KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 938)

Panaceum s.c. Hospicjum domowe dla dorosłych****

Pracujemy w zespole składającym się z 10 pielęgniarek. Posiadamy pełne kwalifikacje zawodowe (kursy kwalifikacyjne, specjalizacje, studia magisterskie) i wieloletnie doświadczenie zawodowe w pielęgniarstwie. Jesteśmy prężnie działającym ośrodkiem, stale się rozwijającym, dbającym o doskonalenie umiejętności zawodowych, dokształcenie kadry, kształtowanie i utrzymanie wysokiej kultury osobistej pielęgniarek. Opiekujemy się osobami z południa rejonu miasta Poznania i powiatu poznańskiego.

http://www.panaceum.poznan.pl/ - 21 Sty 2013

POD BRZOZĄ****

Miło zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą Domu Opieki Pod Brzozą, znajdującego się w Dębe. Oferujemy szeroki zakres usług opiekuńczych na rzecz osób starszych. Na terenie domu opieki gwarantujemy całościową opiekę lekarską i pielęgniarską. Dodatkowo posiadamy w pełni zaopatrzony pokój kąpielowy, dopasowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie placówki każdy podopieczny może liczyć na pełne wyżywienie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pensjonariusze byli traktowani indywidualnie i z słusznym szacunkiem. Więcej szczegółów na temat naszego ośrodka znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://domopiekipodbrzoza.pl/ - 21 Mar 2017

POLIKLINIKA MEDICOR****

Strony firmy zajmującej się medycyną pracy, zabezpieczeniem medycznym imprez masowych i innymi usługami medycznymi. Na stronach znajdują się informacje o firmie, historia oraz oferta.

http://www.medicor.com.pl/ - 24 Sie 2000

Polski Czerwony Krzyż - Oficjalna Strona Polska****

Zadaniem stowarzyszenia jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym. Na stronie znajdziecie historię organizacji, opis działalności (krwiodawstwo, ratownictwo, pierwsza pomoc, opieka), przybliżenie międzynarodowych praw humanitarnych, linki, lista siedzib PCK w Polsce.

http://www.pck.org.pl/ - 14 Lut 2000

Polski Informator Medyczny****

Polski Informator Medyczny stanowi bazę danych szpitali, przychodni i lekarzy. Baza jest podzielona na regiony geograficzne oraz specjalności medyczne.

http://www.lekarz.net/ - 14 Lut 2000

Polski Związek Głuchych - Oddział Małopolski****

Zrzeszanie osób niesłyszących i z wadą słuchu w celu udzielania im pomocy, prowadzenia rehabilitacji, opieki itp. Charakterystyka działalności, struktura, władze, wykaz kół zainteresowań, program pracy i dane teleadresowe.

http://www.pzg.krakow.pl/ - 14 Lut 2002

Pomiary na stanowiskach pracy Gdańsk****

Wykonujemy badania i pomiary czynników szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia na stanowiskach pracy - kompleksowo, wszystkie rodzaje występujących czyników. Posiadamy certyfikat akredytacji nadany przez PCA w Warszawie.

http://www.lbs-higienapracy.pl/ - 23 Wrz 2013

Poradnia dietetyczna w Kielcach. Dietetyk Kielce | Sekrety Diety****

Problemami żywienia, dietetyki i zdrowia zajmuję się od wielu lat. Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

http://dietetyk-kielce.pl/ - 7 Sie 2018

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Krakowie, Wczesne Wspomaganie Rozowju Dziecka****

Poradnia prowadzi diagnozę oraz terapię dzieci i młodzieży: logopedyczną, psychologiczną, pedagogiczną, psychoterapię, fizjoterapię Mbobath, Vojta, Integrację Sensoryczną. Specjalizuję się w terapii dzieci dyslektycznych, jąkających się, z zespołem aspergera, z autyzmem, z dysleksją, alalią i afazją. Prowadzi naukę czytania metodą symultaniczno- sekwencyjną. Prowadzi terapię wad wymowy.

http://www.stymulus.pl/ - 25 Kwi 2014

Poradnia stomatologiczna - www.poradnia-stomatologiczna.pl - Elżbieta i Małgorzata Rzepecka****

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia Stomatologiczna. Oferujemy profesjonalne wybielanie, wypełnienia w kolorze zęba, leczenie kanałowe, korony porcelanowe bez metalu, licówki porcelanowe i aparaty ortodontyczne. Świadczymy usługi na poziomie europejskim. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone gabinety.

http://www.poradnia-stomatologiczna.pl/ - 30 Maj 2005