KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje > domy opieki społecznej (139)

Domy Opieki - prezentacja placówek z całej Polski*****

Strona stanowi ogólnopolski informator dotyczacy pomocy społecznej w kraju. Znajdziesz tu prezentacje domów opieki, DPS-ów oraz zakładów i agencji opiekuńczo - leczniczych.

http://www.domyopieki.pl/ - 5 Wrz 2005

Aod-emmanuel.sk5.eu****

Szukając opieki nad osobą starsza możecie się decydować na Agencję Opieki Domowej Emmanuel z Gdańska, gdzie taka opieka będzie realizowana perfekcyjnie i na pewno będziecie z tych przygotowanych propozycji zadowoleni. Wybierając taką pomoc macie gwarantowaną opieką, która będzie dobrze zorganizowana.

http://aod-emmanuel.sk5.eu/ - 21 Paź 2016

Atma - rehabilitacja neurologiczna, stacjonarna, PNF i po udarze****

Witaj w domu opieki ZOL Atma w Bydgoszczy. Działamy jako ośrodek rehabilitacyjny dla seniorów. Nasze centrum świadczy opiekę neurologiczną osobom po udarze, fizjoterapię PNF i opiekę pielęgniarską. Nasze centrum działa jako punkt stacjonarny i przyjmuje na turnusy. Więcej informacji po kontakcie telefonicznym.

http://www.atma.bydgoszcz.pl/ - 5 Kwi 2016

Całodobowy dom opieki - husaria-dom.pl****

W naszej ofercie znajdą Państwo całodobową opiekę dla osób starszych i schorowanych. Prowadzimy dom opieki Husaria. Obiekt jest odpowiednio przystosowany do pobytu osób w podeszłym wieku, z różnego rodzaju chorobami. Pensjonariusze mieszkają w pokojach jedno i dwu osobowych z łazienką. Mają zapewnionych pięć posiłków dziennie i dostęp do profesjonalnych usług medycznych. W razie potrzeby pomagamy pacjentom zjeść, ubrać się, umyć. Zapraszamy po więcej informacji.

http://husaria-dom.pl/ - 17 Mar 2017

Centrum doradztwa w wyborze domu opieki****

Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki - rekomendowanie, polecanie, pomoc w wyborze dobrego domu opieki, domy opieki - opinie

http://www.fundacja.domyopieki.pl/ - 25 Lis 2013

Centrum Językowe Konik - opiekunka osób starszych w Niemczech****

Strona internetowa Centrum Językowego Konik. Proponujemy ofertę pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

http://www.pracadlaopiekunek24.pl/ - 6 Lis 2015

DOM NAD DOLINĄ dom spokojnej starości****

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Kompleks Wypoczynkowo - Opiekuńczy Dom Nad Doliną kierujący Domem Opieki i Domem Pomocy Społecznej. Znajdujemy się w miejscowości Różnowo koło Olsztyna. Nasza pozycja to czyste powietrze, cisza, piękny krajobraz. Zajmujemy się całodobową opieką nad osobami starszymi. Posiadamy: pokoje dziennego pobytu, gabinet pomocy doraźnej, sale rehabilitacyjno - terapeutyczne, salę terapii wodnej, salę terapii zajęciowej, salę gimnastyczną, miejsce kultu religijnego, stołówkę i biblioteczkę. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w celu uzyskania bliższych informacji. Więcej na stronie.

http://www.domnaddolina.pl/ - 20 Lis 2013

Dom opieki****

Witamy Państwo miło w naszym nowo powstałym domu seniora, który wybudowany został w celu poprawienia standardu życia osób, które są na emeryturze. Nasz dom seniora jest nowym domem, wybudowanym w taki sposób, aby w najlepszy sposób zagwarantować splendor naszym pensjonariuszom.

http://www.domseniora-zielonewzgorze.pl/ - 28 Lis 2012

Dom opieki dla ludzi starszych****

Opieka nad ludżmi starszymi - z demencja starczą, Parkinsonem, Alzhaimerem, wymagającymi rehabilitacji, domowej atmosfery, fachowej opieki pielęgniarskiej i lekarskiej.

http://www.domopieki.com/ - 12 Sty 2004

Dom Opieki Dwór Biskupi****

Dom Opieki Dwór Biskupi został stworzony z myślą o osobach starszych oraz chorych, które nie są w stanie samodzielnie funkcjonować. Umożliwiamy naszym mieszkańcom komfortowe warunki pobytu oraz pomoc w pielęgnacji czy sprzątaniu.

http://dworbiskupi.pl/ - 20 Kwi 2018