KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 938)

Centrum Kosmetologiczne - Targi****

Firma organizuje imprezy kosmetyczne, kongresy, sympozja, seminaria, targi, wystawy oraz przeprowadza akcje promocyjne, szkolenia, kursy i pokazy branżowe. Centrum Kosmetologiczne co roku organizuje trzy najbardziej znaczące dla polskiego środowiska kosmetycznego imprezy targowe: Estetyka, Estetyka Professionallssimus oraz Manus Est.

http://www.centrum-kosmetologiczne.com.pl/ - 25 Sie 2000

Centrum Medyczne NMED****

NMED to Centrum Medyczne znajdujące się w sercu Złotoryi. U nas pracują lekarze z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych. Zdrowie Pacjentów jest dla nas sprawą Najwyższej Wagi, dlatego zawęziliśmy formalności do niezbędnego minimum, aby każdy miał łatwy dostęp do opieki i mógł skoncentrować się na szybkim powrocie do zdrowia.

http://www.zlotoryja.nmed.eu/ - 18 Lut 2014

Ciechocinek- Sanatorium ZNP - pobyty prywatne, turnusy rehablitacyjne****

W Sanatorium ZNP w Ciechocinku organizowane są pełnopłatne turnusy. Skorzystać można z pobytów 7, 14, 21 i 28-dniowych, ale także z krótszych kilkudniowych. Z rehabilitacji korzystać mogą także osoby mające dofinansowanie NFZ lub PFRON. Sanatorium ZNP w Ciechocinku posiada własną bazę zabiegową. Jest ona doskonale wyposażona, wciąż prowadzone są inwestycje w nowoczesne urządzenia medyczne. O świetną atmosferę dba zespół profesjonalnych fizjoterapeutów. Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku świadczy usługi leczenia w zakresie: narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, układu nerwowego oraz przewlekłych chorób śluzówki. Pozostałe udogodnienia dostępne w tym sanatorium uzdrowiskowym:  basen solankowy  mini tężnię solankową  siłownię (również zewnętrzną)  ścieżkę zdrowia  gabinet kosmetyczny  salon fryzjerski

http://www.znpciechocinek.pl/ - 22 Lip 2016

Cisi Pracownicy Krzyża - Ochotnicy Cierpienia****

Międzynarodowa wspólnota działająca na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych. Prowadzi działalność religijną.

http://www.cisi.pl/ - 29 Sie 2003

Cmentarz i krematorium dla zwierząt****

Wsparcie w trudnych chwilach straty przyjaciela. Obsługa, transport, pochówek dla zwierząt domowych: psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych. Cmentarz dla zwierząt Tęczowy Most znajduje się pod Wrocławiem, ale obsługujemy całą Polskę

http://krematoriumdlazwierzat.com/ - 13 Lis 2013

Delfinoterapia - Delfimed****

Wyjazdy na delfinoterapię dla chorych z autyzmem, mpd i innymi schorzeniami układu nerwowego.

http://www.delfimed.com/ - 10 Sie 2013

Dental-Art - pogotowie stomatologiczne****

Dental-Art to klinka dentystyczna, działająca całą dobę. Świadczy usługi w przypadkach, które wymagają nagłych interwencji, takich, jak: ból lub ukruszenie zęba, ubytek wypełnienia czy uszkodzenie aparatu ortodontycznego.

http://dyzur-stomatolog.dental-art.pl/ - 18 Gru 2013

DENTESTIKA Dentysta Wrocałw****

Jeśli pragniesz ortodonty bądź stomatologa we Wrocławiu, zapraszamy do poznania się z ofertą gabinetu dentystycznego Dentestika. Oferujemy Państwu: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, ortodoncję, chirurgię, protetykę, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantoprotetykę, diagnostykę rentgenowską. Nasza propozycja skierowana jest dla dorosłych i dla dzieci. Dzięki własnej pracowni rentgenowskiej wszystkie zdjęcia RTG realizujemy na miejscu. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w gabinecie dentystycznym. Więcej wiadomości i pełna propozycja gabinetu zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

http://www.dentestika.pl/ - 25 Cze 2013

Denticon. Praktyka stomatologiczna, Katowice****

Strona internetowa praktyki stomatologicznej mieszczącej się na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, świadczącej usługi z zakresu implantologii, ortodoncji, protetyki, leczenia kanałowego oraz stomatologii zachowawczej i dziecięcej.

http://denticon.katowice.pl/ - 4 Wrz 2014

Dentysta Częstochowa****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu dentystycznego w Częstochowie! Gabinet dr Ewy Kovacs to miejsce świadczenia usług najwyższej jakości z zapewnieniem miłej atmosfery i nowoczesnego sprzetu. Specjalizujemy się m.in. w stomatologii estetycznej i endodoncji. Nasza misja to świadczenie pacjentom kompleksowego leczenia stomatologicznego w oparciu o najszerszą wiedze i doświadczenie Lekarzy oraz technologie wykorzystywane we współczesnej stomatologii. Więcej informacji na stronie internetowej: http://stomatolog-ewa.pl/ pod numerem telefonu: 609 082 016 lub mailowo: gabinet@stomatolog-ewa.pl

http://stomatolog-ewa.pl/ - 11 Maj 2014