KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 845)

Zdrowie w INTERIA.PL*****

Znajdziesz tu mnóstwo porad dotyczących diet, gimnastyki, badań, chorób, sposobów leczenia. Kalkulatory poczęcia, porodu, kiedy zajść w ciążę, kalendarz intymny.

http://kobieta.interia.pl/zdrowie/ - 9 Lut 2005

Apteka internetowa*****

Teleapteka - nowa apteka internetowa powstała na bazie Apteki Prywatnej Stary Kleparz Kraków. Posiada w sprzedaży leki gotowe i recepturowe, kosmetyki, preparaty ziołowe, artykuły sanitarne oraz środki opatrunkowe. Teleapteka. Stary Kleparz, Kraków.

http://www.teleapteka.eu/ - 3 Sie 2006

Centrum Logopedyczne PL*****

Centrum Logopedyczne PL jest serwisem, który pomoże Ci zapoznać się z opisem najczęściej spotykanych wad wymowy i zaburzeń mowy.

http://www.logopedia.pl/ - 27 Paź 2000

Choroby nowotworowe i Onkologia*****

Portal onkologiczny dla pacjentów i lekarzy. Źródło wiedzy medycznej z zakresu: diagnostyka, profilaktyka i leczenie raka oraz nowotworów. Dzięki forum umożliwia wymianę opinii i doświadczeń. Zawiera bazę wiedzy onkologicznej, leków oraz informację o ośrodkach medycznych.

http://www.onkonet.pl/ - 2 Wrz 2010

Clinika*****

Serwis skierowany do lekarzy, farmaceutów, personelu medycznego i wszelkich podmiotów związanych z rynkiem farmaceutyczno-medycznym. Zawiera informacje i narzędzia pomocne w usprawnieniu codziennej pracy, a dostęp do serwisów informacyjnych i medycznych baz danych (np. informacji o lekach) jest bezpłatny.

http://www.clinika.pl/ - 19 Gru 2000

Cukrzyca i pompa insulinowa*****

Strona i lista dyskusyjna o leczeniu cukrzycy pompą insulinową. Dowiesz się co to jest pompa insulinowa, jak dobierać wkłucia czyli zestawy infuzyjne. Codziennie nowe informacje i porady dla diabetyków o glukometrach, pompach i sposobach leczenia , także diety dla cukrzyków. Ja

http://www.pompiarze.pl/ - 10 Kwi 2007

Encyklopedia Zdrowia.*****

Na stronie wszystko, co trzeba wiedzieć, aby zachować zdrowie. Mini portal poświęcony profilaktyce, leczeniu, antykoncepcji i urodzie. Pozwala rozpoznać chorobę przez Internet!

http://www.dobrezdrowie.pl/ - 7 Sie 2001

Esculap - Portal Medyczny*****

Esculap.pl to interaktywne edukacyjno-informacyjne forum dla wszystkich polskich profesjonalistów medycznych, to także szybkie, bezpieczne i bezpłatne źródło najnowszej wiedzy medycznej oraz miejsce wymiany informacji i doświadczeń dla użytkowników z całego świata.

http://www.esculap.pl/ - 7 Cze 2001

Forum Diagnostyczne*****

Forum Diagnostyczne - medyczny serwis tematyczny dla profesjonalistów - informacje z zakresu ultrasonografii, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, angiografii i rentgenodiagnostyki.

http://www.diagnostyka.med.pl/ - 19 Lut 2001

Gabinet Psychoterapi Integratywnej*****

Profesjonalna pomoc, psychoterapia, depresje, nerwice, zaburzenia jedzenia, lęk, ulga w bólu i cierpieniu, terapia par.

http://www.psychoterapia-sos.pl/ - 31 Maj 2006

Informacje dodatkowe