KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 938)

Dentysta kraków****

Leczenie kanałowe zębów należało do bolesnych zabiegów. Było niełatwe dla stomatologa ze względu na trudność w dostępie do korzeni i komory zęba. Obecnie wykonuje się je diagnozując najpierw kanał zębowy za pomocą mikroskopu endodontycznego i endometru. Royal Medical posiada oba urządzenia a stomatolog ma ułatwione zadanie. Leczenie polegające na oczyszczeniu kanałów korzeniowych bez drażnienia części przylegającej do wierzchołka korzenia jest mniej bolesne. Dzięki diagnostyce za pomocą tych urządzeń można uniknąć tak bolesnych dla pacjenta zabiegów, ogranicza się dyskomfort związany z leczeniem kanałowym.

http://www.royalmedical.pl/ - 12 Gru 2012

Dieta Hashimoto****

Ważne informacje dotyczące diety hashimoto. Porady dietetyczki oraz zalecenia dla osób z tą chorobą. Na stronie znajdują się objawy oraz rozpoznania choroby. Zapraszamy

http://hashimotodieta.pl/ - 18 Sie 2015

Dietetyk z Wrocławia****

Tworzymy profesjonalne indywidualne diety. Posiadamy bogate doświadczenie, zawsze podchodzimy indywidualnie do każdej osoby. Zadbaj o swoje zdrowie

http://www.ukladaniediety.pl/ - 9 Sie 2014

DILnet****

Serwis utworzony przede wszystkim z myślą o lekarzach Dolnego Śląska. Udostępnia on pogrupowane odsyłacze do bibliotek medycznych, klinik i szpitali, czasopism i periodyków, firm farmaceutycznych, izb lekarskich, serwisów medycznych itp.

http://www.dilnet.wroc.pl/ - 20 Lis 2000

Dobry dentysta - Wrocław - Aldent****

Każdy kto chce mieć piękny uśmiech musi koniecznie nas odwiedzić. Zajmujemy sie profesjonalną opieką dentystyczną, dlatego odwiedzając nasz gabinet możecie mieć pewność, że wyjdziecie od nas zadowoleni i uśmiechnięci...od ucha do ucha. Aldent, to sprawdzony stomatolog, który leczy i pomaga wielu pacjentom, nie tylko we Wrocławiu. Odwiedź nas, aby przekonać się, że warto powierzyć nam swój uśmiech. Niech zawsze będzie piękny i zdrowy. Jeżeli szukacie fachowej i rzetelnej opieki dentystycznej we Wrocławiu kierunek jest jeden - Aldent.

http://aldent.wroclaw.pl/ - 9 Maj 2011

Dobry stomatolog - Wolsztyn****

W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się : Pełen zakres stomatologii estetycznej, zachowawczej, dziecięcej, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna. Zapraszamy

http://stomatolog-wolsztyn.com/ - 3 Lip 2013

Dom opieki****

Nowoczesny i kompleksowo wyposażony dom opieki seniora. Malownicze otoczenie, 24 godzinna opieka medyczna, wysoki komfort i wyposażenie pokojów. Zapraszamy

http://www.centrumseniora.pl/ - 15 Paź 2012

Dom opieki nad seniorami****

Jovimed to dom seniora oferujący kompleksową opiekę dla osób starszych, który został stworzony z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie mieszkańców. W ramach działalności naszego domu dla osób starszych znajdą Państwo opiekę dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera oraz inne rodzaje demencji.

http://jovimed.pl/ - 22 Maj 2018

Dom Seniora Senior SPA****

Dom Seniora ulokowany w Szczyrku na końcu jednej z uliczek u podnóża gór, sprawia iż jesteśmy w centrum a jednocześnie z dala od zgiełku i hałasu. Taka lokalizacja sprawia, że nasi rezydenci mogą czerpać radość z spokoju i ciszy, a dzięki holistycznemu podejściu, rezydenci mają dostęp do terapii, pozwalającej na odzyskanie energii i zdrowia.

http://www.senior-spa.pl/ - 8 Lis 2014

Dom Spokojnej Starości****

Wszyscy mieszkańcy domu spokojnej starości powinni być traktowani w najlepszy sposób. Warto wybrać taki dom seniora, który spełnia wszystkie potrzeby swoich Pacjentów.

http://www.warszawadomseniora.pl/ - 10 Sty 2015