KATALOG POLSKI > SPORT I REKREACJA > Wydawnictwa (104)

Alpinizm, Góry, Wspinaczka...*****

Prawdziwa skarbnica informacji dla lubiących się wspinać. Są informacje o imprezach, wydawnictwach prasowych i książkowych, lista miejsc noclegowych (do niektórych odsyłacze). Umieszczono linki do klubów i stowarzyszeń (polskich i zagranicznych), szkół wspinaczkowych, konkursy, recenzje. Dla poprawienia humoru umieszczono kilka galerii zabawnych rysunków

http://www.alpinizm.com/ - 22 Lip 2004

Mapa Urody*****

Znajdź najbliższy lub najtańszy salon urody w Warszawie. Interaktywna mapa Warszawy oraz portal informacyjny w całości poświęcone branży usługowej związanej z kosmetyką, urodą, modą i kreowaniem wizerunku.

http://mapaurody.pl/ - 15 Kwi 2004

Virtual Biker Review - rowerowy przegląd wiadomości.*****

Wirtualny rower - przegląd wiadomości. Syntetyczny skrót informacji z rowerowych wydawnictw drukowanych na całym świecie.

http://www.vbiker.com/ - 20 Kwi 2005

Adventuremapping - mapy 3D****

Mapy Tatr, Mapy 3D, Mapy graniowe Tatr

http://adventuremapping.pl/ - 14 Sty 2011

Informacje z Krynicy Zdroju****

Lokalny serwis informacyjny zawierający najnowsze wiadomości z Krynicy Zdroju. Przeczytasz tutaj między innymi o planowanych wydarzeniach rozrywkowych i imprezach sportowych, poznasz aktualną prognozę pogody i dowiesz się gdzie zarezerwować nocleg.

http://www.krynica-zdroj.net/ - 11 Mar 2018

Medycyna i Zdrowie w Szczecinie****

Medycyna i Zdrowie na terenie mista Szczecina, bezpłatne wpisy, lista usług medycznych, szpitale, kliniki, przychodnie, gabinet prywatne.

http://medycyna.szczecin.pl/ - 19 Kwi 2005

Medycyna i Zdrowie w Słupsku****

Zdrowie i Medycyna na terenie miasta Słupska i okolic, bezpłatne wpisy, lista usług medycznych, kliniki, szpitale, przychodnie, gabinety prywatne.

http://medycyna.slupsk.pl/ - 19 Kwi 2005

Podróże****

www.podroze.pl - internetowa wersja miesięcznika Podróże. Najciekawsze opinie i zdjęcia z podróży. Konkurs - Podróżnik roku.

http://www.podroze.pl/ - 20 Kwi 2005

Polski Zwiazek Tenisowy****

Portal PZT jest źródłem oficjalnych, aktualnych informacji związanych z tenisem w Polsce.Jego atutem jest bogate archiwum, aktualne listy rankingowe zawodniczek i zawodników, skład Zzarządu, lista sędziów, kalendarz, turniejów tenisowych, rozgrywek, komunikaty oraz ciekawostki z turniejów krajowych i zagranicznych.

http://www.pzt.pl/ - 4 Lip 2002

Regionalna Gazeta Turystów Kolarzy****

Można tu znaleźć informacje o tytule, kalendarz imprez, opisy wypraw i szlaków, teksty z ostatniego numeru, linki

http://friko6.onet.pl/op/rgtk/ - 21 Sty 2000