KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 934)

Fundacja Światełko w tunelu****

Pomagamy bezpłatnie ofiarom wypadków komunikacyjnych w zakresie: doradztwa prawnego, dofinasowania kosztów leczenia i rehabilitacji, uzyskania należnego odszkodowań.

http://www.swiatelkowtunelu.org/ - 22 Kwi 2004

Fundacja Urszuli Jaworskiej****

Serwis zawierający informacje o metodach leczenia białaczki i rodzajach przeszczepu szpiku. Strona dostępna także w języku angielskim.

http://www.fundacjauj.pl/ - 28 Sty 2002

Fundacja Zjednoczeni dla Transplantacji****

Witryna fundacji, która powstała w celu propagowania idei przeszczepiania komórek, tkanek i narządów.Na stronie znajdziemy opis i cele fundacji, aktualności i informacje.

http://www.transplantacja.org.pl/ - 5 Gru 2001

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej w Lublinie****

Jestem psychologiem, psychoterapeutą pracującym w nurcie integracyjnym. Zachęcam do zapoznania się z moją stroną i podjęcia decyzji czy jestem odpowiednim psychologiem dla Ciebie. Oferuję swoją pomoc osobom znajdującym się w sytuacjach kryzysu emocjonalnego, z niskim poczuciem własnej wartości, z trudnościami w relacjach z ludźmi, utratą poczucia sensu życia. Ponadto oferuję konsultacje i diagnozę psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz szkolenia z zakresu umiejętności miękkich. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny, pełny zrozumienia. Gwarantuję przyjazną i bezpieczną atmosferę. Zapraszam osoby dorosłe oraz młodzież.

http://psycholog-lublin.com/ - 21 Wrz 2012

Genetico Badania DNA****

Instytut Genetyki Sądowej świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań DNA w trzech głównych obszarach: badań ojcostwa i pokrewieństwa, kryminalistyki oraz genetyki medycznej i weterynaryjnej. Naszym celem jest przystępność badań DNA dla szerokiej rzeszy odbiorców, z uwagi na wielkie znaczenie tego typu badań.

http://www.genetico.pl/ - 10 Cze 2014

GŻEGŻÓŁKA - Gabinet Logopedyczny i Neurologopedyczny Kraków****

Gżegżółka oferuje usługi logopedyczne i neurologopedyczne dla dzieci i osób dorosłych obejmujące diagnozę i terapię logopedyczną i neurologopedyczną: Wczesna interwencja logopedyczna, Terapia wad wymowy, Terapia zaburzeń mowy i komunikacji, Profilaktyka i terapia dysleksji, Logopedia Estetyczna dla młodzieży i dorosłych, Konsultacje logopedyczne dla rodziców i opiekunów.

http://www.gzegzolka.pl/ - 22 Sie 2008

HORTIMEX - dodatki do żywności****

HORTIMEX - dodatki do żywności. Na stronie informacje o firmie, jej ofercie, wydarzeniach, etc.

http://www.hortimex.com.pl/ - 23 Sie 2002

Instytut Badań DNA****

Podstawową sferą działalności Instytutu są badania dla potrzeb kryminalistyki. Dotychczas przeprowadzono szereg ekspertyz, głównie na zlecenie prokuratur, sądów oraz policji. Wiedza specjalistów, wsparta najnowocześniejszym sprzętem laboratoryjnym, była niejednokrotnie pomocna w trudnych sprawach kryminalnych. Organizacja laboratorium Instytutu daje gwarancję pełnej ochrony materiałów dowodowych i śladów. Ich obieg kontrolowany jest protokolarnie, zgodnie z procedurami obowiązującymi w kryminalistyce i kanonami prawa procesowego.

http://www.ibdna.pl/ - 26 Maj 2003

Jesiennie.pl****

Oferujemy usługi opieki nad osobami starszymi, chorymi i niesamodzielnymi w ich domu na terenie Poznania i najbliższej okolicy

http://www.jesiennie.pl/ - 16 Lis 2017

Klinika stomatologiczna CitiDent****

Klinika CitiDent znajduje się na warszawskiej Woli. Nasza placówka spełnia wszystkie wymogi medyczne, przystosowana jest dla pacjentów niepełnosprawnych. Posiada również Umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie stomatologii ogólnej, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej i ortodoncji dla dzieci.

http://citident.pl/ - 13 Sie 2014