niska cena i bardzo wysoki standard. Na stronie zapoznasz się z bogatą ofertą biura.

http://www.funclub.poznan.pl/ - 16 Cze 2004

Biuro Turystyki Aktywnej FUNCLUB Sp. z o.o.*****

Biuro Turystyki Aktywnej FUNCLUB proponuje znakomity wypoczynek nad wodą i nie tylko...spływy kajakowe, windsurfing, żeglarstwo, trekking, Letnie Bazy Sportów wodnych w Chorwacji, Studenckie Lato Za Granicą, narty, snowboard, wędkarstwo, hot summer days, wyjazdy sylwestrowo-narciarskie w góry.

http://www.funclub.pl/ - 26 Kwi 2004

Camp Pisz: obozy żeglarskie, obozy windsurfingowe*****

Lato jeszcze nie jest stracone. Cały czas można wykorzystać piękną pogodę i bogatą ofertę mazurskich (i nie tylko) jezior. Organizujemy obozy windsurfingowe, przygotowujemy obozy żeglarskie. Zdobądź nowe sprawności, zostań wilkiem morskim na miarę czasu i potrzeb.

http://www.camp.com.pl/ - 31 Sie 2009

Drawieński Park Narodowy*****

Multimedialny przewodnik po Drawieńskim Parku Narodowym. Zawiera wszystkie niezbędne informacje o rezerwatach, biotopach, rzekach, jeziorach, spływach kajakowych, wędkarstwie, rekreacji itp.

http://www.drawa.pl/ - 30 Sie 2001

Kajaki, kanoe i spływy kajakowe na Podlasiu*****

Spływy kajakowe i canoe rzekami Podlasia. Wypożyczanie i transport kajaków i kanoe. Biebrza, Narew, Bug, Sokołda, Supraśl i Narewka oraz Narwiański i Biebrzański Park Narodowy. Spływy tradycyjnymi łodziami pychówkami.

http://www.kaylon.podlaskie.pl/ - 1 Mar 2004

Kajnar*****

Witryna Przedsiębiorstwa Turystyczno-Rekreacyjnego z Gliwic. W ofercie znaleźć można obozy, wczasy i spływy kajakowe, wszelkie imprezy żeglarskie i narciarskie, kolonie ekologiczne.

http://www.kajnar.com.pl/ - 15 Cze 2001

Mati - wypożyczenia kajaków, spływy kajakowe*****

Kajaki - wypożyczenia kajaków. Zapraszamy też na spływy kajakowe z atrakcjami - windsurfing, sauny leśne, kolorowe bitwy. Studencki klimat i ceny! Mazury, Pojezierze Drawskie, Wybrzeże Bałtyku - czyli spływ kajakowy na plażę. Z nami udane spływy kajakowe.

http://www.splywykajakowe.pl/ - 21 Lut 2005

Spływ przełomem Dunajca SEBATEKS*****

Zapraszamy na spływ przełomem Dunajca. W naszej ofercie znajdują się również: rafting na Dunajcu, park linowy Krościenko, paintball w Pieninach i inne. Organizujemy imprezy integracyjne w Pieninach.

http://sebateks.pl/ - 14 Kwi 2015

Informacje dodatkowe