Google
KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje > domy opieki społecznej (128)

Domy Opieki - prezentacja placówek z całej Polski*****

Strona stanowi ogólnopolski informator dotyczacy pomocy społecznej w kraju. Znajdziesz tu prezentacje domów opieki, DPS-ów oraz zakładów i agencji opiekuńczo - leczniczych.

http://www.domyopieki.pl/ - 5 Wrz 2005

Atma - rehabilitacja neurologiczna, stacjonarna, PNF i po udarze****

Witaj w domu opieki ZOL Atma w Bydgoszczy. Działamy jako ośrodek rehabilitacyjny dla seniorów. Nasze centrum świadczy opiekę neurologiczną osobom po udarze, fizjoterapię PNF i opiekę pielęgniarską. Nasze centrum działa jako punkt stacjonarny i przyjmuje na turnusy. Więcej informacji po kontakcie telefonicznym.

http://www.atma.bydgoszcz.pl/ - 5 Kwi 2016

Centrum doradztwa w wyborze domu opieki****

Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki - rekomendowanie, polecanie, pomoc w wyborze dobrego domu opieki, domy opieki - opinie

http://www.fundacja.domyopieki.pl/ - 25 Lis 2013

Centrum Językowe Konik - opiekunka osób starszych w Niemczech****

Strona internetowa Centrum Językowego Konik. Proponujemy ofertę pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

http://www.pracadlaopiekunek24.pl/ - 6 Lis 2015

DOM NAD DOLINĄ dom spokojnej starości****

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Kompleks Wypoczynkowo - Opiekuńczy Dom Nad Doliną kierujący Domem Opieki i Domem Pomocy Społecznej. Znajdujemy się w miejscowości Różnowo koło Olsztyna. Nasza pozycja to czyste powietrze, cisza, piękny krajobraz. Zajmujemy się całodobową opieką nad osobami starszymi. Posiadamy: pokoje dziennego pobytu, gabinet pomocy doraźnej, sale rehabilitacyjno - terapeutyczne, salę terapii wodnej, salę terapii zajęciowej, salę gimnastyczną, miejsce kultu religijnego, stołówkę i biblioteczkę. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w celu uzyskania bliższych informacji. Więcej na stronie.

http://www.domnaddolina.pl/ - 20 Lis 2013

Dom opieki****

Witamy Państwo miło w naszym nowo powstałym domu seniora, który wybudowany został w celu poprawienia standardu życia osób, które są na emeryturze. Nasz dom seniora jest nowym domem, wybudowanym w taki sposób, aby w najlepszy sposób zagwarantować splendor naszym pensjonariuszom.

http://www.domseniora-zielonewzgorze.pl/ - 28 Lis 2012

Dom opieki dla ludzi starszych****

Opieka nad ludżmi starszymi - z demencja starczą, Parkinsonem, Alzhaimerem, wymagającymi rehabilitacji, domowej atmosfery, fachowej opieki pielęgniarskiej i lekarskiej.

http://www.domopieki.com/ - 12 Sty 2004

Dom opieki Kasmin****

Działający od końcówki lat dziewięćdziesiątych zakład opiekuńczo-leczniczy, w którym część zabiegów podlega refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia. Do dofinansowanych usług należą między innymi rehabilitacja w warszawskiej Drożdżówce i w Mińsku Mazowieckim, czy opieka psychiatryczna, również w przypadkach wymagających całodobowego zajmowania się osobami z różnymi zaburzeniami. Sama rehabilitacja obejmuje leczenie bólów, zabiegi pooperacyjne, a także pomoc po przypadkach wystąpienia udaru mózgu. Na wspomnianym wcześniej oddziale psychiatrycznym w domu opieki Kasmin prowadzone jest także leczenie choroby Alzheimera i innych zaburzeń.

http://www.kasmin.pl/ - 16 Paź 2014

Dom Opieki PIANO w Piasecznie****

Dom Seniora Piano oferuje pobyty stałe i czasowe dla osób starszych i niepełnosprawnych. Naszym Pensjonariuszom oferujemy prawdziwie ciepły, rodzinny dom z całodobową opieką.

http://domseniorapiano.pl/ - 28 Gru 2013

Dom pod Złotym Dębem - prywatny dom opieki w Radomiu****

Witryna prywatnego domu opieki w Radomiu - Dom Pod Złotym Dębem. Cennik, galeria, dane kontaktowe.

http://www.zlotydab.pilickanet.pl/ - 30 Cze 2004