Strony na piątkę

Zestaw wartościowych stron, którym redakcja Katalogu przyznała najwyższą ocenę - pięć gwiazdek (*****). Ocenie poddano zarówno poziom merytoryczny, jak i graficzny stron, które naszym zdaniem są szczególnie atrakcyjne i warte odwiedzenia.

ProOptima.pl

Firma szkoleniowa oferująca szkolenia menedżerskie, z obsługi klienta i prezentacji. Profesjonalne szkolenia dla pracowników - ProOptima.pl Kraków.

http://prooptima.pl/

Serwery - Host1.eu

Firma Host1 od 2006 roku nieustannie pragnie zapewniać klientom bezbłędne usługi serwerowe. Od konkurencji odróżnia nas bardzo atrakcyjna cena. Nasze DataCenter nieustannie podłączone są do dwóch niezależnych elektrowni, jednocześnie wyposażone są także w specjalne systemy zaopatrzenia w prąd z własnych generatorów prądu. Posiadając łącze szerokopasmowe z szybkością ponad 550 Gb/s, gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo działania serwerów i niezmiernie wysoką dostępność.

http://www.host1.eu/

Portal Ślubny - Powiedzmytak.pl

PowiedzmyTak.pl - porady ślubne polecane przez Agnieszkę Popielewicz. Zaplanuj wyjątkową uroczystość jaką jest ślub i wesele wspólnie z nami. W serwisie znajdziecie wiele inspiracji, fachowych porad ekspertów oraz ślubnych usługodawców.

http://powiedzmytak.pl/

Profrost - Meble sklepowe

Na polecanej stronie mogą Państwo zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Profrost z Bydgoszczy, zajmują się sprzedażą wysokiej jakości mebli sklepowych. W ich asortymencie można znaleźć między innymi lady sklepowe czy regały metalowe.

http://www.profrost.pl

Muzyka-teatr.pl

Na stronie internetowej www.Muzyka-Teatr.pl piszemy na co dzień głównie o festiwalach, koncertach, muzyce, operze, teatrze oraz wydarzeniach kulturalnych. Jeżeli interesujecie się Państwo kulturą, pragniecie być na bieżąco w przypadku najciekawszych wydarzeń w Polsce i na świecie, zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu. Jesteśmy miłośnikami kultury, znamy się doskonale na niej, stale zwiększamy swoją wiedzę. To wszytko sprawia, że jak najbardziej powinniście Państwo do nas wstąpić.

http://muzyka-teatr.pl/

Businesslunch.com.pl

Business Lunch to najświeższe i najbardziej interesujące informacje gospodarcze - nie tylko z Polski, ale tak naprawdę z całego świata. Piszemy generalnie o podatkach, prawie, bankowości - czyli niewątpliwie takich tematach, które powinny mniej bądź bardziej zainteresować każdego polskiego przedsiębiorcę. To niesamowicie istotne, aby posiadać odpowiednią wiedzę o świecie biznesu, ponieważ w przeciwnym razie zarabianie pieniędzy jest bardzo ryzykowne i problematyczne. Świat biznesu i finansów jest bardzo skomplikowany - sprawiamy, że można zrozumieć go nieco lepiej. Zapraszamy bardzo serdecznie!

http://businesslunch.com.pl/

Gospodarki.com.pl

Serwis gospodarki.com.pl to portal, gdzie znajdziesz aktualne informacje gospodarcze. Na stronie, do Twojej dyspozycji są liczne artykuły z zakresu turystyki, biznesu, pracy, ekologii, gospodarki, finansów, infrastruktury, inwestycji oraz społeczeństwa. Wszystkie teksty zostały rzetelnie opracowane i przygotowane. Artykuły poruszają aktualne kwestie społeczne, jak bezrobocie, zasiłki, miejsca w żłobku, zdrowa żywność a produkty GMO oraz gospodarcze np. wzrost płac, fundusze inwestycyjne, fundusze akcyjne, wsparcie finansowe dla różnych obiektów czy zwiększony udział biopaliwa na rynku i walka z globalnym ociepleniem.

http://www.gospodarki.com.pl

Polecanemuzyczne

W serwisie polecanemuzyczne.pl znajdziesz teksty i artykuły z zakresu kultury, muzyki oraz sztuki. Dowiesz się o aktualnych wydarzeniach kulturalnych i muzycznych, a także poznasz historię niezwykłych instytucji artystycznych. Z nami, nie opuścisz żadnej interesujące wystawy, ani nie ominą Cię informacje o konkursach organizowanych dla młodych twórców i artystów. Strona polecanemuzyczne.pl to także najnowsze doniesienia o wybitnych jednostkach, które na stałe wpisały się w rozwój kultury i sztuki.

http://polecanemuzyczne.pl/

Parkkulturowy.com.pl

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Dźwięki ulubionych piosenek towarzyszą nam na co dzień, poprawiają nastrój i pomagają się odprężyć. Niektórzy zadowalają się jedynie słuchaniem, inni z kolei dodatkowo poszukują informacji na temat artystów czy nadchodzących koncertów. Strona parkkulturowy.com.pl to idealne miejsce w sieci zarówno dla fanów muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Relacje z koncertów i ważnych wydarzeń muzycznych, doniesienia ze świata opery i z życia muzyków to tylko niewielka część informacji, z jakimi można się zapoznać, odwiedzając stronę parkkulturowy.com.pl.

http://www.parkkulturowy.com.pl/

Muzykateatr.pl

Poznaj najnowsze doniesienia ze świata kultury razem ze stroną muzykateatr.pl. W serwisie znajdziesz aktualne wydarzenia muzyczne i teatralne oraz informacje o działaniach artystycznych w różnych instytucjach kulturalnych, które chcą przyciągnąć także uwagę ludzi młodych. Czytaj o Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Przemyślu, interesującego musicalu Mistrz i Małgorzata, Koncercie Urodzinowym Fryderyka Chopina, wystawie polskiej sztuki współczesnej w Berlinie czy ciekawej adaptacji teatralnej Skazany na bluesa.

http://muzykateatr.pl/