KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Kondycja (1 901)

Centrum Hatha-Jogi***

Witryna łódzkiego Centrum Hatha-Jogi prowadzonego przez wieloletnieg nauczyciela hatha-jogi - Michała Szczepanika według metody B. K. S. Iyengara. Znajdziesz tu m.in. program zajęć oraz informacje o prowadzącym.

http://www.hathayoga.lodz.pl/ - 26 Mar 2002

Cetyl M, Cetyl Myristoleate - Koniec z Dysplazją u naszych pupili !***

Jesli Twój pies kuleje, dręczy go Dysplazja, to na tej stronie przeczytasz o Cetyl M - sprawdzonym i niezawodnym preparacie na stawy z Cetyl Myristoleate, który od 11 lat cieszy się uznaniem na całym świecie.

http://www.cetylm.pl/ - 17 Wrz 2009

Choroby i leczenie***

Nasz serwis porusza szeroko pojętą tematykę związaną ze zdrowiem, medycyną tradycyjną i naturalną, psychologią, seksualnością, dbaniem o urodę, sylwetkę i zdrowy styl życia.

http://abczdrowie.pl/ - 2 Sie 2012

Ćwiczenia na płaski brzuch***

Opis ćwiczeń odchudzających pomagających w wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha. Znajdziesz tu ćwiczenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Szukasz sposobu na płaski brzuch? Przekonaj się, że te ćwiczenia faktycznie dają wyśmienite rezultaty.

http://www.plaskibrzuch.com/ - 16 Wrz 2010

Depilacja laserowa w Warszawie – Akademia Urody***

Zapraszamy do Akademii Urody. Świadczymy naszym klientom usługi takie jak: endermologia oraz depilacja laserowa. Zapraszamy panie i panów. Nasze zabiegi są bardzo bezpieczne, skuteczne i bezbolesne. Jeśli szukasz specjalisty w dziedzinie depilacji laserowej to koniecznie musisz odwiedzić nas w Warszawie.

http://www.akademiaurody.com/ - 30 Paź 2012

Dieta i Trening***

Wszelkie sprawdzone informacje na temat skutecznych diet i treningów. Strona zawiera materiały dla kobiet i mężczyzn.

http://dietyitrening.eu/ - 13 Mar 2012

Dietetyk Łódź***

Pomagam osobom z: nadwagą i otyłością, nadciśnieniem tętniczym i podwyższonym poziomem cholesterolu, chorobami układu pokarmowego,cukrzycą hiperlipidemią fenyloketonurią, chorobą wieńcową, chorobami nerek,chorobami nowotworowymi, celiakią, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, anoreksją , bulimią

http://lekkosc-bytu.pl/ - 3 Kwi 2012

Dietetyka w zdrowiu i chorobie***

Na stronie wszystko co związane jest z dietetyka, opisy diet w zdrowiu i chorobie, porady, forum "klub grubasów", licznik kalorii.

http://www.dietetyczka.republika.pl/ - 24 Mar 2003

DLA ZDROWIA - sklep internetowy***

Oferta naturalnych witamin dla dzieci, młodzieży, kobiet, mężczyzn i osób starszych. Preparaty pomocne w zapobieganiu schorzeniom alergicznym, grzybiczym, pasożytniczym, nowotworowym, cukrzycy, układu trawiennego. Zawierają algi, witaminy i minerały pozyskiwane z roślin, wykonane w formie chelatowej z przedłużonym wchłanianiem. Produkowane zgodnie z GMP i FDA.

http://www.toiowo.com.pl/ - 4 Kwi 2005

Dorotafit - Dorota Sudoł - instruktor fitness, dietetyk. Gdańsk***

Na stronie szczegółowa oferta: - Aqua Aerobic czyli ćwiczenia w wodzie przy muzyce; - Gimnastyka dla Pań polecana jest dla osób, które chcą w kameralnym gronie popracować nad swoją formą fizyczną; - Program Kg+ skierowany jest do osób, które chcą bezpiecznie i skutecznie zgubić nadwagę; - Pływanie Rekreacyjne dla dorosłych połączone z nauką lub doskonaleniem pływania.

http://dorotafit.com/ - 2 Mar 2006