KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje (1 889)

Osteoporoza - centrum diagnostyki i leczenia****

Misją Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy jest walka z osteoporozą i pomoc pacjentom dotkniętym i zagrożonym tą chorobą. Na stronie znajdują się praktyczne informacje i porady dotyczące osteoporozy, test ryzyka, a także informacje dotyczące Centrum.

http://www.osteoporoza.med.pl/ - 7 Sty 2011

Ośrodek leczenia alkoholizmu Koninki – leczenie uzależnień, odwyk****

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie alkoholizmu czy innych uzależnień to odpowiedzialne i trudne zadanie. Różne ośrodki uzależnień oferują nowoczesne terapie, które jednak nie zawsze są skuteczne. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu zapewnia skuteczny odwyk, dzięki, któremu leczenie alkoholika ma znaczne szanse na powodzenie. Niezależnie od rodzaju uzależnienia, terapia w naszym ośrodku może być ciekawym i przede wszystkim owocnym doświadczeniem.

http://www.terapie.net.pl/ - 31 Sie 2012

Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem****

Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem "CHOREOTERAPIA" Agnieszka Głuszczyńska. Terminy, galeria, historia, przyjaciele...

http://www.terapiatancem.gda.pl/ - 29 Maj 2003

Ośrodek Trzeźwość - detoks, odwyk****

Ośrodek Leczenia Uzależnień „Trzeźwość” zapewnia pomoc w leczeniu uzależnienia alkoholowego, lekomanii oraz narkomanii. Naszym celem, w pierwszej fazie, jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Dopiero po detoksykacji prowadzimy terapie dla osób uzależnionych.

http://osrodektrzezwosc.pl/ - 1 Lut 2017

Panaceum s.c. Hospicjum domowe dla dorosłych****

Pracujemy w zespole składającym się z 10 pielęgniarek. Posiadamy pełne kwalifikacje zawodowe (kursy kwalifikacyjne, specjalizacje, studia magisterskie) i wieloletnie doświadczenie zawodowe w pielęgniarstwie. Jesteśmy prężnie działającym ośrodkiem, stale się rozwijającym, dbającym o doskonalenie umiejętności zawodowych, dokształcenie kadry, kształtowanie i utrzymanie wysokiej kultury osobistej pielęgniarek. Opiekujemy się osobami z południa rejonu miasta Poznania i powiatu poznańskiego.

http://www.panaceum.poznan.pl/ - 21 Sty 2013

POD BRZOZĄ****

Miło zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą Domu Opieki Pod Brzozą, znajdującego się w Dębe. Oferujemy szeroki zakres usług opiekuńczych na rzecz osób starszych. Na terenie domu opieki gwarantujemy całościową opiekę lekarską i pielęgniarską. Dodatkowo posiadamy w pełni zaopatrzony pokój kąpielowy, dopasowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie placówki każdy podopieczny może liczyć na pełne wyżywienie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pensjonariusze byli traktowani indywidualnie i z słusznym szacunkiem. Więcej szczegółów na temat naszego ośrodka znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://domopiekipodbrzoza.pl/ - 21 Mar 2017

POLIKLINIKA MEDICOR****

Strony firmy zajmującej się medycyną pracy, zabezpieczeniem medycznym imprez masowych i innymi usługami medycznymi. Na stronach znajdują się informacje o firmie, historia oraz oferta.

http://www.medicor.com.pl/ - 24 Sie 2000

Polski Czerwony Krzyż - Oficjalna Strona Polska****

Zadaniem stowarzyszenia jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym. Na stronie znajdziecie historię organizacji, opis działalności (krwiodawstwo, ratownictwo, pierwsza pomoc, opieka), przybliżenie międzynarodowych praw humanitarnych, linki, lista siedzib PCK w Polsce.

http://www.pck.org.pl/ - 14 Lut 2000

Polski Informator Medyczny****

Polski Informator Medyczny stanowi bazę danych szpitali, przychodni i lekarzy. Baza jest podzielona na regiony geograficzne oraz specjalności medyczne.

http://www.lekarz.net/ - 14 Lut 2000

Polski Związek Głuchych - Oddział Małopolski****

Zrzeszanie osób niesłyszących i z wadą słuchu w celu udzielania im pomocy, prowadzenia rehabilitacji, opieki itp. Charakterystyka działalności, struktura, władze, wykaz kół zainteresowań, program pracy i dane teleadresowe.

http://www.pzg.krakow.pl/ - 14 Lut 2002