KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 898)

Medycyna estetyczna Radom, usuwanie zmarszczek botoks nici pdo korekta modelowanie ust****

Nazywam się Mariusz Mieszkowski i jestem absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej. Od pięciu lat zajmuję się medycyną estetyczną. Ukończyłem podyplomowe studia o kierunku "Kosmetologia Dla Lekarzy" oraz liczne praktyczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Trafiając do mojego gabinetu otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i osiągnięcia żądanego efektu. Nie składam nierealnych obietnic, informuję szczegółowo o zabiegach, ich konsekwencjach, a także możliwych efektach. Przy użyciu wysokiej klasy narzędzi, zapewniam wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zabiegów poprawiania urody. Dzięki udanym zabiegom poprawiam samopoczucie pacjentów, podnoszę ich wiarę w siebie, wpływając przez to na jakość i komfort życia. Zapraszam do skorzystania z mojej bogatej oferty medycyny estetycznej w Radomiu oraz na bezpłatne konsultacje.

http://www.mieszkowski.radom.pl/ - 9 Wrz 2014

Medycyna estetyczna Wrocław****

Gabinet medycyny estetycznej we Wrocławiu oferuje między innymi modelowanie piersi, plastykę brzucha, operacje plastyczne twarzy, ginekologię estetyczną oraz wiele innych zabiegów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat każdego oferowanego przez nas zabiegu, wraz z cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzin naszego gabinetu.

http://www.klinikawiatroszak.pl/ - 13 Sie 2013

Medycyna i Zdrowie w Szczecinie****

Medycyna i Zdrowie na terenie mista Szczecina, bezpłatne wpisy, lista usług medycznych, szpitale, kliniki, przychodnie, gabinet prywatne.

http://medycyna.szczecin.pl/ - 19 Kwi 2005

Metrum - Aparatura medyczna Kriosauna Kolposkop Ktg Kriokomory****

Metrum Aparatura Medyczna. W naszej ofercie są dostępne takie urządzenia jak kolposkop ktg kriokomory. Świadczymy również serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na zakupiony sprzęt.

http://www.metrum.com.pl/ - 25 Cze 2008

Ministerstwo Zdrowia RP****

Strona Ministerstwa Zdrowia - aktualności, komunikaty, rozporządzenia o lekach, informacje dotyczące resortu, informacje dla pacjentów w Polsce i za granicą, itp. Dwie wersje językowe: polska i angielska.

http://www.mz.gov.pl/ - 12 Lip 2001

NFZonline.pl - Informacje o Narodowym Funduszu Zdrowia****

NFZonline.pl to witryna na temat działania Narodowego Funduszu Zdrowia. Znajdziemy na niej informacje na temat oddziałów NFZ, adresów, godzin otwarcia oraz numerów telefonów.

http://nfzonline.pl/ - 22 Sie 2015

Oferta salonu optycznego w Żywcu przy ul. Kościuszki 14****

Szeroki wybór opraw okularowych i soczewek kontaktowych. Okulary przeciwsłoneczne na każdą kieszeń. Szybki dobór soczewek kontaktowych i szkieł korekcyjnych. Bogata oferta w rozsądnych cenach.

http://www.foroptyk.pl/ - 3 Mar 2016

OIPiP w Pile****

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Pile zaprasza na swoją stronę - członkowie organów OIPiP, zespoły i komisje, kalendarium, regulaminy, XIV Zjazd OIPiP, uchwały, oświadczenia...

http://www.oipip.kadan.pl/ - 27 Kwi 2004

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku****

Oficjalny serwis informacyjny Okregowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. Znajdziesz tu min. przepisy prawne oraz linki medyczne, a także wiele innych informacji.

http://www.oil.gda.pl/ - 11 Lip 2001

Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie****

Strona Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie - ważne informacje dla lekarzy z terenów województw małopolskiego i podkarpackiego.

http://www.oilkrakow.org.pl/ - 19 Kwi 2000