KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 934)

Dom spokojnej starości, Opieka seniora - Phm.pl****

Dom opieki we Wrocławiu zaprasza do kontaktu. Proponujemy pobyt całodobowy w naszym domu seniora w budynku Polskiego Holdingu Medycznego. Oferujemy przystępne ceny i dogodne formy pobytu u nas. Zapraszamy do kontaktu oraz do wizyty już teraz. Niskie ceny pobytu seniora i profesjonalna opieka naszego personelu. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

http://phm.pl/ - 16 Mar 2018

Domy seniora****

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę placówek przyjaznych seniorom. Posiadamy w spisie sprawdzone domy seniora, placówki rehabilitacyjno-opiekuńcze, sanatoria dla osób starszych, transport medyczny, specjalistyczne poradnie dla seniorów. Nasza oferta jest ciągle aktualizowana i uwiarygadniana przez naszych pracowników.

http://przyjazniseniorom.com/ - 17 Maj 2016

Eatsme.pl Zdrowy catering Warszawa****

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, jednak nie masz pomysłu na dietę warzywno owocową? W takim razie już dziś zapoznaj się z naszą firmą oferującą najlepszy i najtańszy zdrowy catering w Warszawie.

http://eatsme.pl/ - 13 Lis 2015

Energising Goals - Coaching by Beata Justkowiak.****

Energising Goals - Coaching by Beata Justkowiak. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, która pomoże Ci ponownie odkryć Twoją siłę i uwolnić Twój potencjał. Odnajdź drogę do realizacji samego siebie poprzez coaching.

http://energisinggoals.com/pl/ - 24 Sty 2018

E-Sanatorium.pl - Katalog sanatoriów****

Wszystkie sanatoria w jednym miejscu. Sanatoria, uzdrowiska oraz ośrodki SPA.

http://www.e-sanatorium.pl/ - 5 Wrz 2006

ETOS - Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia****

Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia "ETOS" Sp. z o.o. działa w sferze opieki zdrowotnej, zapewniając fachową pomoc w przygotowywaniu profesjonalnego zaplecza do sprawnego działania jednostek wszystkich poziomów zarządzania.

http://www.centrum-etos.com.pl/ - 13 Lis 2000

Ewa i Tadeusz Kusibab****

Gospodarstwo ogrodnicze i laboratorium kultur in vitro. Produkcja i Sprzedaż: azalie, kalmia latifolia, borówka amerykańska, rhododendrony.

http://www.in-vitro.pl/ - 7 Mar 2002

Fabdent.pl****

W naszym gabinecie stomatologicznym spotkają Państwo zespół ludzi, którzy nie tylko chcą w profesjonalny sposób wykonywać oferowane usługi dentystyczne, ale którzy czerpiąc przyjemność z wykonywanej pracy. W trosce o wszystkich naszych pacjentów, do każdego podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy ma inny problem. Wszyscy nasi pracownicy uczestniczą w różnego rodzaju kursach oraz warsztatach pogłębiając tym samym swoją wiedzę oraz podnosząc swoje kwalifikacje. Zapraszamy do odwiedzania naszego gabinetu.

http://www.fabdent.pl/ - 24 Gru 2013

Fan-Dent - ortodoncja****

Stomatologia - dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej oraz ją otaczających, a też stawu skroniowo-żuchwowego człowieka. Takie zabiegi przeprowadza Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent z Gdańska. Wykonujemy leczenie zgodnie z procedurami propagowanymi przez,, Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie’’ wspierane przez Stowarzyszenie,,Primum non Nocere’’ i wytyczne AESIC (Assocition for European Safety & Infection Control in Dentistry). Rejestracji mogą Państwo poczynić osobiście, mailowo czy też telefonicznie. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

http://www.fan-dent.pl/ - 27 Mar 2013

Fundacja ORATOR****

Strona fundacji ORATOR zajmulacej się wspieramiem osób z zaburzeniami mowy oraz wykluczonych społecznie.

http://www.orator.pl/ - 12 Maj 2005