KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Kondycja (1 838)

Gabinet Zdrowia i Urody w Goleniowie***

Gabinet Zdrowia i Urody w Goleniowie. Irena Tokarz – Promotor Zdrowia. Zapraszam Państwa na masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, masaż aquavibronem oraz do lektury mojej strony. Strona zawiera informacje na temat masażu (jego rodzaje i oddziaływanie na organizm) i zdrowego stylu życia. Zalecenia żywieniowe, informacje na temat witamin i składników mineralnych i ich wpływu na naszą kondycję oraz zdrowie, niektóre zagadnienia z zakresu psychologii (emocje, neurony lustrzane, pamięć, biologiczne koncepcje inteligencji). Dowiesz się czytelniku również dlaczego warto pływać, jak zapobiegać bólom krzyża oraz jak daleko nam do Grecji. To tylko niektóre tematy poruszane na mej stronie. Zapraszam do odwiedzin i życzę miłej i pożytecznej lektury.

http://gabinetzdrowia.net.pl/ - 28 Lis 2008

HERBALIFE - Mirosława i Waldemar Bulikowie - niezależni dystrybutorzy***

HERBALIFE dostarcza produkty do kontrolowania wagi ciała, produktów odżywczych i kosmetyków. Na stronie znajdziecie ofertę.

http://www.bulik.civ.pl/ - 13 Sty 2003

Hotel Pod Świerkiem w Busku Zdroju***

Strona hotelu Pod Świerkiem w Busku Zdroju. Znajdziesz tu podstawowe informacje oraz zdjęcia.

http://www.hotelura.spanie.pl/ - 24 Cze 2002

Integer***

Strona firmy Integer oferującej usługi programistyczne; informacje o firmie i dane kontaktowe.

http://www.integer.strefa.pl/ - 12 Lis 2003

JOGA LECZNICZA JAVALGEKARA WE WROCŁAWIU***

Na zajęćiach poznasz metody:opanowania stresu, zapobiegania bólom kręgosłupa, wyciszenia umysłu, relaksacji, usuwania napięć mięśniowych i emocjonalnych...

http://www.joga.wroc.pl/ - 31 Mar 2004

Joga. Wrocław***

Joga Studio Pauliny Stróż wg metody B.K.S. Iyengara, zajęcia odbywają się w małych grupach; grupy: początkująca, zaawansowana, kobiet w ciąży i dzieci. Informacje o jodze i dane kontaktowe.

http://joga.ssk.pl/joga.html - 2 Lut 2006

Kajaki - spływy po rzekach pn.- wsch. Polski***

Strona zawiera opisy spływów kajakowych rzekami Warmii, Mazur, Suwalszczyzny i Podlasia. Znaleźć tu można porady, opis tras, cennik.

http://republika.pl/kajaki_mazury/ - 12 Gru 2003

Katex***

Przedstawiono ogólną charakterystykę firmy oraz jej ofertę handlową, obejmującą dwie kategorie: artykuły reklamowe oraz wyroby powiązane z szeroko pojętą rekreacją i zdrowiem.

http://www.katex.net.pl/ - 13 Gru 2005

Klub Fitness Fit-Factory.pl***

Fitness,Siłownia,Sauny, Masaże. Możesz poprawić swoją kondycję, zadbać o zdrowie swoje, rodziny i przyjaciół. Szeroka gama zajęć grupowych (min. Joga, Power Bike, Nordic walking, Senior, Salsa) oraz rozbudowana strefa cardio.Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa zawsze chętnie służy pomocą.

http://fit-factory.pl/ - 10 Lis 2011

Klubu Rekreacji Ruchowej Zdrówko. Warszawa***

Strona prezentująca ofertę Klubu Zdrówko. Możesz tu zapoznać się z ofertą turystyczną, sportową i rekreacyjną. Na stronie galeria zdjęć i dane teleadresowe.

http://www.klub-zdrowko.w.pl/ - 3 Lut 2006