KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 889)

Centrum Medyczne NMED****

NMED to Centrum Medyczne znajdujące się w sercu Złotoryi. U nas pracują lekarze z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych. Zdrowie Pacjentów jest dla nas sprawą Najwyższej Wagi, dlatego zawęziliśmy formalności do niezbędnego minimum, aby każdy miał łatwy dostęp do opieki i mógł skoncentrować się na szybkim powrocie do zdrowia.

http://www.zlotoryja.nmed.eu/ - 18 Lut 2014

Ciechocinek- Sanatorium ZNP - pobyty prywatne, turnusy rehablitacyjne****

W Sanatorium ZNP w Ciechocinku organizowane są pełnopłatne turnusy. Skorzystać można z pobytów 7, 14, 21 i 28-dniowych, ale także z krótszych kilkudniowych. Z rehabilitacji korzystać mogą także osoby mające dofinansowanie NFZ lub PFRON. Sanatorium ZNP w Ciechocinku posiada własną bazę zabiegową. Jest ona doskonale wyposażona, wciąż prowadzone są inwestycje w nowoczesne urządzenia medyczne. O świetną atmosferę dba zespół profesjonalnych fizjoterapeutów. Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku świadczy usługi leczenia w zakresie: narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, układu nerwowego oraz przewlekłych chorób śluzówki. Pozostałe udogodnienia dostępne w tym sanatorium uzdrowiskowym:  basen solankowy  mini tężnię solankową  siłownię (również zewnętrzną)  ścieżkę zdrowia  gabinet kosmetyczny  salon fryzjerski

http://www.znpciechocinek.pl/ - 22 Lip 2016

Cisi Pracownicy Krzyża - Ochotnicy Cierpienia****

Międzynarodowa wspólnota działająca na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych. Prowadzi działalność religijną.

http://www.cisi.pl/ - 29 Sie 2003

Cmentarz i krematorium dla zwierząt****

Wsparcie w trudnych chwilach straty przyjaciela. Obsługa, transport, pochówek dla zwierząt domowych: psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych. Cmentarz dla zwierząt Tęczowy Most znajduje się pod Wrocławiem, ale obsługujemy całą Polskę

http://krematoriumdlazwierzat.com/ - 13 Lis 2013

Delfinoterapia - Delfimed****

Wyjazdy na delfinoterapię dla chorych z autyzmem, mpd i innymi schorzeniami układu nerwowego.

http://www.delfimed.com/ - 10 Sie 2013

Dental-Art - pogotowie stomatologiczne****

Dental-Art to klinka dentystyczna, działająca całą dobę. Świadczy usługi w przypadkach, które wymagają nagłych interwencji, takich, jak: ból lub ukruszenie zęba, ubytek wypełnienia czy uszkodzenie aparatu ortodontycznego.

http://dyzur-stomatolog.dental-art.pl/ - 18 Gru 2013

DENTESTIKA Dentysta Wrocałw****

Jeśli pragniesz ortodonty bądź stomatologa we Wrocławiu, zapraszamy do poznania się z ofertą gabinetu dentystycznego Dentestika. Oferujemy Państwu: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, ortodoncję, chirurgię, protetykę, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantoprotetykę, diagnostykę rentgenowską. Nasza propozycja skierowana jest dla dorosłych i dla dzieci. Dzięki własnej pracowni rentgenowskiej wszystkie zdjęcia RTG realizujemy na miejscu. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w gabinecie dentystycznym. Więcej wiadomości i pełna propozycja gabinetu zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

http://www.dentestika.pl/ - 25 Cze 2013

Denticon. Praktyka stomatologiczna, Katowice****

Strona internetowa praktyki stomatologicznej mieszczącej się na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, świadczącej usługi z zakresu implantologii, ortodoncji, protetyki, leczenia kanałowego oraz stomatologii zachowawczej i dziecięcej.

http://denticon.katowice.pl/ - 4 Wrz 2014

Dentysta Częstochowa****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu dentystycznego w Częstochowie! Gabinet dr Ewy Kovacs to miejsce świadczenia usług najwyższej jakości z zapewnieniem miłej atmosfery i nowoczesnego sprzetu. Specjalizujemy się m.in. w stomatologii estetycznej i endodoncji. Nasza misja to świadczenie pacjentom kompleksowego leczenia stomatologicznego w oparciu o najszerszą wiedze i doświadczenie Lekarzy oraz technologie wykorzystywane we współczesnej stomatologii. Więcej informacji na stronie internetowej: http://stomatolog-ewa.pl/ pod numerem telefonu: 609 082 016 lub mailowo: gabinet@stomatolog-ewa.pl

http://stomatolog-ewa.pl/ - 11 Maj 2014

Dentysta kraków****

Leczenie kanałowe zębów należało do bolesnych zabiegów. Było niełatwe dla stomatologa ze względu na trudność w dostępie do korzeni i komory zęba. Obecnie wykonuje się je diagnozując najpierw kanał zębowy za pomocą mikroskopu endodontycznego i endometru. Royal Medical posiada oba urządzenia a stomatolog ma ułatwione zadanie. Leczenie polegające na oczyszczeniu kanałów korzeniowych bez drażnienia części przylegającej do wierzchołka korzenia jest mniej bolesne. Dzięki diagnostyce za pomocą tych urządzeń można uniknąć tak bolesnych dla pacjenta zabiegów, ogranicza się dyskomfort związany z leczeniem kanałowym.

http://www.royalmedical.pl/ - 12 Gru 2012