KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 966)

Esculap - Portal Medyczny*****

Esculap.pl to interaktywne edukacyjno-informacyjne forum dla wszystkich polskich profesjonalistów medycznych, to także szybkie, bezpieczne i bezpłatne źródło najnowszej wiedzy medycznej oraz miejsce wymiany informacji i doświadczeń dla użytkowników z całego świata.

http://www.esculap.pl/ - 7 Cze 2001

Informator Farmaceutyczny*****

Informator Farmaceutyczny skierowany do pacjentów, lekarzy, farmaceutów i studentów. Umieszczono tutaj przegląd leków, serwisy informacyjne (np. kalendarz pylenia, Serwis Nadciśnienie) wiadomości o instytucjach medycznych, nowości rynku farmaceutycznego oraz wiele innych użytecznych informacji.

http://lek.info.pl/ - 15 Lut 2000

Instytut Medycyny Pracy*****

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera w Łodzi.

http://www.imp.lodz.pl/ - 25 Sie 2000

Naczelna Izba Lekarska*****

Dużo informacji o organach izby, posiedzeniach, ogłoszenia (dam pracę i szukam pracy), mnóstwo aktów prawnych dotyczących medycyny, serwis informacyjny, najnowszy numer "Gazety Lekarskiej", sporo ciekawych linków medycznych.

http://www.nil.org.pl/ - 17 Lut 2000

NZOZ Przychodnia Lekarska "Działki Leśne" Gdynia*****

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Działki Leśne Spółka z o.o. rozpoczął działalność w dniu 1 marca 2001 roku, jako kontynuacja działalności Przychodni Rejonowej, oferując mieszkańcom Gdyni ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej, w tym podstawowej, specjalistycznej oraz stomatologicznej. Siedziba Spółki i Przychodni mieści się w Gdyni przy ul. Warszawskiej 34/36.

http://www.przychodniagdynia.pl/ - 30 Paź 2007

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne*****

Na opracowanej po polsku i angielsku stronie zamieszczono informacje o towarzystwie, jego oddziałach, historii, wydawnictwach, konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą (jest opis tych, które już się odbyły).

http://www.ptkardio.pl/ - 12 Paź 2000

PORTAL ZDROWIA PORADNIA INTERNETOWA*****

Portal Zdrowia i Poradnia Internetowa ZdroweMiasto.PL Lekarze dla Internautów PO DRUGIE DOSTĘPNI W INTERNECIE.

http://www.zdrowemiasto.pl/ - 13 Paź 2004

Przychodnia Internetowa*****

Polski serwis medyczny - wirtualna przychodnia. Na stronach: możliwość zadania pytania lekarzowi, wiadomości dotyczące zdrowego trybu życia, profilaktyka, testy, przepisy, medycyna naturalna - czyli wszystko co ważne i interesujace o zdrowiu!

http://www.przychodnia.pl/ - 11 Cze 2002

Serwis Medyczny*****

Serwis Medyczny - ciekawe artykuły, porady, katalog firm medycznych, lekarz online, badania, testy, wszystko o zdrowiu.

http://www.medserwis.pl/ - 22 Gru 2005

Serwis Zdrowo.pl*****

Serwis został podzielony na dwa działy tematyczne. Pierwszy zawiera bazę danych związanych z medycyna. Drugi zawiera informacje o profilaktyce, terapii, farmacji i urodzie.

http://www.zdrowo.pl/ - 20 Paź 2000

Informacje dodatkowe