KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 889)

Medycyna i Zdrowie w Szczecinie****

Medycyna i Zdrowie na terenie mista Szczecina, bezpłatne wpisy, lista usług medycznych, szpitale, kliniki, przychodnie, gabinet prywatne.

http://medycyna.szczecin.pl/ - 19 Kwi 2005

Metrum - Aparatura medyczna Kriosauna Kolposkop Ktg Kriokomory****

Metrum Aparatura Medyczna. W naszej ofercie są dostępne takie urządzenia jak kolposkop ktg kriokomory. Świadczymy również serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na zakupiony sprzęt.

http://www.metrum.com.pl/ - 25 Cze 2008

Ministerstwo Zdrowia RP****

Strona Ministerstwa Zdrowia - aktualności, komunikaty, rozporządzenia o lekach, informacje dotyczące resortu, informacje dla pacjentów w Polsce i za granicą, itp. Dwie wersje językowe: polska i angielska.

http://www.mz.gov.pl/ - 12 Lip 2001

NFZonline.pl - Informacje o Narodowym Funduszu Zdrowia****

NFZonline.pl to witryna na temat działania Narodowego Funduszu Zdrowia. Znajdziemy na niej informacje na temat oddziałów NFZ, adresów, godzin otwarcia oraz numerów telefonów.

http://nfzonline.pl/ - 22 Sie 2015

Oferta salonu optycznego w Żywcu przy ul. Kościuszki 14****

Szeroki wybór opraw okularowych i soczewek kontaktowych. Okulary przeciwsłoneczne na każdą kieszeń. Szybki dobór soczewek kontaktowych i szkieł korekcyjnych. Bogata oferta w rozsądnych cenach.

http://www.foroptyk.pl/ - 3 Mar 2016

OIPiP w Pile****

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Pile zaprasza na swoją stronę - członkowie organów OIPiP, zespoły i komisje, kalendarium, regulaminy, XIV Zjazd OIPiP, uchwały, oświadczenia...

http://www.oipip.kadan.pl/ - 27 Kwi 2004

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku****

Oficjalny serwis informacyjny Okregowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. Znajdziesz tu min. przepisy prawne oraz linki medyczne, a także wiele innych informacji.

http://www.oil.gda.pl/ - 11 Lip 2001

Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie****

Strona Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie - ważne informacje dla lekarzy z terenów województw małopolskiego i podkarpackiego.

http://www.oilkrakow.org.pl/ - 19 Kwi 2000

Operacja kręgosłupa****

Specjaliści od leczenia kręgosłupa, doskonałe zabiegi elminujące rwę kulszową. Sprawdź osobiście kompletną ofertę na wszelkiego rodzaju zabiegi związane z chorobami kręgosłupa i pochodnymi. Poradnia Neurochirurgiczna zaprasza serdecznie do skorzystania z kompletnej oferty. Zapraszamy

http://www.dyskopatia-leczenie.pl/ - 30 Maj 2012

Opieka seniora****

Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. Wyspecjalizowany zespół gwarantuje opiekę doraźną, dzienną i nocną - opiekę medyczną

http://www.troskliwiopiekunowie.pl/ - 6 Sty 2014