KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 934)

Śląska Izba Lekarska w Katowicach*****

Strona Śląskiej Izby Lekarskiej mieszczącej się przy ul. Grażyńskiego 49a w Katowicach. Znajdziesz tutaj wiele informacji o tematyce medycznej i linki do serwisów tej branży.

http://www.izba-lekarska.org.pl/ - 24 Sie 2000

ActiveCare24 Opieka Niemcy Jelenia Góra****

Codziennie nowe oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Nasze oferty są dokładnie sprawdzane przez naszych koordynatorów, dzięki temu opiekunka ma zapewnione dobre i bezpieczne warunki pracy. Nasza firma organizuje dojazd oraz zakwaterowanie, opiekunka w Niemczech może zawsze skorzystać z pomocy polskiego koordynatora. Zapewniamy wysokie zarobki do 7000 zł miesięcznie. Pensja jest wypłacana do 10-ego każdego miesiąca. Każda opiekunka jest dodatkowo ubezpieczona.

http://activecare24.pl/ - 30 Sty 2018

AED Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny****

Serwis o automatycznej defibrylacji zewnętrznej. Tutaj znajdziesz informacje o zasadach użycia, producentach i dystrybutorach AED. Ogólnopolska baza danych serwisu zawiera m.inn. kursy pirwszej pomocy, BLS-AED, ratownictwa medycznego.

http://www.aed.info.pl/ - 20 Paź 2004

Airrescue - Fundacja na rzecz Ratownictwa Lotniczego****

***Fundacja na rzecz Ratownictwa Lotniczego*** im. B. Arendarczyka i J. Rybickiego - fundacja powołana do ratowania życia ludzkiego w różnych wypadkach z użyciem środków lotniczych, opis katastrofy Sokoła w Tatrach ...

http://www.airrescue.fundacja.bci.pl/ - 20 Gru 2001

Akademia Skutecznej Diety - Dietetyk Medyczny Gdańsk Dominika Stefankiewicz****

Poznaj zasady zdrowej DIETY Celem mojej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety. Zasadą mojej pracy jest potraktowanie każdej osoby indywidualnie. Dieta ułożona przeze mnie jest dostosowana do stylu życia i upodobań smakowych. Odwiedź nas a przekonasz się, że zmiana sposobów żywienia może odmienić Twoje życie na lepsze. Dominika Stefankiewicz

http://www.dobrekalorie.com/ - 2 Sie 2012

Alfa-Med - Gabinet stomatologiczny****

Alfa-Med to klinika stomatologiczna w Bydgoszczy, w której wykonujemy m.in. leczenie kanałowe pod mikroskopem, rentgen zębów oraz implanty. Eliminujemy wszelkie powszechne problemy ze zdrowiem jamy ustnej. Oferujemy także wybielanie zębów i inne zabiegi estetyczne. W naszym gabinecie przyjmuje specjalista stomatolog periodontolog. Kontakt dostępny na stronie internetowej.

http://alfa-med.eu/ - 3 Sty 2017

Aterima Med - Praca dla opiekunek osób starszych****

Opiekujemy się osobami starszymi w Niemczech i w Polsce. Na stronie znajdziesz oferty pracy. Zatrudniamy Opiekunów ze znajomością języka niemieckiego ale i nie tylko. Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2008

http://opiekunki.aterima.pl/ - 10 Lut 2017

Autyzm****

Instytut Medycyny Integracyjnej Arcana oferuje konsultacje, leczenie oraz dostęp do kompletnych i sprawdzonych informacji odnośnie choroby autyzmu. Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego pacjenta. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można znaleźć wiele informacji na temat leczenia autyzmu oraz nawiązać kontakt z wybitnymi specjalistami w dziedzinie diagnozowania i leczenia autyzmu.

http://drcubala.com/ - 4 Maj 2011

Biuletyn Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku****

Miesięcznik wydawany przez Okręgową Izbę Lekarską (OIL) w Gdańsku. Prezentuje sprawozdania z posiedzeń Izby, stanowiska i podjęte uchwały. Zawiera informacje dotyczące aktualnych problemów medycznych, dane na temat kursów i szkoleń. Na łamach czasopisma publikowane są także polemiki oraz oferty pracy.

http://www.viamedica.pl/bioil/ - 1 Paź 2001

Catering dla żłobków i przedszkoli****

ZielonaKuchnia.org to firma cateringowa świadcząca usługi dla przedszkoli oraz żłobków. Naszym celem jest dostarczenie dzieciom pożywnych zdrowych posiłków.

http://www.zielonakuchnia.org/ - 10 Mar 2017