KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 938)

Medix Art Derm****

Medix Art Derm, to miejsce, w którym zajmiemy się zarówno twoim zdrowiem, jak i twoją urodą. Możesz u nas skorzystać z usług w obszarze: kosmetyki, dermatologii, onkologii, ginekologii, ortopedii czy alergologii.

http://medix-art-derm.pl/ - 28 Lis 2013

Med&Lab Laboratorium Analiz Medycznych****

Med&lab Laboratorium Analiz Medycznych powstało w 1993 roku. Naszą dewizą jest kompleksowa obsługa pacjenta, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Wykonujemy szereg badań podstawowych i specjalistycznych, gwarantując kompleksowość obsługi pacjenta.

http://www.medandlab.pl/ - 10 Maj 2013

Medycyna estetyczna Radom, usuwanie zmarszczek botoks nici pdo korekta modelowanie ust****

Nazywam się Mariusz Mieszkowski i jestem absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej. Od pięciu lat zajmuję się medycyną estetyczną. Ukończyłem podyplomowe studia o kierunku "Kosmetologia Dla Lekarzy" oraz liczne praktyczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Trafiając do mojego gabinetu otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i osiągnięcia żądanego efektu. Nie składam nierealnych obietnic, informuję szczegółowo o zabiegach, ich konsekwencjach, a także możliwych efektach. Przy użyciu wysokiej klasy narzędzi, zapewniam wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zabiegów poprawiania urody. Dzięki udanym zabiegom poprawiam samopoczucie pacjentów, podnoszę ich wiarę w siebie, wpływając przez to na jakość i komfort życia. Zapraszam do skorzystania z mojej bogatej oferty medycyny estetycznej w Radomiu oraz na bezpłatne konsultacje.

http://www.mieszkowski.radom.pl/ - 9 Wrz 2014

Medycyna estetyczna Wrocław****

Gabinet medycyny estetycznej we Wrocławiu oferuje między innymi modelowanie piersi, plastykę brzucha, operacje plastyczne twarzy, ginekologię estetyczną oraz wiele innych zabiegów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat każdego oferowanego przez nas zabiegu, wraz z cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzin naszego gabinetu.

http://www.klinikawiatroszak.pl/ - 13 Sie 2013

Medycyna i Zdrowie w Szczecinie****

Medycyna i Zdrowie na terenie mista Szczecina, bezpłatne wpisy, lista usług medycznych, szpitale, kliniki, przychodnie, gabinet prywatne.

http://medycyna.szczecin.pl/ - 19 Kwi 2005

Metrum - Aparatura medyczna Kriosauna Kolposkop Ktg Kriokomory****

Metrum Aparatura Medyczna. W naszej ofercie są dostępne takie urządzenia jak kolposkop ktg kriokomory. Świadczymy również serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na zakupiony sprzęt.

http://www.metrum.com.pl/ - 25 Cze 2008

Ministerstwo Zdrowia RP****

Strona Ministerstwa Zdrowia - aktualności, komunikaty, rozporządzenia o lekach, informacje dotyczące resortu, informacje dla pacjentów w Polsce i za granicą, itp. Dwie wersje językowe: polska i angielska.

http://www.mz.gov.pl/ - 12 Lip 2001

Najlepszy Dietetyk Rzeszów PRODIETIK™ Twoja Indywidualna Dieta****

W gabinecie PRODIETIK™ najlepszy dietetyk troskę o Twoje zdrowie rozpoczyna od zdrowej diety. Zadzwoń - Umówimy dla Ciebie wizytę: +48 888 75 77 79

http://prodietik.pl/ - 29 Lip 2018

NFZonline.pl - Informacje o Narodowym Funduszu Zdrowia****

NFZonline.pl to witryna na temat działania Narodowego Funduszu Zdrowia. Znajdziemy na niej informacje na temat oddziałów NFZ, adresów, godzin otwarcia oraz numerów telefonów.

http://nfzonline.pl/ - 22 Sie 2015

Oferta salonu optycznego w Żywcu przy ul. Kościuszki 14****

Szeroki wybór opraw okularowych i soczewek kontaktowych. Okulary przeciwsłoneczne na każdą kieszeń. Szybki dobór soczewek kontaktowych i szkieł korekcyjnych. Bogata oferta w rozsądnych cenach.

http://www.foroptyk.pl/ - 3 Mar 2016