KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 627)

Śląska Izba Lekarska w Katowicach*****

Strona Śląskiej Izby Lekarskiej mieszczącej się przy ul. Grażyńskiego 49a w Katowicach. Znajdziesz tutaj wiele informacji o tematyce medycznej i linki do serwisów tej branży.

http://www.izba-lekarska.org.pl/ - 24 Sie 2000

testDNA - Badania genetyczne*****

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu testów na ojcostwo i pokrewieństwo zarówno dla potrzeb osób prywatnych, jak i sądów, detektywów i prokuratury oraz genetycznych badaniach medycznych. Rozwój laboratorium oraz szeroka sieć partnerów pozwalają również zaproponować Państwu wysokiej jakości badania medyczne, oparte na czułej metodzie genetycznej.

http://www.testdna.pl/ - 21 Lis 2018

USG 3D, 4D, echo serca - Warszawa*****

Witryna poradni usg. Na stronie szczegółowa oferta, informacje o poradni, dane teleadresowe.

http://www.usgecho4d.pl/ - 13 Kwi 2007

Usługi pielęgniarskie. Łódź*****

Pielęgniarka dyplomowana; Zastrzyki, badanie krwi, cewnikowanie kobiet i mężczyzn, kroplówki, stawianie baniek, lewatywy.

http://www.pielegniarka.net.pl/ - 25 Lip 2006

WIML*****

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej z Klinikami na swojej stronie zamieścił historię, strukturę, zadania, działalność naukową, ofertę i wydawnictwa.

http://www.wiml.waw.pl/ - 14 Lut 2000

: Indywidualne porady dietetyka, Porady online, Karnety sportowe, Pełną suplementację, Szkolenia a n****

W ofercie Akademii Zdrowia znajdziesz Usługi indywidualne, Usługi dla firm i korporacji oraz Ofertę partnerską. Dla firm oferujemy tzw. Health Benefits System oraz pakiety szkoleń. Oferta Indywidualna kierowana jest to pojedynczych osób jak i grup chcących wzajemnie się wspierać. Widnieją tam spotkania indywidualne z naszymi specjalistami, karnety sportowe oraz pełna suplementacja. Nowością jest codzienny kontakt ze specjalistą prowadzącym daną osobę od początku do czasu w którym cel zostanie osiągnięty. Ponieważ Twój sukces jest naszym sukcesem. Możesz zostać też naszym partnerem i poszerzyć swoją ofertę. Zapraszamy na pierwszą, bezpłatną wizytę z naszym specjalistą oraz kontaktu telefonicznego.

http://www.greenport.pl/ - 6 Lip 2015

 Poradnia laryngologiczna Białystok - dr Ewa Olszewska****

Bezdech senny to bardzo niebezpieczna przypadłość polegająca na tymczasowym zatrzymaniu oddechu podczas snu, którego skutkami mogą być zmiany naczyń krwionośnych prowadzące do niedokrwienia serca. Na szczęście bezdech nocny można leczyć a specjalistką w tej dziedzinie jest Prof. Dr. Hab. N. Med. Ewa Olszewska prowadząca gabinet laryngologiczny przy ulicy Fabrycznej 39 w Białymstoku. Zarejestruj się na wizytę i wyklucz u siebie bezdech senny lub rozpocznij leczenie bezdechu w naszym gabinecie a gwarantujemy szybką i znaczącą poprawę. Nie zwlekaj bezdech podczas snu nie wyleczy się sam.

http://ewa-olszewska.pl/ - 11 Sie 2017

A. B. Opalińscy - Zakład Optyczny Bydgoszcz****

Powstały w 1990 roku zakład optyczny A. B. Opalińscy autoryzowany przez Krajową Rzemieślniczą Izbę Optyczną oferuje usługi dostosowane do potrzeb klientów. Wyspecjalizowani okuliści i optometryści czuwają nad doborem odpowiednich szkieł, oprawek lub soczewek.

http://www.optykopalinski.pl/ - 3 Lis 2015

A gdyby tak wejsc na droge rozwoju szczescia i spelnienia?****

Nauczymy Twój umysł jak natychmiast przestać widzieć świat w ponurych odcieniach. Wreszcie pozbędziesz się depresji i poczujesz jak kolorowe barwy spokojnie Cię otulają, a Ty cieszysz się życiem wraz ze swoimi przyjaciółmi.

http://www.hipnozapolska.pl/ - 4 Lut 2011

ABC medycyny Res Medica****

Internetowy Serwis Medyczny, zawierający aktualne informacje medyczne, encyklopedię zdrowia i medycyny, opis chorób takich jak: astma, alergia, cukrzyca, nadciśnienie, migrena, nowotwory, osteoporoza, reumatyzm, stwardnienie rozsiane, inne.

http://www.resmedica.pl/ - 4 Lip 2001