KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 938)

Krajowa Izba Psychoterapeutyczna - organizacja****

Informacje na temat organizowania KIP. Oferta nauczania w zawodzie psychoterapeuty, szkoleń zawodowych.

http://pspi.pl/ - 13 Kwi 2004

Laryngolog****

Przydatna strona zawierajaca profesjonalne, prowadzone przez lekarzy działy dotyczące zdrowia, pacjentów, lekarzy, kas chorych, zmian prawnych. Strona ta to także zbiór linków do innych miejsc w sieci poświęconych powyższym zagadnieniom, co stanowi duże ułatwienie poszukiwań.

http://www.laryngolog.com.pl/ - 18 Mar 2002

Lean Hospitals****

Optymalizacja procesów klinicznych to nowość na polskim rynku. Szczupłe zarządzanie w ochronie zdrowia przynoszą oszczędności poparte poprawą jakości procesów i usług. Poznaj możliwości lean healthcare i skontaktuj się z nami. Jako pierwsi wdrożyliśmy lean w polskim szpitalu! Przykłady naszych wdrożeń to najlepszy dowód na oszczędności wywodzące się z zastosowanych metod.

http://leanhospitals.pl/ - 5 Lis 2017

Leczenie boreliozy****

Po męczącym dniu nasz organizm potrzebuje relaksu. Doskonale sprawdza się tu masaż. Ukojenie, wyciszenie, dotlenienie naszego ciała to efekty tradycyjnego masażu manualnego. Jest jeszcze inny rodzaj masażu – to masaż pneumatyczny. Wykonywany jest za pomocą urządzenia BTL LymphaSlim. W specjalnych rękawach dla kończyn górnych lub dolnych tłoczone jest sprężone powietrze. Masaż BTL leczy wiele schorzeń. Żylaki, niedokrwienia kończyn górnych, zespół ciężkich nóg to tylko nieliczne schorzenia, do których poleca się masaż BTL. W Nova Clinic szczególnie poleca się masaż dla kobiet w ciąży.

http://www.novaclinic.pl/ - 29 Sty 2013

Linia Zdrowia - Gabinet Terapii****

Gabinet pomocy psychologicznej i terapeutycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy pomoc psychologa, logopedy, pedagoga, fizjoterapeuty, terapeuty SI, hipoterapeuty oraz dietetyka. Mieścimy się w Zielonce pod Warszawą.

http://www.linia-zdrowia.pl/ - 1 Maj 2014

Logopeda Ustroń****

Logopeda Ustroń - posiadam nowoczesne specjalistyczne wyposażenie poradni w oprogramowania komputerowe (specjalistyczne programy logopedyczne i pedagogiczne), echokorektor, wibratory językowe , specjalistyczne pomoce logopedyczne niezbędne do prowadzenia terapii.

http://www.logopedaustron.pl/ - 22 Kwi 2014

Małopolski Związek Osób Niepełnosprawnych Bochnia****

Małopolski Związek Osób Niepełnosprawnych Bochnia, wycieczki, forum, chat, aktualności, wartto wiedzieć, ciekawostki, imprezy integracyjne...

http://www.idn.org.pl/mzon/ - 12 Wrz 2003

Małopolskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia w Krakowie****

Strony centrum zajmującego się między innymi koordynowaniem realizacji założeń polityki zdrowotnej państwa. Na stronach znajdują się informacje o strukturze, kierownictwie oraz zakres obowiązków.

http://www.mcoipz.com.pl/ - 25 Sie 2000

MEDIPHARMA INSTITUTE; konferencje i szkolenia farmaceutyczne, warsztaty farmacja.****

MEDIPHARMA INSTITUTE - szkolenia, warsztaty i konferencje farmaceutyczne. Interesujący program warsztatów jest wynikiem skoncentrowania się wyłącznie na rynek farmaceutyczny. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi czyni z nas pioniera na rynku marketingu farmaceutycznego. Konferencje Prawa Farmaceutycznego przedstawiają najistotniejsze zagadnienia, ukazują najważniejsze regulacje prawne m. in. na temat refundacji i reklamy. Gwarancję wysokiego poziomu prowadzonych szkoleń zapewniają eksperci kancelarii prawnej.

http://www.medipharma.pl/ - 15 Wrz 2010

Medipine - Rehabilitacja Nysa - Fizjoterapia Nysa****

Gabinet fizjoterapii Medipine: usługi fizjoterapeutyczne w najwyższym, europejskim standardzie. Nadrzędną wartością jest dobro Pacjenta, dlatego staramy się w przystępny sposób wyjaśniać istotę problemów zdrowotnych oraz wykonujemy wysokiej jakości zabiegi starannie dobierane do aktualnych potrzeb chorego. Profesjonalne usługi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.

http://www.medipine.pl/ - 4 Paź 2017