KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 938)

OIPiP w Pile****

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Pile zaprasza na swoją stronę - członkowie organów OIPiP, zespoły i komisje, kalendarium, regulaminy, XIV Zjazd OIPiP, uchwały, oświadczenia...

http://www.oipip.kadan.pl/ - 27 Kwi 2004

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku****

Oficjalny serwis informacyjny Okregowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. Znajdziesz tu min. przepisy prawne oraz linki medyczne, a także wiele innych informacji.

http://www.oil.gda.pl/ - 11 Lip 2001

Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie****

Strona Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie - ważne informacje dla lekarzy z terenów województw małopolskiego i podkarpackiego.

http://www.oilkrakow.org.pl/ - 19 Kwi 2000

Okulista dziecięcy Warszawa - Fundacja Zobaczyć Jutro****

Fundacja Zobaczyć Jutro to profesjonalny gabinet okulistyczny dla dzieci zlokalizowany w centrum Warszawy. Fundacja została założona w 2013 roku i od tamtej pory świadczy bezpłatne usługi okulistyczne dla dzieci wraz z rehabilitacją i leczeniem narządów wzroku.

http://zobaczycjutro.org/ - 17 Sty 2018

Operacja kręgosłupa****

Specjaliści od leczenia kręgosłupa, doskonałe zabiegi elminujące rwę kulszową. Sprawdź osobiście kompletną ofertę na wszelkiego rodzaju zabiegi związane z chorobami kręgosłupa i pochodnymi. Poradnia Neurochirurgiczna zaprasza serdecznie do skorzystania z kompletnej oferty. Zapraszamy

http://www.dyskopatia-leczenie.pl/ - 30 Maj 2012

Opieka seniora****

Profesjonalna opieka nad osobami starszymi, dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. Wyspecjalizowany zespół gwarantuje opiekę doraźną, dzienną i nocną - opiekę medyczną

http://www.troskliwiopiekunowie.pl/ - 6 Sty 2014

Osteoporoza - centrum diagnostyki i leczenia****

Misją Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy jest walka z osteoporozą i pomoc pacjentom dotkniętym i zagrożonym tą chorobą. Na stronie znajdują się praktyczne informacje i porady dotyczące osteoporozy, test ryzyka, a także informacje dotyczące Centrum.

http://www.osteoporoza.med.pl/ - 7 Sty 2011

Ośrodek leczenia alkoholizmu Koninki – leczenie uzależnień, odwyk****

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie alkoholizmu czy innych uzależnień to odpowiedzialne i trudne zadanie. Różne ośrodki uzależnień oferują nowoczesne terapie, które jednak nie zawsze są skuteczne. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu zapewnia skuteczny odwyk, dzięki, któremu leczenie alkoholika ma znaczne szanse na powodzenie. Niezależnie od rodzaju uzależnienia, terapia w naszym ośrodku może być ciekawym i przede wszystkim owocnym doświadczeniem.

http://www.terapie.net.pl/ - 31 Sie 2012

Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem****

Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem "CHOREOTERAPIA" Agnieszka Głuszczyńska. Terminy, galeria, historia, przyjaciele...

http://www.terapiatancem.gda.pl/ - 29 Maj 2003

Ośrodek Trzeźwość - detoks, odwyk****

Ośrodek Leczenia Uzależnień „Trzeźwość” zapewnia pomoc w leczeniu uzależnienia alkoholowego, lekomanii oraz narkomanii. Naszym celem, w pierwszej fazie, jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Dopiero po detoksykacji prowadzimy terapie dla osób uzależnionych.

http://osrodektrzezwosc.pl/ - 1 Lut 2017