KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Kondycja (1 901)

Szkoła jogi wg metody Sivanandyi tańca w Krakowie****

Urocze miejsce w Krakowie, świetne zajęcia i niezwykłe imprezy odbywające się w naszym Centrum.

http://www.ananda.com.pl/ - 17 Lis 2004

Tabletki na Odchudzanie****

Serwis poświęcony tabletkom na odchudzanie. Informacje i artykuły ekspertów o zagadnieniom skutecznego gubienia zbędnych kilogramów.

http://tabletkina-odchudzanie.pl/ - 26 Mar 2013

Tabletki na potencje - zobacz ranking w Aptece Mężczyzny****

Na naszą stronę www zapraszamy wszystkich panów których interesuje temat poprawy jakości życia seksualnego. Nie jest tajemnicą, że blisko połowa mężczyzn po 40 cierpi z powodu słabej potencji i zaburzeń erekcji. Sytuacja taka często prowadzi do poważnych problemów w związkach. Aby zapobiegać takiej sytuacji warto zastosować pewne działania profilaktyczne. Jakie, dowiesz się z naszej strony Apteka Mężczyzny! Poza artykułami i poradami ekspertów poznasz również ranking tabletek na potencje. Dzięki temu nie będziesz już musiał wertować setek stron producentów preparatów. Zapraszamy wszystkich! Pamiętajcie, że impotencja to choroba trudna do wyleczenia. Zdecydowanie łatwiej podjąć kroki profilaktyczne!

http://aptekamezczyzny.pl/ - 2 Lip 2014

TALIA farma zdrowia i urody****

Talia Farma zdrowia i urody - na stronie oferta. Studio jogi, fitness, solarium, masaże, grafik zajęc - na stronie.

http://www.talia.com.pl/ - 20 Paź 2006

Time4Diet - zdrowa dieta z dowozem w Warszawie****

Każdorazowo przygotowana zostaje zdrowa dieta z dowozem w Warszawie. Firma cateringowa Time4diet zajmuje się przygotowywaniem zestawów żywieniowych posiadających odpowiednie składniki odżywcze.

http://www.time4diet.pl/ - 25 Maj 2017

TRAINING ROOM Paweł Wółkiewicz****

TRAINING ROOM Paweł Wółkiewicz jest firmą, która zajmuje się prowadzeniem specjalnych programów treningowych w Warszawie. Trener personalny dopasowuje program ćwiczeń do oczekiwań i możliwości danego klienta. Może on mieć na celu modelowanie sylwetki, zmniejszenie tkanki tłuszczowej czy wzmocnienie mięśni. Klienci mają także do dyspozycji dietetyka i fizjoterapeutę. Pozwala to na skuteczne dopełnienie efektów, do których mają doprowadzić spotkania z trenerem osobistym. Ponadto dobrana indywidualnie dieta poprawia samopoczucie i usprawnia metabolizm.

http://trainingroom.pro/ - 25 Kwi 2017

Trener indywidualny, osobisty, personalny Warszawa****

Profesjonalny trener indywidualny z Warszawy zaprasza do współpracy osoby pragnące zgubić zbędne kilogramy, zbudować rzeźbę oraz zachować odpowiednią kondycję ciała. Trening osobisty sprawi, że poczujesz się lepiej w swoim ciele. Zapraszam!

http://www.rafalromaniuk.pl/ - 15 Lip 2013

Trener osobisty, personalny dietetyk Oława****

Trener osobisty i personalny dietetyk w Oławie to kompleksowa usługa dla osób, które w skuteczny i bezpieczny sposób pod opieką specjalisty chcą osiągnąć wymarzone cele - schudnąć i zbudować piękną sportową sylwetkę

http://maciejbych.pl/ - 4 Maj 2013

Trener Personalny Warszawa Targówek/Centrum****

Łączymy wiedzę z zakresu treningu sportowego (atletycznego), dietetyki klinicznej i diagnostyki oraz psychologii motywacji tworząc unikalne metody pracy. Naszą skuteczność potwierdzają referencje, ponad 10 letnie doświadczenie i dziesiątki zadowolonych klientów.

http://modelewski.pl/ - 12 Sie 2017

Trener personalny Wrocław, treningi personalne, budowa planów treningowych****

Oferuję treningi personalne pod okiem specjalisty, porady dietetyczne, konsultacje online oraz budowanie planów treningowych. W zależności od tego jaki jest Twój cel – zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, zwiększenie siły, dobiorę indywidualny plan, który umożliwi jego osiągnięcie w jak najkrótszym czasie.

http://trenerpersonalny24.pl/ - 5 Wrz 2017