KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Kondycja (1 901)

Amitur - wczasy odchudzające nad morzem, jeziorami i w górach***

Firma zajmuje się organizowaniem turnusów odchudzających nad morzem, jeziorami i w górach. Amitur proponuje najatrakcyjniejsze wczasy, które stanowią połączenie zdrowych posiłków, aktywności fizycznej oraz doskonałej zabawy.

http://www.amitur.pl/ - 27 Lis 2017

Anna Kalicy - Studio Jogi***

Szkoła Jogi według metody B. K. S Iyengara dyplomowanego nauczyciela Anny Kalicy. Na stronie znajdują się informacje o zajęciach, wyjazdach, metodzie, jodze, nauczycielu oraz galeria zdjęć.

http://www.studio-joga.com/ - 30 Mar 2005

Aranżacja i wyposażenie klubów fitness***

Kompleksowa aranżacja i wyposażenie klubów fitness, doradztwo w zakresie projektowania, realizacji i prowadzenia klubu fitness, sprzedaż maszyn i urządzeń dla klubów fitness i siłowni

http://www.xplorefitness.pl/ - 20 Maj 2009

A-Team***

Strona poznańskiej drużyny paintballu leśnego. O nas, opisy sprzętu, galerie zdjęć, linki do najlepszych stron o paintballu w Polsce oraz do wielu dystrybutorow sprzętu paintballowego.

http://www.icpnet.pl/~kriss/ - 11 Cze 2002

BAR TLENOWY - ŁÓDŹ***

Prezentacja łódzkiego baru tlenowego.

http://www.bartlenowy.lodz.pl/ - 5 Lis 2004

Bezpieczne odchudzanie***

Poznaj magię odżywiania komórkowego. Zyskasz zgrabną figurę i zdrowie.

http://www.idealnafigura.com/go/ - 12 Maj 2006

Bezpieczne odchudzanie***

Sprawdzona dieta i pomoc konsultantki dla zdecydowanych schudnąć. Poza tym inne produkty służące zdrowiu i urodzie, a także propozycja pracy.

http://bezpieczne.odchudzanie.vip.interia.pl/ - 25 Paź 2004

Bieżnie - fitbay.pl***

Chciałbyś kupić bieżnie do biegania i postawić ją u siebie w domu? A może wyposażasz mini siłownię i chciałbyś hurtowo zakupić większą ilość bieżni? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy bieżnie renomowanych producentów, nowoczesne i bezpieczne podczas użytkowania.

http://fitbay.pl/53-bieznie - 23 Lip 2014

CaliVita Internetional, California Fitness***

CaliVita International, California Fitness - zacznij dbać o swoje zdrowie i stosuj profilaktykę, witaminy, multiwitaminy, produkty ziołowe i itp...

http://www.calivita2005.republika.pl/ - 5 Gru 2005

Camping CZAPLINEK***

Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Drawskim. Domki, pokoje, campingi, pole namiotowe i do tego jezioro. Informacje o ośrodku, okolicach, ofercie, cennik.

http://republika.pl/campingczaplinek/ - 10 Wrz 2002