KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Kondycja (1 838)

TALIA farma zdrowia i urody****

Talia Farma zdrowia i urody - na stronie oferta. Studio jogi, fitness, solarium, masaże, grafik zajęc - na stronie.

http://www.talia.com.pl/ - 20 Paź 2006

Time4Diet - zdrowa dieta z dowozem w Warszawie****

Każdorazowo przygotowana zostaje zdrowa dieta z dowozem w Warszawie. Firma cateringowa Time4diet zajmuje się przygotowywaniem zestawów żywieniowych posiadających odpowiednie składniki odżywcze.

http://www.time4diet.pl/ - 25 Maj 2017

TRAINING ROOM Paweł Wółkiewicz****

TRAINING ROOM Paweł Wółkiewicz jest firmą, która zajmuje się prowadzeniem specjalnych programów treningowych w Warszawie. Trener personalny dopasowuje program ćwiczeń do oczekiwań i możliwości danego klienta. Może on mieć na celu modelowanie sylwetki, zmniejszenie tkanki tłuszczowej czy wzmocnienie mięśni. Klienci mają także do dyspozycji dietetyka i fizjoterapeutę. Pozwala to na skuteczne dopełnienie efektów, do których mają doprowadzić spotkania z trenerem osobistym. Ponadto dobrana indywidualnie dieta poprawia samopoczucie i usprawnia metabolizm.

http://trainingroom.pro/ - 25 Kwi 2017

Trener indywidualny, osobisty, personalny Warszawa****

Profesjonalny trener indywidualny z Warszawy zaprasza do współpracy osoby pragnące zgubić zbędne kilogramy, zbudować rzeźbę oraz zachować odpowiednią kondycję ciała. Trening osobisty sprawi, że poczujesz się lepiej w swoim ciele. Zapraszam!

http://www.rafalromaniuk.pl/ - 15 Lip 2013

Trener osobisty, personalny dietetyk Oława****

Trener osobisty i personalny dietetyk w Oławie to kompleksowa usługa dla osób, które w skuteczny i bezpieczny sposób pod opieką specjalisty chcą osiągnąć wymarzone cele - schudnąć i zbudować piękną sportową sylwetkę

http://maciejbych.pl/ - 4 Maj 2013

Trener Personalny Warszawa Targówek/Centrum****

Łączymy wiedzę z zakresu treningu sportowego (atletycznego), dietetyki klinicznej i diagnostyki oraz psychologii motywacji tworząc unikalne metody pracy. Naszą skuteczność potwierdzają referencje, ponad 10 letnie doświadczenie i dziesiątki zadowolonych klientów.

http://modelewski.pl/ - 12 Sie 2017

Trener personalny Wrocław, treningi personalne, budowa planów treningowych****

Oferuję treningi personalne pod okiem specjalisty, porady dietetyczne, konsultacje online oraz budowanie planów treningowych. W zależności od tego jaki jest Twój cel – zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, zwiększenie siły, dobiorę indywidualny plan, który umożliwi jego osiągnięcie w jak najkrótszym czasie.

http://trenerpersonalny24.pl/ - 5 Wrz 2017

Trening EMS Wrocław****

Trening elektrostymulacji mięśni pozytywnie wpływa na kręgosłup podczas wykonywanego treningu, aktywując mięśnie grzbietu i automatycznie zmniejsza ból na plecach. Ból pleców,a poza nim dobrze wpływa na psychiczny oraz fizyczny stres

http://www.speedbodytec.pl/ - 11 Kwi 2017

Trening Personalny Nowy Sącz - Trener EMS****

Indywidualne ćwiczenia z trenerem personalnym w Nowym Sączu. Treningi EMS B-body - modelowanie sylwetki, poprawa kondycji, redukcja wagi po ciąży oraz w otyłości. Profesjonalnie wyposażona sala ćwiczeń do indywidualnej dyspozycji.

http://www.treningpersonalnyems.pl/ - 31 Gru 2015

Treningi Nordic Walking****

Niedrogie treningi Nordic Walking na terenie Warszawy. Nauka od podstaw techniki marszu z kijami, trening dostosowany do kondycji Klienta. Oferta obejmuje odchudzanie i rehabilitację po urazach, a także osób starszych. Zapraszam!

http://nordicwalking-warszawa.pl/ - 6 Lip 2014