KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 627)

ARTUR LUTY leczenie całodobowe lublin****

Lekarz pediatra Dr med. Artur Luty kieruje gabinet w Lublinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Oprócz zwyczajnych wizyt w gabinecie w ofercie znajdują się również wizyty domowe. Lekarz diagnozuje choroby układu oddechowego, moczowego, przewodu pokarmowego i inne. Oprócz diagnozy oraz leczenia chorób można uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące rozwoju dzieci, żywienia oraz prawidłowej pielęgnacji. Więcej informacji zamieszczono na stronie internetowej.

http://www.pediatralublin.com.pl/ - 3 Wrz 2015

Artykuły medyczne, suplementy diety, uroda - Sklep Poradnia.pl****

Wszystko dla zdrowia i urody. Jonizatory wody i powietrza oraz nawilżacze. Artykuły medyczne, jak ciśnieniomierze, inhalatory, masażery. Rehabilitacja: ortezy, poduszki ortopedyczne, pasy przepuklinowe, artykuły przeciwreumatyczne i przeciwżylakowe. Dla urody - kosmetyki i urządzenia do pielęgnacji i depilacji. Suplementy diety.

http://sklep.poradnia.pl/ - 11 Mar 2015

Aspargin- niedobór magnezu, niedobór potasu****

Strona produktu leczniczego szczególnie polecanego w przypadkach niedoboru magnezu oraz potasu w organizmie. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i skuteczny w trakcie systematycznego zażywania. Skutecznie wspomaga proces leczenia i wpływa na poprawę komfortu życia.

http://www.aspargin.pl/ - 11 Sie 2011

Astma - leczenie i objawy astmy. Portal informacyjny.****

Astma - wszystko na temat astmy. Nowinki ze świata i aktualności oraz mnóstwo praktycznych wiadomości w skondensowanej formie, obejmujące wrażliwe tematy tj. astma oskrzelowa oraz astma u dzieci i dorosłych. Wysokiej jakości treści, pozwalają rozpoznać m.in. pierwsze objawy astmy.

http://astmatycy.org.pl/ - 8 Gru 2016

Atena Clinic – medycyna estetyczna i laseroterapia****

Atena Clinic to salon medycyny estetycznej znajdujący się w Łaziskach Górnych w niedalekiej odległości od Mikołowa jak i samych Katowic czy Gliwic. W swojej ofercie posiada zabiegi laserowe (m.in. depilację laserową, i pilingii laserowe) jak i również bardziej inwazyjne zabiegi jak plastyka brzucha oraz lipoliza laserowa. Medycyna estetyczna wymaga odpowiedniego podejścia przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz fachowości i doświadczenia, które posiadają nasi lekarze jak i kosmetyczki.Ważny jest dla nas aby każdy klient poczuł się piękny, dzięki naszej pomocy i profesjonalnemu sprzętowi. Proponujemy zabiegi laserem frakcyjnym usuwające blizny potrądzikowe, rozstępy, zmarszczki jak i dodające młodzieńczej świeżości. Zachęcamy również do skonsultowania się z naszym personelem jakie zabiegi medycyny estetycznej będą dla Państwa odpowiednie, poskutkują odpowiednim efektem jak i sprawią radość oraz zadowolenie.

http://www.atenaclinic.pl/ - 11 Maj 2018

Atopowe zapalenie skóry u dzieci****

Nowoczesna strona internetowa poświęcona w całości atopowemu zapaleniu skóry u dzieci i niemowląt. Skuteczne metody leczenia, diagnostyka choroby oraz wskazówki odnośnie pomocy dzieciom z atopowym zapaleniem skóry - serdecznie zapraszamy.

http://azs.net.pl/ - 31 Sie 2013

Audiocentrum - nowoczesne aparaty słuchowe****

Bezpłatne badania słuchu, nowoczesne aparaty słuchowe, baterie, środki pielęgnacyjne.

http://www.audiocentrum.com/ - 18 Wrz 2003

Autyzm****

Instytut Medycyny Integracyjnej Arcana oferuje konsultacje, leczenie oraz dostęp do kompletnych i sprawdzonych informacji odnośnie choroby autyzmu. Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego pacjenta. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można znaleźć wiele informacji na temat leczenia autyzmu oraz nawiązać kontakt z wybitnymi specjalistami w dziedzinie diagnozowania i leczenia autyzmu.

http://drcubala.com/ - 4 Maj 2011

Axerosta****

Sprzedawany w aptekach preparat Axerosta pozwala na zniwelowanie występowania przykrych objawów związanych z suchością jamy ustnej. Kserostomia (tak brzmi nazwa tego schorzenia) pojawia się najczęściej jako powikłanie po chemoterapii lub radioterapii. Ww. emulsja łagodzi podrażnienia, intensywnie nawilża błony śluzowe jamy ustnej i tworzy na nich ochronną powłoczkę. Środek można stosować kilkanaście razy dziennie. Nieleczona kserostomia może prowadzić do trudności w spożywaniu napojów i pokarmów oraz powodować poważne zakażenia bakteryjne.

http://www.axerosta.pl/ - 20 Mar 2015

Ayurveda - zdrowy styl życia****

Ayurveda jest dyscypliną mądrości relatywnie starą. Pochodzi z takich filozofii jak buddyzm, zen. W celu zgłębienia treści na ten temat zapraszamy do naszego serwisu. Szczególnie przyciągające dane są dostępne od ręki dzięki obszernie powiększonemu wydziałowi z tekstami. Natrafisz u nas wiele opracowań z dyscypliny dietetyki ajurwedyjskiej. Nauka ta jest coraz to bardziej odsłaniana, na skutek czemu przenikamy nowe tajniki tej domeny edukacji. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć na temat ayurvedy, kochasz zdrowy styl życia to idealnie trafiłeś.

http://a-ajurweda.pl/ - 4 Wrz 2012