KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Instytucje > sanatoria (131)

Ciechocinek - przewodnik po uzdrowisku*****

Serwis zawierajacy wszelkie informacje dotyczące uzdrowiska Ciechocinek: sanatoria, hotele, pensjonaty, informacje Urzędu Miejskiego.

http://www.ciechocinek.pl/ - 8 Lis 2000

Kołobrzeg*****

Wirtualny serwis miasta Kołobrzeg. Znajdziecie tu wszstko czego nie wiecie, o tym mieście.

http://www.kolobrzeg.pl/ - 22 Sie 2000

Ośrodek Sanatoryjno Wczasowy Lech w Kołobrzegu*****

Strona O.S.W. Lech w Kołobrzegu. Znajdziesz tu ofertę pobytów wypoczynkowych, leczenia uzdrowiskowego i rehabilitacyjnego. Możliwość rezerwacji miejsc online.

http://www.lech.lpnet.pl/ - 15 Mar 2001

Sanatoria w Polsce - uzdrowiska, sanatoria, leczenie, zabiegi*****

Sanatoria w Polsce - przewodnik opisujący uzdrowiska, sanatoria, leczenie, zabiegi, rehabilitację oraz wypoczynek - serwis w trzech językach.

http://www.sanatoria.com.pl/ - 6 Lis 2000

Sanatorium Uzdrowiskowe HUTNIK*****

Zapraszamy na wypoczynek i turnusy rehabilitacyjne osób prywatnych jak i grup. Specjalizujemy się w leczeniu dróg oddechowych i schorzenia reumatyczne.

http://www.szczawnicahutnik.pl/ - 25 Mar 2004

"Uzdrowiska Polskie"*****

Witryna Izby Gospodarczej "Uzdrowiska Polskie". Na stronach znajdziecie pełne informacje charakteryzujące każde z istniejących uzdrowisk. Zawarto tu także informacje dotyczące trybu załatwiania kuracji, głównych wskazań leczniczych uzdrowisk, hipsometrii, jak również opis przebiegu kuracji z myślą o osobach po raz pierwszy udających się do uzdrowisk.

http://www.uzdrowiska.com.pl/ - 16 Sty 2002

Uzdrowisko Iwonicz S.A.*****

"Uzdrowisko Iwonicz" S.A. zaprasza na pobyty lecznicze, profilaktyczne i wypoczynkowe. Spółka prowadzi leczenie w szpitalu uzdrowiskowym, sanatoriach i w systemie ambulatoryjnym, poleca również badania specjalistyczne i diagnostyczne.

http://www.uzdrowisko-iwonicz.com.pl/ - 29 Lis 2000

Uzdrowisko Rymanów*****

Na stronie informacje z zakresu: Charakterystyka uzdrowiska. Usługi lecznicze. Oferta pobytu. Zakład produkcji wód mineralnych. Atrakcje turystyczne. Także historia i adresy.

http://uzdrowisko-rymanow.com.pl/ - 3 Wrz 2001

"Uzdrowisko Wysowa" S.A.*****

Oferta obejmuje leczenie sanatoryjne, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, wczasy lecznicze, wypoczynkowe, kolonie, zimowiska, zielone szkoły, naukę jazdy konnej. Przy uzdrowisku działa Zakład Produkcji Wody Mineralnej "Wysowianka".

http://www.uzdrowisko-wysowa.pl/ - 4 Sie 2004

Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A.*****

Zespół Uzdrowisk Kłodzkich, oferuje leczenie uzdrowiskowe, oraz wypoczynek w Polanicy Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój.

http://www.zuk-sa.pl/ - 15 Wrz 2000