KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Turystyka > spływy kajakowe (162)

Spływy kajakowe Drawą****

"Strona zawiera szczegółowe informacje o Drawieńskim Parku Narodowym, informuje o możliwościach organizacji spływów kajakowych, opisuje trasy spływów i firmę to organizującą. Ciekawe zdjęcia i animacje (małe)".

http://www.kajaki.com.pl/ - 1 Kwi 2005

Spływy Kajakowe Dunajec, Rafting Zakopane, Rafting Dunajec,****

Niesamowite przeżycia podczas spływów Przełomem Dunajca tylko w naszej firmie z ponad 15 letnim doświadczeniem przepłyniesz najpiękniejszą rzeką małopolski. Rafting Dunajcem to atrakcja którą warto przeżyć. Dla osób szukających mocniejszych wrażeń proponujemy spływ kajakowy Dunajcem. Posiadamy szeroki wybór kajaków w naszej wypożyczalni kajaków w Szczawnicy. Organizujemy transport na Rafting Dunajcem z Zakopanego. Spływy Dunajcem są całkowicie bezpieczne. Rafting zaczynamy w Sromowcach Niżnych a kończymy spływ w Szczawnicy. Spływ Dunajcem polecamy dla rodzin z dziećmi oraz grupą. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

http://www.rafting-dunajec.pl/ - 30 Lis 2016

Spływy kajakowe i paintball****

Spływy kajakowe Piławą, Rurzycą, Gwdą, Dobrzycą, Brdą, Wełną, wynajem kajaków polietylenowych Perception Vista, paintball

http://www.splywajcie.pl/ - 18 Gru 2008

Spływy kajakowe Kaszuby, Brda, Wda, Bory tucholskie, Swornegacie, kajaki - Turbokajaki.pl****

Zapraszamy was na pełne wrażeń spływy kajakowe. Brda, Wda oraz inne kaszubskie rzeki czekają na was. Zapewniamy pełną obsługę od dowozu na miejsce, po same kajaki. Swornegacie, to nasza baza. Spływy kajakowe w Borach tucholskich to najlepsza okazja do poznania przyrodniczego skarbu Kaszub. Serdecznie zapraszamy doświadczonych kajakarzy, jak również tych dla których kajaki są nowością. Na pewno będziecie się świetnie bawić!

http://www.turbokajaki.pl/ - 6 Wrz 2012

Spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim****

Oferta spływów kajakowych. Wspaniała atmosfera, mnóstwo atrakcji, ciekawi ludzie.

http://www.szuwary.pl/ - 17 Maj 2004

Spływy kajakowe Piaśnica, Łupawa, Łeba****

Dla naszych gości oferujemy najlepszy sprzęt dostępny na Polskim rynku. Wygodne Brytyjskie kajaki marki Vista, lekkie francuskie wiosła, oraz kamizelki asekuracyjne marki Olimp uprzyjemnią niezapomniane wrażenia. Posiadamy również siedziska i kamizelki dla najmłodszych uczestników spływu.

http://supersplyw.com.pl/ - 30 Lip 2014

Spływy Kajakowe Pilicą, Wisłą i Radomką ze STER Warka****

Wypożyczalnia kajaków STER zaprasza na Pilicę, Wisłę i Radomkę, podziwiaj przyrodę rzek Mazowsza, my zabezpieczymy transport, nocleg i ognisko. Popływaj nowymi kajakami czystymi rzekami naszych małych Mazur w centrum Polski pod Warszawą.

http://www.stero.pl/ - 19 Lut 2009

Spływy kajakowe, wczasy Ośrodek Wypoczynkowy Lubrza-spływy kajakowe rzeka Paklica****

Spływy kajakowe rzeka Paklica. Ośrodek Wypoczynkowy w Lubrzy-wczasy, aktywny wypoczynek. Ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany jest w lesie w pobliżu jeziora; spływy. Imprezy integracyjne, camping oraz domki letniskowe. Organizujemy spływy kajakowe.

http://www.splywy.martinez.com.pl/ - 19 Kwi 2006

Sporteus - spływy kajakowe, obozy żeglarskie i wyprawy rowerowe****

W ofercie naszej firmy znajdziecie organizowane przez nas spływy kajakowe. Oferowane są również wyprawy rowerowe czy obozy żeglarskie. Dzięki nam każdy z amatorów wybranej dyscypliny sportowej będzie miał okazję na doskonalenie swoich umiejętności i rozwijanie pasji.

http://sporteus.pl/ - 27 Lut 2014

Superkajak - spływy kajakowe rzeką Brdą, na Kaszubach****

Firma z Przechlewa, która działa na Kaszubach i zajmuje się organizowaniem spływów kajakowych rzeką Brdą. Prowadzimy też dobrze wyposażoną wypożyczalnię sprzętu.

http://www.superkajak.pl/ - 1 Gru 2015

Informacje dodatkowe