Strony na piątkę

Zestaw wartościowych stron, którym redakcja Katalogu przyznała najwyższą ocenę - pięć gwiazdek (*****). Ocenie poddano zarówno poziom merytoryczny, jak i graficzny stron, które naszym zdaniem są szczególnie atrakcyjne i warte odwiedzenia.

Panele podłogowe Kraków - PanelTom

Firma PanelTom posiada w swoich usługach układanie i montaż paneli podłogowych w Krakowie. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż paneli podłogowych. W ofercie są również podłoga laminowana, czy deska Barlinecka.

http://paneltom.pl/

Sklep plastyczny - plastycznie.pl

Sklep dla plastyków plastycznie.pl oferuje szeroką gamę akcesoriów malarskich, oraz pędzli, farb, artykułów kreślarskich czy artykułów dla dzieci. Są również dostępne akcesoria do dekorowania czy modelowania dla hobbystów.

http://plastycznie.pl/

Profesjonalne prezentacje Digiprez Bcintermedia

Rozwój technologiczny sprawił, że publikacje w formie elektronicznej zyskały na wartości. Dodatkowo obecnie wiele osób korzysta tabletów czy smartphonów. Nasza firma wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu doskonaląc się w projektowaniu materiałów dostosowanych do ich wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

http://digiprez.bcintermedia.pl/firmy/

Publikacje na tablety Digiprez Bcintermedia

Wykonamy dla Państwa profesjonalną prezentację, zawierającą merytoryczne informacje wzbogacone o wykresy, schematy, infografiki czy inne treści. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu zadbamy szczegóły każdego slajdu , tak aby wywarli Państwo pozytywne wrażenie na oglądających.

http://digiprez.bcintermedia.pl/wydawnictwa/

Publikacje elektroniczne Digiprez Bcintermedia

W dobie rozwoju technologicznego większą wagę stanowią publikacje elektroniczne w porównaniu do papierowych publikacji. Dzieje się tak dzięki łatwiejszemu dostępowi do nich dzięki urządzeniom elektronicznym. Nasi specjaliści wykonają dla Państwa publikację elektroniczną zawierającą wartościowe informacje, wzbogaconą o elementy multimedialne, która może być dobrym sposobem na promocję firmy.

http://digiprez.bcintermedia.pl/

Polecana szkoła - baza i ranking szkół

Internetowa baza polskich szkół, uczelni a także przedszkoli zawierająca ponad 8 tysięcy placówek z całej Polski. Dokładne dane tele-adresowe i opinie użytkowników o każdej szkole. Użytkownicy mogą znaleźć tu szczegółowe informacje na temat wszystkich typów szkół - od przedszkola aż do uczelni wyższych.

http://polecana.szkola.pl/

Społeczność prawników - mlawyer.eu

Mlawyer to profesjonalna społęczność prawników. Wymieniaj się doświadczeniami z innymi adwokatami. Zapoznaj się z opinią ekspertów z danej specjalizacji.

http://mlawyer.eu/

Ozonee

Najmodniejsze ubrania dla NIEGO w jednym miejscu. W sklepie internetowym OZONEE znajdziesz wysokiej jakości odzież dla każdego mężczyzny w wyjątkowo niskiej cenie. Pełna gama modeli na każdą okazję w różnych rozmiarach. Najnowsze trendy plus nieśmiertelna klasyka.

http://ozonee.pl

Numizmatyczny sklep ms70

Zapraszamy do naszego sklepu numizmatycznego! Jesteśmy sklepem z długą tradycją, dzięki czemu przez ten czas zdążyliśmy wyrobić sobie opinie użytkowników. Zapraszamy na naszą stronę celem zapoznania się z naszą ofertą zarówno z zakresu numizmatyki jak i np. artykułów biurowych.

http://ms70.pl

Nawigacja Kraków - fabryczne polskie menu

Nowoczesne aktualizacje i spolszczenia nawigacji fabrycznych. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy działają w tym sektorze od bardzo dawna. Aktywnie uczestniczymy w spolszczaniu różnych nawigacji. Dzięki nam otrzymacie Państwo polskie menu BMW ( a także VW,Toyota,Audi i inne) w Waszej, fabrycznej nawigacji GPS. To znacząco podniesie komfort poruszania się samochodem i jednocześnie całkowicie wyeliminuje konieczność stosowania zewnętrznych nawigacji GPS, które mogą zmniejszać wygodę prowadzenia samochodu. Działamy na terenie całej Polski.

http://www.menupolskie.pl/