KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Kondycja > salony masażu (182)

Centrum SPA - Masaże, zabiegi, odnowa - Hotel Anders na Mazurach*****

Hotel Anders na Mazurach zaprasza do Centrum SPA AnderSPA. Gabinety kosmetyczne oferują masaże i hydromasaże, zabiegi (relaksujące, odmładzające, wyszczuplające) na twarz i ciało, centrum SPA natomiast sauny, baseny i solaria. Zrelaksuj się, odwiedź Mazury.

http://www.spa.hotelanders.com.pl/ - 24 Maj 2007

Sanatoria w Polsce - uzdrowiska, sanatoria, leczenie, zabiegi*****

Sanatoria w Polsce - przewodnik opisujący uzdrowiska, sanatoria, leczenie, zabiegi, rehabilitację oraz wypoczynek - serwis w trzech językach.

http://www.sanatoria.com.pl/ - 6 Lis 2000

The Fitness Center - Hotel SHERATON*****

Na stronach "The Fitness Center" zaprezentowano ofertę (aerobik, sauna, siłownia, masaże), podano zasady członkostwa, nowinki fitness, poradnik oraz plan aerobiku.

http://www.fitness.com.pl/ - 28 Sie 2000

Abc fizjoterapii****

Gabinet i informacje o terapii manualnej i fizjoterapii zespołów bólowych kręgosłupa, schorzeń mięśni, stawów, więzadeł, wad postawy u dzieci i dorosłych, o rehabilitacji narządu ruchu po urazach i operacjach.

http://www.ravopt.phg.pl/ - 16 Sty 2002

AKIMA Studio Zdrowego Życia****

Masaże lecznicze, relaksacyjne. Świecowanie uszu. Terapia tańcem. Seminaria Świadomego Życia. Masaż - Masaże Goleniów i okolice.

http://www.akima.go.pl/ - 10 Sie 2006

Akson - Rehabilitacja. Raszyn****

Strona gabinetu rehabilitacji, posiadającego w ofercie m.in: rehabilitacja, fizykoterapia, masaże, kinezyterapia oraz preparaty ziołowe. Na stronie informacje o gabinecie, szczegółowa oferta, cennik oraz dane kontaktowe.

http://www.akson-rehabilitacja.pl/ - 23 Gru 2005

Aktivmed - terapia manualna****

Gabinet terapii manualnej i rehabilitacji Aktivmed świadczy swoje usługi w Mrągowie i okolicach. Na stronie dostępny opis oferowanych zabiegów oraz cennik.

http://www.aktivmed.pl/ - 16 Wrz 2014

Alemasaz.pl - Profesjonalny masaż leczniczy****

Alemasaz.pl to profesjonalne masaże lecznicze, klasycznye, limfatyczne oraz refleksoterapeutyczne na terenie Gdyni. Dzięki masażom wykonywanym przez doświadczonego terapeutę szybko zregenerujesz swój organizm.

http://www.alemasaz.pl/ - 1 Kwi 2015

AQUAPARK****

Witryna kompleksu rekreacyjno - rehabilitacyjnego w Polkowicach. Znajdziemy tutaj informacje na temat oferty kompleksu obejmującej: baseny, restauracje, sauny, solaria oraz zabiegi rehabilitacyjne. Na stronie znajdziecie również cennik.

http://www.aquapark.com.pl/ - 28 Sie 2000

Art Massage Gabinet Masażu Dorota Kuzan****

Dorota Kuzan oferuje profesjonalny masaż leczniczy i relaksacyjny w swoim gabinecie jak i miejscu pracy klienta. Jej gabinet masażu mieści się w Poznaniu.

http://masaze-poznan.pl/ - 3 Kwi 2014