KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 889)

Genetico Badania DNA****

Instytut Genetyki Sądowej świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań DNA w trzech głównych obszarach: badań ojcostwa i pokrewieństwa, kryminalistyki oraz genetyki medycznej i weterynaryjnej. Naszym celem jest przystępność badań DNA dla szerokiej rzeszy odbiorców, z uwagi na wielkie znaczenie tego typu badań.

http://www.genetico.pl/ - 10 Cze 2014

GŻEGŻÓŁKA - Gabinet Logopedyczny i Neurologopedyczny Kraków****

Gżegżółka oferuje usługi logopedyczne i neurologopedyczne dla dzieci i osób dorosłych obejmujące diagnozę i terapię logopedyczną i neurologopedyczną: Wczesna interwencja logopedyczna, Terapia wad wymowy, Terapia zaburzeń mowy i komunikacji, Profilaktyka i terapia dysleksji, Logopedia Estetyczna dla młodzieży i dorosłych, Konsultacje logopedyczne dla rodziców i opiekunów.

http://www.gzegzolka.pl/ - 22 Sie 2008

HORTIMEX - dodatki do żywności****

HORTIMEX - dodatki do żywności. Na stronie informacje o firmie, jej ofercie, wydarzeniach, etc.

http://www.hortimex.com.pl/ - 23 Sie 2002

Instytut Badań DNA****

Podstawową sferą działalności Instytutu są badania dla potrzeb kryminalistyki. Dotychczas przeprowadzono szereg ekspertyz, głównie na zlecenie prokuratur, sądów oraz policji. Wiedza specjalistów, wsparta najnowocześniejszym sprzętem laboratoryjnym, była niejednokrotnie pomocna w trudnych sprawach kryminalnych. Organizacja laboratorium Instytutu daje gwarancję pełnej ochrony materiałów dowodowych i śladów. Ich obieg kontrolowany jest protokolarnie, zgodnie z procedurami obowiązującymi w kryminalistyce i kanonami prawa procesowego.

http://www.ibdna.pl/ - 26 Maj 2003

Jesiennie.pl****

Oferujemy usługi opieki nad osobami starszymi, chorymi i niesamodzielnymi w ich domu na terenie Poznania i najbliższej okolicy

http://www.jesiennie.pl/ - 16 Lis 2017

Klinika stomatologiczna CitiDent****

Klinika CitiDent znajduje się na warszawskiej Woli. Nasza placówka spełnia wszystkie wymogi medyczne, przystosowana jest dla pacjentów niepełnosprawnych. Posiada również Umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie stomatologii ogólnej, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej i ortodoncji dla dzieci.

http://citident.pl/ - 13 Sie 2014

Krajowa Izba Psychoterapeutyczna - organizacja****

Informacje na temat organizowania KIP. Oferta nauczania w zawodzie psychoterapeuty, szkoleń zawodowych.

http://pspi.pl/ - 13 Kwi 2004

Laryngolog****

Przydatna strona zawierajaca profesjonalne, prowadzone przez lekarzy działy dotyczące zdrowia, pacjentów, lekarzy, kas chorych, zmian prawnych. Strona ta to także zbiór linków do innych miejsc w sieci poświęconych powyższym zagadnieniom, co stanowi duże ułatwienie poszukiwań.

http://www.laryngolog.com.pl/ - 18 Mar 2002

Lean Hospitals****

Optymalizacja procesów klinicznych to nowość na polskim rynku. Szczupłe zarządzanie w ochronie zdrowia przynoszą oszczędności poparte poprawą jakości procesów i usług. Poznaj możliwości lean healthcare i skontaktuj się z nami. Jako pierwsi wdrożyliśmy lean w polskim szpitalu! Przykłady naszych wdrożeń to najlepszy dowód na oszczędności wywodzące się z zastosowanych metod.

http://leanhospitals.pl/ - 5 Lis 2017

Leczenie boreliozy****

Po męczącym dniu nasz organizm potrzebuje relaksu. Doskonale sprawdza się tu masaż. Ukojenie, wyciszenie, dotlenienie naszego ciała to efekty tradycyjnego masażu manualnego. Jest jeszcze inny rodzaj masażu – to masaż pneumatyczny. Wykonywany jest za pomocą urządzenia BTL LymphaSlim. W specjalnych rękawach dla kończyn górnych lub dolnych tłoczone jest sprężone powietrze. Masaż BTL leczy wiele schorzeń. Żylaki, niedokrwienia kończyn górnych, zespół ciężkich nóg to tylko nieliczne schorzenia, do których poleca się masaż BTL. W Nova Clinic szczególnie poleca się masaż dla kobiet w ciąży.

http://www.novaclinic.pl/ - 29 Sty 2013