KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Kondycja (1 901)

Trening EMS Wrocław****

Trening elektrostymulacji mięśni pozytywnie wpływa na kręgosłup podczas wykonywanego treningu, aktywując mięśnie grzbietu i automatycznie zmniejsza ból na plecach. Ból pleców,a poza nim dobrze wpływa na psychiczny oraz fizyczny stres

http://www.speedbodytec.pl/ - 11 Kwi 2017

Trening Personalny Nowy Sącz - Trener EMS****

Indywidualne ćwiczenia z trenerem personalnym w Nowym Sączu. Treningi EMS B-body - modelowanie sylwetki, poprawa kondycji, redukcja wagi po ciąży oraz w otyłości. Profesjonalnie wyposażona sala ćwiczeń do indywidualnej dyspozycji.

http://www.treningpersonalnyems.pl/ - 31 Gru 2015

Treningi Nordic Walking****

Niedrogie treningi Nordic Walking na terenie Warszawy. Nauka od podstaw techniki marszu z kijami, trening dostosowany do kondycji Klienta. Oferta obejmuje odchudzanie i rehabilitację po urazach, a także osób starszych. Zapraszam!

http://nordicwalking-warszawa.pl/ - 6 Lip 2014

Trurnusy oczyszczające organizm, wczasy zdrowotne na Mazurach****

Jarskie wczasy to propozycja do osób, które pragną wzmocnić swoje zdrowie oraz poprawić samopoczucie. Podczas dwutygodniowego turnusu w mazurskim ośrodku, kuracjusze przechodzą na specjalną zdrowotną dietę warzywno-owocową stworzoną przez dr Ewę Dąbrowską.

http://www.jarskiewczasy.pl/ - 12 Sty 2017

Trzynastka - sauny na każdą kieszeń****

Strona firmy oferującej sauny. Znajdziemy na niej informacje ogólne o firmie, jej ofertę, etc.

http://trzynastka.com.pl/ - 4 Paź 2001

Twoje Zdrowie****

Strona dla osób,które pragną poprawić jakość swojego życia. Pomagamy w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

http://www.twojezdrowieonline.pl/ - 28 Wrz 2017

Twój osobisty dietetyk****

Szybkie i skuteczne odchudzanie pod okiem specjalistów. Slimon dietetyk online oferuje porady dietetyczne. Zaufaj profesjonalistom, zmień zwój wygląd i nawyki żywieniowe już dziś.

http://slimon.pl/ - 19 Sty 2011

Twój Styl****

Wydanie online jednego z najpopularniejszych pism dla kobiet. Można tu znaleźć teksty z wydania aktualnego i większości archiwalnych, wywiady, portrety, porady dotyczące zdrowia, mody, urody.

http://www.twojstyl.com.pl/ - 14 Lut 2000

Water Systems - filtry do wody****

Firma Water Systems zajmuje się sprzedażą filtrów do wody. W ofercie posiada filtry domowe i przemysłowe.

http://www.filtry.compi.com.pl/ - 9 Kwi 2004

Wegemaluch.pl - Dieta wegetariańska dziecka****

Zdrowe dziecko to szczęśliwe dziecko, czyli parę słów o diecie wegetariańskiej dzieci. W portalu przekazujemy Wam informacje jak prawidłowo komponować dietę małego człowieka. „Na talerzu” podajemy Wam przykłady posiłków dla dziecka z podziałem na miesiące życia. Ale aby móc Cię zainspirować do własnych, kulinarnych poszukiwań stworzyliśmy dział „co w czym”, w którym opisujemy warzywa, owoce, kasze, ziarno – co w sobie mają i od kiedy można je wprowadzać do diety malucha.

http://wegemaluch.pl/ - 21 Sie 2012