KATALOG POLSKI > ZDROWIE (23 889)

Implanty Wrocław ***

Gabinet stomatologiczny we Wrocławiu - Implanty Wrocław - świadczy kompleksowe usługi związane z implantologią

http://implanty-wroclaw.pl/ - 18 Mar 2011

Nefrolog Częstochowa ***

Gabinet specjalistyczny nefrologa w Częstochowie. Pomoc w schorzeniach nerek dzieci i dorosłych.

http://nefrolog-czestochowa.pl/ - 18 Mar 2011

Neurolog Częstochowa ***

Strona gabinetu neurologicznego w Częstochowie - badania, diagnoza schorzeń i chorób związanych z układem neurologicznym.

http://neurolog częstochowa/ - 18 Mar 2011

Ortodoncja Wrocław ***

Gabinet ortodonty we Wrocławiu, kompleksowe porady, diagnostyka i leczenie wad zgryzu.

http://ortodoncja-wroclaw.pl/ - 18 Mar 2011

Ortopeda Częstochowa ***

Strona gabinetu ortopedycznego lekarzy specjalistów w Częstochowie. Fachowe porady, diagnostyka i leczenie urazów, zwłaszcza kończyn.

http://ortopeda-czestochowa.pl/ - 18 Mar 2011

Gabinet internistyczny w Szczecinie **

Dr n. med. Piotr Marciniak zaprasza Szczecinian i mieszkańców okolic do swojego gabinetu. Udziela porad z zakresu interny i pulmonologii. Posiada odpowiednie kwalifikacje do diagnolizowania i leczenia chorób, wykonywania badań bronchoskopii, spirometrii, punkcji płuc i jamy opłucnej. W razie niepokojących objawów pacjent kieruje swoje pierwsze kroki do niego. Dr Marciniak wykrywa i leczy nie tylko choroby podstowowe nerek, płuc, serca czy przewodu pokarmowego, ale także możłiwe ich powikłania.

http://internista-szczecin.pl/ - 1 Sie 2011

Nosidełka Tula w sklepie ekomaluch.pl**

Nosidełka Tula do noszenia dziecka to ułatwienie dla mam. Noszenie dziecka pozwala na większą mobilność i swobodę jednocześnie będąc bardzo blisko swojego dziecka. Dzięki nosidełkom Tula, każda mama może swobodnie zrobić zakupy. W ofercie internetowego sklepu ekomaluch.pl każda mama znajdzie wszystko co potrzebne do opieki nad dzieckiem.

http://www.ekomaluch.pl/chusty-i-nosidla/nosidla/ - 7 Wrz 2015

Okulista Częstochowa **

Potrzebujesz porady opkulistycznej. Zgłoś się do nas. Rezamed, gabinet okulistyczny, istnieje już od 1998 roku. Cieszymy się rosnącym zaufaniem wielu częstochowian. U nas znajdują pomoc w chorobach oczu zarówno dorośli, jak i dzieci. Laserowo usuwamy niektóre wady wzroku. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesną aparaturę.

http://okulista-czestochowa.pl/ - 1 Sie 2011

Ortopeda Kraków **

Dr Paweł Skowronek zaprasza krakowian do swojego gabinetu ortopedycznego. Doznałeś urazu? Zmagasz się ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów? Zwróć się po pomoc do specjalisty. Dr Skowronek zajmuje się również operacjami artroskopowymi i endoprotezoplastyką.

http://ortopedakrakow.pl/ - 1 Sie 2011

Stomatolog Wrocław **

Nasz gainet stomatologiczny działa we Wrocławiu od 1995 roku. Oferujemy szerokie spektrum usług stomatologicznych: leczenie chorób jamy ustne, piaskowanie, wybielanie, protetykę. Jeżeli cenisz komfort, życzliwą atmosferę, profesjonalizm, to odwiedź nasz gabinet. Znajdziesz tu specjalistów z dziedziny stomatologii. Podejmujemy wysiłki, aby nasz pacjentr nie odczuwał strachu przed kolejną wizytą w naszym gabinecie.

http://stomatologwroclaw.pl/ - 1 Sie 2011