KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 889)

Pomiary na stanowiskach pracy Gdańsk****

Wykonujemy badania i pomiary czynników szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia na stanowiskach pracy - kompleksowo, wszystkie rodzaje występujących czyników. Posiadamy certyfikat akredytacji nadany przez PCA w Warszawie.

http://www.lbs-higienapracy.pl/ - 23 Wrz 2013

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Krakowie, Wczesne Wspomaganie Rozowju Dziecka****

Poradnia prowadzi diagnozę oraz terapię dzieci i młodzieży: logopedyczną, psychologiczną, pedagogiczną, psychoterapię, fizjoterapię Mbobath, Vojta, Integrację Sensoryczną. Specjalizuję się w terapii dzieci dyslektycznych, jąkających się, z zespołem aspergera, z autyzmem, z dysleksją, alalią i afazją. Prowadzi naukę czytania metodą symultaniczno- sekwencyjną. Prowadzi terapię wad wymowy.

http://www.stymulus.pl/ - 25 Kwi 2014

Poradnia stomatologiczna - www.poradnia-stomatologiczna.pl - Elżbieta i Małgorzata Rzepecka****

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia Stomatologiczna. Oferujemy profesjonalne wybielanie, wypełnienia w kolorze zęba, leczenie kanałowe, korony porcelanowe bez metalu, licówki porcelanowe i aparaty ortodontyczne. Świadczymy usługi na poziomie europejskim. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone gabinety.

http://www.poradnia-stomatologiczna.pl/ - 30 Maj 2005

Portal psychologiczny****

Ogólnopolski portal psychologiczny zawierający oferty psychologów z całego kraju.

http://www.psychoinfo.pl/ - 22 Sie 2017

Program Środowisko****

Na stronie informacje dotyczące naliczania i ewidencji opłat za emisje zanieczyszczeń do powietrza, gleby, wody, itp. Znajdziesz tu również akty prawne dotyczące ochrony środowiska, bezpłatną wersję programu naliczającego opłaty.

http://srodowisko.iq.pl/ - 17 Wrz 2003

Prokinesis - rehabilitacja warszawa****

Prokinesis gabinet rehabilitacyjny w Warszawie. Oferujemy masaże, terapie manualne (model holistyczny i Kaltenborn-Evjenth), leczenie zespołów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych po przebytych operacjach oraz kontuzjach, usprawnianie narządów ruchu po udarze lub uszkodzeniach rdzenia kręgowego. Gabinet nasz cechuje profesjonalizm oraz indywidualne terapie przy zastosowaniu najnowszych metod terapeutycznych.

http://www.prokinesis.com.pl/ - 1 Cze 2010

Prywatne ubezpieczenia medyczne - Medipolis****

Głównym celem naszej firmy jest oferowanie opieki zdrowotnej na najwyższym dostępnym poziomie. Wiemy jak zdrowie jest ważne dla naszych Klientów, dlatego prywatne ubezpieczenia medyczne w naszej placówce wykracza daleko poza przyjęte powszechnie standardy i wyznacza całkowicie nową jakość.

http://www.medipolis.pl/ - 21 Lut 2011

Prywatny dom opieki społecznej Słoneczna Polana****

Prywatne domy opieki społecznej oferują takie usługi jak opieka nad osobami starszymi. Jednym z ośrodków oferujących taką opiekę jest dom spokojnej starości Słoneczna Polana. Jest to prywatny dom opieki dysponujący doświadczonym i miłym personelem. Dom seniora położony jest w malowniczym zakątku Szklarskiej Poręby.

http://www.domslonecznapolana.pl/ - 25 Wrz 2012

Prywatny Dom Seniora Dom opieki Magdalenka****

Dom Seniora Magdalenka to wszechstronne centrum opieki nad seniorami i osobami z niedyspozycjami, które pojawiają się z wiekiem. Zapewniamy pobyty dzienne, krótkoterminowe, długoterminowe oraz opiekę lekarza. Gwarantujemy całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby aktywizować seniorów w Domu jak i poza nim. Prowadzimy wyodrębnione programy rehabilitacji dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasz doświadczenie jest gwarancją profesjonalnej całodobowej opieki na najwyższym poziomie.

http://www.jesien-zycia.pl/ - 8 Sty 2016

Przewóz osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich - Lublin i okolice****

Świadczymy usługi w zakresie przewozu osób nipełnosprawnych na wózkach inwalidzkich na terenie Lublina i oklic. Posiadamy tabor samochodowy który jest profesjonalnie przystosowany do tego typu usług.

http://www.dialtrans.pl/ - 5 Sty 2011