KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 889)

Dieta Hashimoto****

Ważne informacje dotyczące diety hashimoto. Porady dietetyczki oraz zalecenia dla osób z tą chorobą. Na stronie znajdują się objawy oraz rozpoznania choroby. Zapraszamy

http://hashimotodieta.pl/ - 18 Sie 2015

Dietetyk z Wrocławia****

Tworzymy profesjonalne indywidualne diety. Posiadamy bogate doświadczenie, zawsze podchodzimy indywidualnie do każdej osoby. Zadbaj o swoje zdrowie

http://www.ukladaniediety.pl/ - 9 Sie 2014

DILnet****

Serwis utworzony przede wszystkim z myślą o lekarzach Dolnego Śląska. Udostępnia on pogrupowane odsyłacze do bibliotek medycznych, klinik i szpitali, czasopism i periodyków, firm farmaceutycznych, izb lekarskich, serwisów medycznych itp.

http://www.dilnet.wroc.pl/ - 20 Lis 2000

Dobry dentysta - Wrocław - Aldent****

Każdy kto chce mieć piękny uśmiech musi koniecznie nas odwiedzić. Zajmujemy sie profesjonalną opieką dentystyczną, dlatego odwiedzając nasz gabinet możecie mieć pewność, że wyjdziecie od nas zadowoleni i uśmiechnięci...od ucha do ucha. Aldent, to sprawdzony stomatolog, który leczy i pomaga wielu pacjentom, nie tylko we Wrocławiu. Odwiedź nas, aby przekonać się, że warto powierzyć nam swój uśmiech. Niech zawsze będzie piękny i zdrowy. Jeżeli szukacie fachowej i rzetelnej opieki dentystycznej we Wrocławiu kierunek jest jeden - Aldent.

http://aldent.wroclaw.pl/ - 9 Maj 2011

Dobry stomatolog - Wolsztyn****

W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się : Pełen zakres stomatologii estetycznej, zachowawczej, dziecięcej, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna. Zapraszamy

http://stomatolog-wolsztyn.com/ - 3 Lip 2013

Dom opieki****

Nowoczesny i kompleksowo wyposażony dom opieki seniora. Malownicze otoczenie, 24 godzinna opieka medyczna, wysoki komfort i wyposażenie pokojów. Zapraszamy

http://www.centrumseniora.pl/ - 15 Paź 2012

Dom Seniora Senior SPA****

Dom Seniora ulokowany w Szczyrku na końcu jednej z uliczek u podnóża gór, sprawia iż jesteśmy w centrum a jednocześnie z dala od zgiełku i hałasu. Taka lokalizacja sprawia, że nasi rezydenci mogą czerpać radość z spokoju i ciszy, a dzięki holistycznemu podejściu, rezydenci mają dostęp do terapii, pozwalającej na odzyskanie energii i zdrowia.

http://www.senior-spa.pl/ - 8 Lis 2014

Dom Spokojnej Starości****

Wszyscy mieszkańcy domu spokojnej starości powinni być traktowani w najlepszy sposób. Warto wybrać taki dom seniora, który spełnia wszystkie potrzeby swoich Pacjentów.

http://www.warszawadomseniora.pl/ - 10 Sty 2015

Domy seniora****

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę placówek przyjaznych seniorom. Posiadamy w spisie sprawdzone domy seniora, placówki rehabilitacyjno-opiekuńcze, sanatoria dla osób starszych, transport medyczny, specjalistyczne poradnie dla seniorów. Nasza oferta jest ciągle aktualizowana i uwiarygadniana przez naszych pracowników.

http://przyjazniseniorom.com/ - 17 Maj 2016

Eatsme.pl Zdrowy catering Warszawa****

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, jednak nie masz pomysłu na dietę warzywno owocową? W takim razie już dziś zapoznaj się z naszą firmą oferującą najlepszy i najtańszy zdrowy catering w Warszawie.

http://eatsme.pl/ - 13 Lis 2015