KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 627)

Portale Profesjonalne - vortal medyczny*****

Serwis dający osobom profesjonalnie związanym z medycyną dostęp on line do szeroko rozumianej informacji medycznej. Zaletą katalogu linków jest to, że został opracowany przez samych lekarzy. Drugim walorem jest selekcja informacji.

http://www.medycyna.2p.pl/ - 17 Gru 2001

Ratuj.pl*****

Ratuj.pl to Zdrowie i Uroda. Bazy Lekarze, Apteki i Uroda zawierają gabinety lekarskie specjalności: chirurgia, ginekologia, medycyna naturalna, rehabilitacja, stomatologia, psychiatria, okulistyka oraz apteki, kosmetyczki, fitness, siłownie, solarium.

http://www.ratuj.pl/ - 22 Cze 2004

Rehabilitacja RMED Katowice*****

Poradnia rehabilitacyjna w centrum Katowic. Oferujemy rehabilitację i masaż na najwyższym poziomie. Nasi fizjoterapeuci zapewniają fachową i miłą obsługę. Oferujemy nowoczesną, skuteczną rehabilitację w atrakcyjnych cenach.

http://rehabilitacja-katowice.com/ - 12 Lip 2010

Rejestr wrodzonych wad rozwojowych*****

Strona Polskiego Rejestru Wrodzonych Wad Rozwojowych. Zawiera informacje dotyczące działań Rejestru, informacje dla lekarzy i pacjentów dotyczące wrodzonych wad rozwojowych, piśmiennictwa oraz procedury zgłaszania wad w Rejestrze wraz z rejestracją drogą elektroniczną.

http://www.rejestrwad.pl/ - 14 Gru 2006

Salon kosmetyczny Nowy Sącz*****

W Beauty - Derm kosmetyka, medycyna estetyczna i laseroterapia łączą się w jedną siłę. Korzystamy z najbardziej renomowanych Instytutów Francuskich oraz nowoczesnych urządzeń zabiegowych. Tworzymy autorskie programy odmładzania, pielęgnacji i skutecznego leczenia trądziku. Od lat wykonujemy takie zabiegi jak: mikrodermabrazja, mezoterapia, peelingi medyczne, zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia, botox, usuwanie zmarszczek, makijaż permanentny i wiele innych. Jesteśmy na rynku od 20 lat. Mamy największe doświadczenie.

http://www.atelierurody.com.pl/ - 20 Paź 2010

Sekrety Zdrowia*****

Sekrety Zdrowia to informacyjno-edukacyjny wortal, w którym znajdziesz informacje i artykuły oraz aktualności medyczne. Objawy chorób ich leczenie oraz sposoby postępowania.

http://www.sekretyzdrowia.eu/ - 4 Sie 2008

Serwis Medyczny*****

Serwis Medyczny - ciekawe artykuły, porady, katalog firm medycznych, lekarz online, badania, testy, wszystko o zdrowiu.

http://www.medserwis.pl/ - 22 Gru 2005

Serwis Pyłkowy Glaxo Wellcome*****

Serwis Pyłkowy Glaxo Wellcome zawiera szczegółowe informacje o stężeniu pyłku roślin w atmosferze Polski. Jest uaktualniany co 10 dni.

http://astma.org/ - 14 Lut 2000

Serwis Zdrowo.pl*****

Serwis został podzielony na dwa działy tematyczne. Pierwszy zawiera bazę danych związanych z medycyna. Drugi zawiera informacje o profilaktyce, terapii, farmacji i urodzie.

http://www.zdrowo.pl/ - 20 Paź 2000

Sklep medyczny*****

Oferujemy sprzęt medyczny, sportowy i rehabilitacyjny do użytku domowego. W naszej ofercie znajdują się rowery stacjonarne, bieżnie, sprzęt fitness, poduszki zdrowotne, piłki rehabilitacyjne, stabilizatory ortopedyczne, opaski,bransoletki magnetyczne, itp.

http://www.supermed.pl/ - 25 Kwi 2007