Strony na piątkę

Zestaw wartościowych stron, którym redakcja Katalogu przyznała najwyższą ocenę - pięć gwiazdek (*****). Ocenie poddano zarówno poziom merytoryczny, jak i graficzny stron, które naszym zdaniem są szczególnie atrakcyjne i warte odwiedzenia.

Oddłużanie osób fizycznych - KCOD

Krajowe Centrum Ochrony Dłużnika ma na celu rozłożenie długów klienta tak, aby instytucje windykacyjne ściągające długi również były usatysfakcjonowane. Dodatkowo na życzenie klienta sprawdzamy historię i zdolność kredytową, oraz pomagamy w zawieraniu kredytu na korzystnych warunkach

http://www.kcod.pl/

Gospodarstwo rybackie Dolina Będkowska

Nasze gospodarstwo rybackie posiada trzy łowiska w których można złowić karpia, pstrąga czy okonia, oraz wiele innych gatunków ryb - co stanowi atrakcję dla miłośników wędkowania. Dla smakoszy ryb prowadzimy również sprzedaż ryb lub polecamy posmakowanie świeżo złowionej ryby w Osadzie Rybackiej.

http://www.naszaryba.pl/

Tworzenie stron www - VeryGood Agencja Marketingowa

Agencja marketingowa VeryGood stworzy projekt graficzny, a następnie oprogramowanie do nowo powstałej strony, dbając o indywidualne upodobania klienta, dobry wygląd i funkcjonalność na stronie.

http://www.verygood.com.pl/

Komis telefonów komórkowych Kraków - ViewTel

Przedsiębiorstwo View prowadzi skup i komis telefonów komórkowych, oraz innego rodzaju urządzeń elektronicznych jak tablety czy laptopy. Współpracujemy zarówno z firmami jak również osobami prywatnymi.

http://skuptelefonowkomorkowych.com.pl/

Tenis Kraków - SportKlub Kryspinów

Klub sportowy w Kryspinowie organizuje zajęcia nauki tenisa prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, mających doświadczenia zarówno w pracy z osobami początkującymi, jak również z lepiej grającymi osobami. Dodatkową zaletą jest przyrodnicza okolica pozwalająca na relaks nad zalewem lub podczas przemierzania okolicznych szlaków rowerowych.

http://sportklubkryspinow.pl/

Agencja eventowa

Nasza agencja zajmuje się organizacją eventów i imprez firmowych czy integracyjnych. W ofercie znajdują się również pikniki będące dobrą rozrywką dla rodzin i dzieci. Eventy są organizowane w Dolinie Będkowskiej na północ od Krakowa.

http://te.verygood.com.pl/

Montaż anten kraków - Arcan Vision

Usługi firmy Arcan Vision są skupione wokół montażu anten zarówno satelitarnych, jak i naziemnych. Dodatkowymi usługami są instalacje alarmu i monitoringu, jak również instalacje pozwalające wzmocnić sygnał gsm i lte głównie dla osób zamieszkałych w obszarach mniej zabudowanych ze słabszym sygnałem.

http://www.anteny-krakow.pl/

Nieruchomości Michałowice - ZILMEX

Oferujemy domy na sprzedaż na północ od Krakowa w Zalesiu. Są one położone w na obrzeżach miasta co pozwala na dobry dojazd i daje możliwość relaksu, również dzięki sąsiedztwu lasu. Oferowane domy jednorodzinne posiadają dużą powierzchnię, a przy tym przystępne ceny.

http://www.domyzalesie.pl/

Tworzenie szkoleń internetowych - BC Inter Media

Firma BC Inter Media prowadzi szkolenia internetowe i szkolenia wewnętrzne skierowane dla firm i osób indywidualnych przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy lms - pozwalającej na udostępnianie materiałów edukacyjnych i późniejsze śledzenie rezultatów nauczania.

http://e-learning.bcintermedia.pl/

Panele podłogowe Kraków - PanelTom

Firma PanelTom posiada w swoich usługach układanie i montaż paneli podłogowych w Krakowie. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż paneli podłogowych. W ofercie są również podłoga laminowana, czy deska Barlinecka.

http://paneltom.pl/