Strony na piątkę

Zestaw wartościowych stron, którym redakcja Katalogu przyznała najwyższą ocenę - pięć gwiazdek (*****). Ocenie poddano zarówno poziom merytoryczny, jak i graficzny stron, które naszym zdaniem są szczególnie atrakcyjne i warte odwiedzenia.

E-bookowo

Strona e-bookowo.eu została w całości poświęcona coraz bardziej popularnym w Polsce ? książkom elektronicznym, która nazywane są e-bookami. W serwisie możesz przeczytać krótką historię e-booków oraz dowiedzieć się jak rozwija się e-bookowy rynek w naszym kraju. Ponadto, poznasz zalety czytania książek elektronicznych, jak i dowiesz się o wszystkich możliwościach czytnika. W dodatku możesz sprawdzić, jakie są najpopularniejsze e-booki z przedstawionego na stronie rankingu, a także być na bieżąco z najnowszymi wydaniami e-książek.

http://e-bookowo.eu/

Portal-kobiecy.pl

Portal-kobiecy.pl jest oczywiście portalem skierowanym do kobiet - takich kobiet, które chcą wiedzieć więcej o urodzie, modzie i stylu. To całkowicie normalne, że każda Polka chce mieć dla siebie takie miejsce w Internecie, dzięki któremu będzie mogła każdego dnia czerpać sporą wiedzę o kosmetykach, modzie czy chociażby makijażu. I tak się właśnie składa, iż informacje opublikowane w naszym serwisie są nader interesujące. Nie ma innej możliwości - po prostu trzeba odwiedzić nasz portal. Zapraszamy!

http://portal-kobiecy.pl/

Stylnadzis

W serwisie internetowym StylNaDzis.pl dzielimy się ze swoimi czytelniczkami naszą wiedzą i doświadczeniem - generalnie znaleźć można u nas artykuły i porady na temat mody. To całkowicie jasne, że chciałabyś pięknie wyglądać, ubierać się modnie, w zgodzie z aktualnymi kanonami mody. Obserwujemy sytuację w świecie mody - na bieżąco sprawdzamy co dzieje się w Mediolanie, Londynie, Tokio czy Nowym Jorku, a więc możesz mieć pewność, iż wszelkie informacje przez nas umieszczone są bardzo świeże i interesujące.

http://stylnadzis.pl/

Placeforholidays.pl

Coraz więcej polskich turystów wyrusza na wakacje na własną rękę - bez pomocy biur podróży, które przecież za swoje usługi biorą bardzo duże pieniądze. W większości przypadków tańsze, bardziej interesujące oraz najzwyczajniej w świecie bardziej udane, jest wyruszenie na wakacje na własną rękę. Szczególnie, że dzięki serwisowi internetowemu Placeforholidays.pl zorganizowanie własnych wakacji nie powinno stanowić jakiegokolwiek problemu. Piszemy zarówno o destynacjach w Polsce, jak i oczywiście za granicą.

http://placeforholidays.pl/

Wydarzeniamuzyczne.pl

Dzięki stronie wydarzeniamuzyczne.pl już nigdy nie ominą Cię najpopularniejsze wydarzenia muzyczne w całym kraju oraz za granicą. Czytaj o aktualnych i przyszłych koncertach znanych i cenionych artystów, dowiedz się o konkursach dla młodych twórców różnych gatunków muzycznych oraz zainteresuj się wydarzeniami i nowościami ze świata muzyki. Dowiedz się także, co ciekawego przygotowały instytucje artystyczne w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, jak teatry muzyczne czy filharmonie i czytaj najnowsze recenzje.

http://wydarzeniamuzyczne.pl/

Live-style.pl

Live-style.pl to blog internetowy, z którego dowiesz się wiele na temat wydarzeń kulturalnych i nie tylko. Podejmujemy każdy temat, który nas dotyczy. Możesz przeczytać o tym, jakie zalety mają rowerki stacjonarne, dlaczego warto biegać, jak wyglądał tegoroczny festiwal Open'er czy też dlaczego Mistrzostwa Europy Piłki Nożnej we Francji miały wyjątkowy charakter. Strona ułatwia szybkie wyszukiwanie ciekawych tekstów dzięki słowom kluczowym, które są umieszczone z boku. Zapraszamy zainteresowanych do lektury.

http://live-style.pl/

Plus-biznes.pl

W Plusie Biznesu możecie znaleźć Państwo bardzo dużo informacji o biznesie, energetyce, finansach, gastronomii, gospodarce, nieruchomościach oraz inwestycjach. Jest to serwis skierowany zarówno do takich osób, które już mają pieniądze, ale chcą mieć ich więcej, ale równie dobrze do takich ludzi, którzy dopiero myślą o tym co zrobić z własnym życiem, aby najzwyczajniej w świecie lepiej radzić sobie pod względem finansowym. Mamy całkowitą pewność, że dzięki codziennej i bardzo wnikliwej lekturze serwisu www.Plus-Biznes.pl, będziecie mogli Państwo spełnić praktycznie wszystkie swoje cele finansowe.

http://plus-biznes.pl/

Heymodo

W serwisie internetowym Heymodo.pl piszemy na co dzień o modzie - czyli jeżeli jesteś taką kobietą, której zależy na tym, aby najzwyczajniej w świecie ubierać się modnie, bez najmniejszego cienia wątpliwości musisz zajrzeć na nasz portal. Piszemy poza tym sporo o kosmetykach, dodatkach, zegarkach, ale także modzie męskiej. W skrócie - jeżeli ktoś jest chociażby odrobinę zainteresowany modą, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinien zwrócić uwagę na nasz serwis. Można śmiało powiedzieć, że o modzie wiemy wszystko.

http://heymodo.pl/

Portalbiznesowy.com.pl

Na Portalu Biznesowym piszemy przede wszystkim o biznesie - odbiorcami naszych artykułów są biznesmeni, drobni przedsiębiorcy, ale także takie osoby, które najzwyczajniej w świecie dopiero rozpoczynają swoją przygodę z robieniem interesów, a więc siłą rzeczy bardzo zależy im na tym, aby uzyskać bardzo dużą wiedzę. Taką wiedzę, dzięki której otwieranie i rozkręcanie biznesu, inwestowanie na giełdzie czy chociażby kupowanie nieruchomości komercyjnych nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, a po prostu będzie generowało bardzo duże profity. PortalBiznesowy.com.pl to naprawdę świetne miejsce!

http://portalbiznesowy.com.pl/

Informacje muzyczne

Blog z wiadomościami muzycznymi, składający się z siedmiu zakładek: Strona Główna, Muzyka, Wydarzenia, Koncerty, Artyści, Konkursy, Redakcja. Tylko u nas zapoznasz się z najaktualniejszymi wiadomościami muzycznymi przedstawionymi w bardzo krótki sposób.

http://www.muzycznenewsy.pl/