Strony na piątkę

Zestaw wartościowych stron, którym redakcja Katalogu przyznała najwyższą ocenę - pięć gwiazdek (*****). Ocenie poddano zarówno poziom merytoryczny, jak i graficzny stron, które naszym zdaniem są szczególnie atrakcyjne i warte odwiedzenia.

Pieronik.pl

Na stronie pieronik.pl, każdy kierowca samochodu znajdzie garść przydatnych porad. Z licznych artykułów dowiesz się wszystkiego o opiece nad Twoim samochodem. Teksty i poradniki poruszają tematy z zakresu zakupu samochodu, zarówno nowego, jak i używanego, jego konserwacji, oponach, lakierze samochodowym oraz naprawy auta. Dzięki profesjonalnym poradom, Twój samochód będzie nie tylko odpowiednio wyglądał, ale także przedłużysz jego żywotność, niezawodność oraz zwiększysz komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

http://pieronik.pl/

Radumed

Radumed.pl to serwis stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą odpowiednio dbać o swoje zdrowie i ciało. Na stronie znajdują się liczne wartościowe teksty i artykuły poradnikowe z zakresu prawidłowego odżywiania się, stosowania diet, aktywności fizycznej, poprawy wyglądu sylwetki oraz skutecznych sposobów walki np. z uzależnieniami oraz depresją. Ponadto, dzięki serwisowi możesz poznać liczne możliwości medycyny naturalnej i domowych sposobów walki z różnymi chorobami. Zadbaj o swoje zdrowie już teraz.

http://radumed.pl/

Programy-muzyczne.pl

Strona programy-muzyczne.pl to skarbnica wiedzy o najpopularniejszych programach muzycznych i tanecznych w polskiej telewizji. Znajdziesz na niej najnowsze informacje o programach takich jak Idol, Taniec z Gwiazdami, Must Be the Music, Gwiazdy tańczą na lodzie, You Can Dance ? Po prostu tańcz czy Mam Talent, a także dowiesz się ile do tej pory powstało ich edycji, poznasz historię początków programów muzycznych i tanecznych w Polsce oraz dowiesz się, jakie są najnowsze trendy w tego typu programach.

http://programy-muzyczne.pl/

Stary-kredens.pl

Stary-kredens.pl to serwis, który powstał z myślą o wszystkich miłośnikach staroci, antyków i kolekcjonerstwa. Numizmatyka czy kolekcjonowanie innych dzieł sztuki, może być nie tylko interesującym hobby po godzinach, ale także swego rodzaju inwestycją na przyszłość, nawet długoterminową. Na stronie start-kredens.pl znajdziesz artykuły i poradniki podejmujące tematykę kolekcjonowania i inwestycji w antyki. Dowiesz się, czy warto kolekcjonować np. monety okolicznościowe i czy można mieć z tego zysk.

http://stary-kredens.pl/

ABJ Sport

Abjsport.pl to blog turystyczno-sportowy, gdzie można znaleźć bogatą bazę interesujących artykułów na temat sprzętu sportowego i turystycznego, różnych dyscyplin sportowych oraz innych aktywności w czasie wolnym. Do dyspozycji czytelników są nie tylko ciekawe teksty o charakterze poradnikowym, ale także aktualne informacje, nowinki i ciekawostki ze świata sportu oraz turystyki. Abjsport.pl to obowiązkowe miejsce dla każdego miłośnika sportu oraz aktywnego wypoczynku nie tylko na świeżym powietrzu.

http://abjsport.pl/

Perfumeria SuperPharm - Kosmetyki i drogeria

Jedynym w swoim rodzaju apteka, drogieriia i perfumeria w jednym. Jesteśmy mejscem dla ciebie, twojego zdrowia, urody i wygody. Sprawdź naszą ofertę kosmetyków dla kobiet i przekonaj się o naszych niskich cenach!

http://www.superpharm.pl/

Dach-Blach bezpośredni importer dachówki TILCOR

Firma ?Dach-Blach? z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej dachówki TILCOR z posypką kamienną z Nowej Zelandii. Dachówki Tilcor zdobią dachy w takich miejscowościach jak: Zakopane, Szczawnica, Kościelisko, Witów, Zawoja, Chochołów, Limanowa, Nowy Targ, Krościenko, Czarny Dunajec, Poronin, Białka, Bukowina Tatrzańska, Szaflary, Mszana Dolna i wiele innych miejscowości w całej Polsce

http://blachatilcor.pl/

Brummm.pl

Brummm ? lubimy wszystko co robi brummm

http://brummm.pl/

Ness - mobilna myjnia samochodowa

Nasza myjnia samochodowa to nie zwykła myjnia ręczna, świadcząca usługi w wybranych punktach, zużywając przy tym hektolitry drogocennej wody. To mobilna myjnia, która dociera w miejsce wskazane przez klienta, a nie odwrotnie. Nasz zespół specjalistów może pracować pod Państwa domem, miejscem pracy, czy na miejscu parkingowym. Naszą zaletą jest ekologiczność- używamy nowoczesnych kosmetyków, sprawiających, że w procesie mycia zużywamy średnio tylko 0,5 litra wody. Oprócz tego nie niszczymy karoserii, nie tworzymy rys i zadrapań. Dysponujemy najnowocześniejszą technologią, dzięki której jesteśmy bezkonkurencyjni.

http://ness.auto.pl

Multikino Interia.pl - wyślij się do kina

Lubisz promocje? Kupuj taniej! Zaloguj się do poczty. Użytkownicy poczty Interii otrzymują zniżki od partnerów akcji. W dedykowanym folderze użytkownicy znajdą zniżki do kina oraz rabaty do sklepów.

http://multikino.interia.pl/