KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje > instytuty badawcze (112)

Instytut Kardiologii****

Strona Instytutu Kardiologii w Warszawie obejmuje informacje o strukturze, radzie naukowej, bibliotece nauk i wydawnictwach, sympozjach naukowych i pracach badawczych.

http://www.ikard.waw.pl/ - 14 Lut 2000

Katedra Genetyki AM w Łodzi****

Na stronie opis działalności naukowej, dydaktycznej i usługowej Katedry Genetyki AM w Łodzi i Poradni Genetycznej Szpitala Klinicznego nr 3 w Łodzi.

http://www.genetyka.lekarz.net/ - 24 Wrz 2001

KCRI****

Krakow Cardiovascular Research Institute - baza wiedzy dla kardiologów inwazyjnych. Zabiegi PCI, cewniki, stenty, prezentacje ekspertów, literatura, aktualny stan wiedzy.

http://www.kcri.org/ - 11 Maj 2005

Klinika Kardiologii CMKP Szpital Grochowski****

Strona Kliniki Kardiologii działającej w Szpitalu Grochowskim w Warszawie. Na stronie informacje o dorobku naukowym kliniki, działających poradniach, można też dowiedzieć się jak powinien wyglądać prawidłowy zapis EKG.

http://www.kkcmkp.pl/ - 11 Gru 2001

Kwartalnik interdyscyplinarny ŻYCIE i PŁODNOŚĆ****

Pismo pt. ŻYCIE i PŁODNOŚĆ, jest kwartalnikiem interdyscyplinarnym. Prezentuje poglądy ludzi nauki na problemy z punktu widzenia etyki, medycyny, psychologii, pedagogiki i demografii itd.

http://www.zycieiplodnosc.pl/ - 22 Wrz 2008

MED-ORA Ochrona radiologiczna w medycynie****

Zapraszamy do współpracy z firmą MED-ORA Agata Sackiewicz-Słaby. Oferujemy między innymi: nadzrór inspektora ochrony radiologicznej (IOR-1, IOR-3, IOR-R), szkolenia w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta, projekty osłon stałych. Usupełniamy i tworzymy dokumentację radiologiczna dla aparatów rtg, gamma kamer, skanerów PET.

http://med-ora.pl/ - 26 Mar 2013

Medycyna****

Największe w Polsce Forum Medyczne, porady lekarskie On-Line, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje. Commed.pl - Medycyna

http://commed.pl/ - 19 Maj 2006

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii - Intercollegiate Faculty of Biotechnology****

Nowości, informator, kronika, imprezy naukowe, usługi oraz ciekawe odnośniki - to wszystko znajdziecie na polsko-angielskiej stronie MWB Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Medycznej w Gdańsku.

http://www.biotech.univ.gda.pl/ - 14 Lut 2000

NU-MED Diagnostyka Obrazowa****

Nu-Med Grupa to spółka akcyjna z siedzibą w Ostródzie, która posiada sieć wyspecjalizowanych Pracowni Diagnostycznych. Swoich klientów zaprasza na specjalistyczne badania rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej oraz PET/CT. Badania u nich przeprowadzane cieszą się aprobatą i zaufaniem tak pacjentów jak i lekarzy. A to dzięki temu, że wykonywane są na wysokiej próby aparaturze przez doświadczoną kadrę. Pracownie Nu-Med znajdują się w województwach warmińsko-mazurskim, pomorskim i łódzkim. Wykonują badania tak w ramach kontraktu z NFZ jak również prywatnie. Nu-Med Grupa SA współdziała z najlepszymi profesjonalistami w dziedzinie radiologii. Krótki czas czekania na badanie to jedna z niewątpliwych zalet ich oferty. Specjalizują się w rzadko realizowanej diagnostyce dzieci oraz tomografii komputerowej serca. Pracownicy wszystkich gabinetów należących do Nu-Med starają się, by nieodmiennie ich charakterystyką były naraz trzy terminy: jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

http://www.nu-med.pl/ - 21 Lis 2012

Rak piersi rak jajnika-testy genetyczne predyspozycji****

Rak piersi i rak jajnika - diagnostyka predyspozycji do zachorowania na raka piersi i raka jajnika. Instytut Badań DNA i Polski Komitet Zwalczania Raka. Testy i badania genetyczne. Nowoczesne laboratorium genetyczne. Bezbolesne pobieranie próbek na terenie całego kraju. Analizy DNA. Nowotwory. Diagnostyka - rak piersi i rak jajników. BRCA1 i BRCA2.

http://www.rakpiersi.org/ - 25 Sty 2005