KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > spływy kajakowe (162)

Wiking -turystyka aktywna, spływy kajakowe*****

Wiking - turystyka aktywna - spływy kajakowe - Brda, Wda, Czarna, Hańcza, Rospuda, Krutynia, Drawa, Piława, Rega, Słupia.

http://www.kajaki.net.pl/ - 25 Lut 2005

Wynajem, wypożyczalnia kajaków - Dobrzyca, Rega, Brda*****

Wypożyczalnia kajaków na całe Pomorze. Na stronie szczegółowe opisy tras. W ofercie nowe kajaki polietylenowe na spływy kajakowe. Zorganizowane spływy kajakowe, spływy dla firm - Piława, Drawa, Gwda, Rega, Brda, Dobrzyca, Rurzyca, Parsęta.

http://www.wypozyczalniakajakow.pl/ - 23 Lut 2009

Active Center Centrum Turystyki Aktywnej****

Centrum Turystyki Aktywnej zaprasza zwolenników aktywnego wypoczynku na spływy kajakowe Drawą, wyprawy rowerowe po Drawieńskim parku Narodowym, paintball, quady, Nordic Walking. Profesjonalnie i kompleksowo zorganizujemy imprezy integracyjne firmowe oraz aktywne weekendy dla osób indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.

http://www.activecenter.com.pl/ - 6 Kwi 2010

Activitas - spływy kajakowe, wypożyczalnia kajaków Brda****

Aktywny wypoczynek na rowerze w Borach Tucholskich i w kajaku na rzekach Pomorza, system spływów indywidualnych i grupowych. W ofercie spływy na najpiękniejszych, choć mniej znanych rzekach w Polsce, o różnej skali trudności od łatwych; Brda (nidealeko wsi Swornegacie), Wda, Gwda, Piława, Rurzyca, Dobrzyca do trudnych o charakterze Górskim; Drawa, Słupia, Łupawa, Wierzyca, Radunia. Informacje o spływach, atrakcjach.

http://activitas.com.pl/ - 1 Mar 2019

Ad-Group Szkoła Kajakowa****

Firma AD-GROUP Adam Rybarczyk to profesjonalna obsługa spływów kajakowych dla osób indywidualnych i zorganizowanych grup. Spływy kajakowe organizowane są na takich rzekach jak: Rega, Drawa, Piława, Ina, Płonia, Międzyodrze, Ukleja, Mołstowa, Mierzęcka Struga, Gwda, Rurzyca i wielu innych. Firma Ad-Group zajmuje się również kompleksową organizacją imprez imtegracyjnych i plenerowych dla małych i dużych firm. Ad-Group Szkoła Kajakowa to również doskonała zabawa i nauka pływania na kajakach górskich i morskich. Prowadzimy szkolenia i obozy kajakowe.

http://www.szkolakajakowa.pl/ - 17 Lut 2015

Adventure - Sky****

W naszej ofercie znajdą Państwo projekty całościowej organizacji i obsługi imprez integracyjnych, w które wplatamy sporty ekstremalne takie jak: park linowy, rafting na Dunajcu, spływy kajakowe na Dunajcu, quady - tor i jazda po terenie, paintball, techniki linowe. Lokalne imprezy integracyjne i sporty extremalne urządzamy w najpiękniejszym zakątku Polski - Pieninach

http://www.adventure-sky.pl/ - 14 Maj 2014

Agroturystyka Maciejówka w Opaleniu****

Maciejówka organizuje spływy kajakowe, imprezy integracyjne, wesela, posiadamy: bogaty zwierzyniec, moto-crossy, bryczkę, plac zabaw, saunę, bogato wyposażone pokoje. Nasze Gospodarstwo położony jest w urokliwej, miejscowości Opalenie.

http://www.maciejowka.net.pl/ - 20 Kwi 2007

AKKA - wynajem kajaków****

Firma AKKA proponuje wynajem kajaków pojedynczych oraz rodzinnych. Na prowadzonej stronie internetowej można znaleźć niezbędne informacje dotyczące spływów Pilicą, Wisłą oraz Radomką.

http://warkakajaki.pl/ - 14 Mar 2017

Biuro turystyczne zakopane - api-travel.pl****

APItravel organizuje transport spływ dunajcem, a także wiele innych atrakcji na terenie Zakopanego i Podhala. To nowoczesne biuro podróży zagwarantuje Ci atrakcyjny czas w zimowej stolicy Polski. Korzystając z atrakcji, jakie ma w swojej ofercie APItravel na pewno nie będzie można narzekać na nudę. Skorzystaj z tak świetnej organizacji czasu, jaką zapewnia APItravel, a każdy wyjazd będzie niezwykle udany.

http://api-travel.pl/ - 6 Lut 2018

Biuro Turystyki Aktywnej WATERSPORT****

Biuro Turystyki Aktywnej WATERSPORT proponuje znakomity wypoczynek nad wodą i nie tylko...spływy kajakowe, windsurfing, żeglarstwo, wędkarstwo, Letnia Baza Sportów wodnych w Chorwacji, Studenckie Lato Za Granicą, Wda, Brda, Drawa, Gwda, Krutynia, Czarna Hańcza, Rospuda, Dunajec, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy, Turcja.

http://www.watersport.px.pl/ - 7 Kwi 2000

Informacje dodatkowe