KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 880)

Małopolski Związek Osób Niepełnosprawnych Bochnia****

Małopolski Związek Osób Niepełnosprawnych Bochnia, wycieczki, forum, chat, aktualności, wartto wiedzieć, ciekawostki, imprezy integracyjne...

http://www.idn.org.pl/mzon/ - 12 Wrz 2003

Małopolskie Centrum Organizacji i Promocji Zdrowia w Krakowie****

Strony centrum zajmującego się między innymi koordynowaniem realizacji założeń polityki zdrowotnej państwa. Na stronach znajdują się informacje o strukturze, kierownictwie oraz zakres obowiązków.

http://www.mcoipz.com.pl/ - 25 Sie 2000

MEDIPHARMA INSTITUTE; konferencje i szkolenia farmaceutyczne, warsztaty farmacja.****

MEDIPHARMA INSTITUTE - szkolenia, warsztaty i konferencje farmaceutyczne. Interesujący program warsztatów jest wynikiem skoncentrowania się wyłącznie na rynek farmaceutyczny. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi czyni z nas pioniera na rynku marketingu farmaceutycznego. Konferencje Prawa Farmaceutycznego przedstawiają najistotniejsze zagadnienia, ukazują najważniejsze regulacje prawne m. in. na temat refundacji i reklamy. Gwarancję wysokiego poziomu prowadzonych szkoleń zapewniają eksperci kancelarii prawnej.

http://www.medipharma.pl/ - 15 Wrz 2010

Medipine - Rehabilitacja Nysa - Fizjoterapia Nysa****

Gabinet fizjoterapii Medipine: usługi fizjoterapeutyczne w najwyższym, europejskim standardzie. Nadrzędną wartością jest dobro Pacjenta, dlatego staramy się w przystępny sposób wyjaśniać istotę problemów zdrowotnych oraz wykonujemy wysokiej jakości zabiegi starannie dobierane do aktualnych potrzeb chorego. Profesjonalne usługi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.

http://www.medipine.pl/ - 4 Paź 2017

Medix Art Derm****

Medix Art Derm, to miejsce, w którym zajmiemy się zarówno twoim zdrowiem, jak i twoją urodą. Możesz u nas skorzystać z usług w obszarze: kosmetyki, dermatologii, onkologii, ginekologii, ortopedii czy alergologii.

http://medix-art-derm.pl/ - 28 Lis 2013

Med&Lab Laboratorium Analiz Medycznych****

Med&lab Laboratorium Analiz Medycznych powstało w 1993 roku. Naszą dewizą jest kompleksowa obsługa pacjenta, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Wykonujemy szereg badań podstawowych i specjalistycznych, gwarantując kompleksowość obsługi pacjenta.

http://www.medandlab.pl/ - 10 Maj 2013

Medycyna estetyczna Radom, usuwanie zmarszczek botoks nici pdo korekta modelowanie ust****

Nazywam się Mariusz Mieszkowski i jestem absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej. Od pięciu lat zajmuję się medycyną estetyczną. Ukończyłem podyplomowe studia o kierunku "Kosmetologia Dla Lekarzy" oraz liczne praktyczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Trafiając do mojego gabinetu otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i osiągnięcia żądanego efektu. Nie składam nierealnych obietnic, informuję szczegółowo o zabiegach, ich konsekwencjach, a także możliwych efektach. Przy użyciu wysokiej klasy narzędzi, zapewniam wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zabiegów poprawiania urody. Dzięki udanym zabiegom poprawiam samopoczucie pacjentów, podnoszę ich wiarę w siebie, wpływając przez to na jakość i komfort życia. Zapraszam do skorzystania z mojej bogatej oferty medycyny estetycznej w Radomiu oraz na bezpłatne konsultacje.

http://www.mieszkowski.radom.pl/ - 9 Wrz 2014

Medycyna estetyczna Wrocław****

Gabinet medycyny estetycznej we Wrocławiu oferuje między innymi modelowanie piersi, plastykę brzucha, operacje plastyczne twarzy, ginekologię estetyczną oraz wiele innych zabiegów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat każdego oferowanego przez nas zabiegu, wraz z cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzin naszego gabinetu.

http://www.klinikawiatroszak.pl/ - 13 Sie 2013

Medycyna i Zdrowie w Szczecinie****

Medycyna i Zdrowie na terenie mista Szczecina, bezpłatne wpisy, lista usług medycznych, szpitale, kliniki, przychodnie, gabinet prywatne.

http://medycyna.szczecin.pl/ - 19 Kwi 2005

Metrum - Aparatura medyczna Kriosauna Kolposkop Ktg Kriokomory****

Metrum Aparatura Medyczna. W naszej ofercie są dostępne takie urządzenia jak kolposkop ktg kriokomory. Świadczymy również serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na zakupiony sprzęt.

http://www.metrum.com.pl/ - 25 Cze 2008