KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 627)

Mediguard - TeleMedycyna*****

Przenośny sprzęt telemedyczny do badań z zakresu: kardiologia, diabetologia, pulmonologia, nadciśnienie tętnicze, położnictwo. Monitoring 24h. Szybki kontakt z lekarzem, bez czekania i bez kolejek

http://www.medycznytelefon.pl/ - 29 Kwi 2010

MediWeb - w trosce o Twoje zdrowie*****

MediWeb to dużyy zbiór informacji medycznej związanej z różnymi dziedzinami medycyny. Znajda tu Państwo informacje na takie tematy jak: zdrowie rodziny, styl życia, uzależnienia, podróże, seks, uroda, psychologia, sport, żywienie, leki, medycyna i prawo, pierwsza pomoc, medycyna alternatywna, choroby czy objawy oraz badania medyczne

http://mediweb.pl/ - 19 Lut 2001

Medycna i zdrowie*****

Bezpłatne źródło najnowszej wiedzy medycznej. Nowości medyczne z kraju i z zagranicy. "Pharmindex". Praktyczne poradniki dla lekarzy (m.in. ABC Kas Chorych); bazy teleadresowe placówek i organizacji medycznych: pełne teksty i streszczenia prac publikowanych w znanych polskich czasopismach medycznych; najnowsze metody stosowane w diagnostyce i terapii; doniesienia z życia środowiska medycznego; giełda ofert pracy oraz używanych podręczników i sprzętu medycznego; aktualny kalendarz zjazdów, konferencji oraz szkoleń dla lekarzy. Strona domowa www oraz skrzynka pocztowa dla każdego użytkownika.

http://www.e-zdrowie.pl/ - 19 Paź 2001

Mind4you.pl > brak stresu, pełen relaks, spokojny sen, szybka nauka*****

Mind4you to brak stresu, pełen relaks, spokojny sen, szybka nauka. Zmieniaj swoje życie, łatwo, przyjemnie, bez wysiłku. Zarządzaj efektywnie własnym ciałem, umysłem i relacjami z otoczeniem.

http://www.mind4you.pl/ - 21 Wrz 2007

Na Zdrowie.pl portal medyczny - medycyna, zdrowie, uroda*****

Na Zdrowie.pl - na stronie katalog placówek (zdrowie, medycyna, uroda): lekarze, stomatolodzy, przychodnie, apteki, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, kluby fitness, lecznice dla zwierząt. Także informacje i porady.

http://www.nazdrowie.pl/ - 19 Kwi 2005

Opinie, recenzje, opisy i informacje przydatne przy wyborze uzdrowiska i sanatorium*****

Opinie, recenzje, opisy i informacje przydatne przy wyborze uzdrowiska i sanatorium. Tu znajdziesz opinie i porady innych kuracjuszy

http://www.uzdrowiska.org.pl/ - 8 Paź 2007

Pharmag - Twoje Ciało*****

Witryna o charakterze edukacyjno - informacyjnym prezentuje opisy i animowane ilustracje wszystkich funkcji życiowych organizmu człowieka.

http://www.im.com.pl/swf/twoje-cialo/ - 4 Sty 2002

Porównywarka cen leków - internetowy Portal Medyczny Leku.pl*****

Internetowy Portal Medyczny Leku.pl to obszerna baza wiedzy z zakresu farmacji i medycyny przygotowana specjalnie dla każdego z użytkowników internetu. Porównywarka cen leków, Encyklopedia zdrowia oraz baza placówek to idealne rozwiązania dla ludzi poszukujących informacji o zdrowiu.

http://www.leku.pl/ - 1 Paź 2010

Portal Farmaceutyczno-Medyczny*****

Portal składa się z trzech dedykowanych serwisów: Pacjent,Farmaceuta oraz Lekarz. Dostarcza informacji ze świata medycyny,porad, opisów i komentarzy specjalistów.Użytkownicy portalu mogą korzystać z różnych sekcji tematycznych, poradnikówi katalogów leków.

http://www.pfm.pl/ - 13 Lis 2000

Portal zdrowia - Porady specjalistów i lekarzy*****

Portal zdrowia to - Kompendium wiedzy problemów zdrowotnych. Znajdziesz tu informacje potrzebne do prowadzenia zdrowego stylu życia, porady na tematy takie jak: zdrowa skóra, zapalenie stawów, alergia, astma, zdrowa ciąża, grypa i zdrowa dieta. Tu znajdziecie porady specjalistów i lekarzy, źródła informacji o chorobach i badaniach. Możesz dowiedzieć się - lub Sam doradzić innym jak zapobiegać i leczyć poszczególne dolegliwości. Strona zbudowana w sposób prosty i przejrzysty, z możliwością dostępu do Forum. Serwis skierowany jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Pozostałe tematy: Ciąża, Diety, psychologia i fitness - to wszystko znajdziesz w portalu zdrowia.

http://www.portalzdrowia.pl/ - 5 Lip 2010