Google
KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (10 926)

Addent Gabinet Stomatologiczny Kraków****

Profesjonalny stomatolog w Krakowie. Nasza oferta obejmuje nie tylko leczenie zębów, ale również implanty stomatologiczne, czy też tomografię. Jesteśmy gabinetem, w którym mogą liczyć Państwo na kompleksowość usług oraz profesjonalną obsługę.

http://addent.pl/ - 22 Lis 2013

Admarmed****

Admarmed - zimne bandaże, kompresy, chłodzące materiały opatrunkowe.

http://www.admarmed.pl/ - 2 Gru 2003

ADVERTI Sprzęt Rehabilitacyjny****

Producent i importer sprzętu rehabilitacyjnego. Zapewniamy szeroką ofertę, porady techniczne. Kompleksowe wyposażenie w zakresie: elektroterapii, kinezyterapii, laseroterapii, magnetoterapii, krioterapii i innych.

http://www.adverti.com.pl/ - 4 Mar 2009

Aether.pl****

Powstaliśmy wiele lat temu. Klinika medycyny estetycznej Aether z Olsztyna zadba o Państwa piękny i młody wygląd na lata. Oferujemy szereg skutecznych i w pełni zadowalających zabiegów na twarz i ciało. Dużą popularnością cieszą się zabiegi laserowe i przeciwstarzeniowe. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i zawsze doradzamy wybór właściwego zabiegu. Z nami zachowasz atrakcyjny wygląd na lata. Zapraszamy.

http://www.aether.pl/ - 21 Lis 2016

Afta.edu.pl****

Leczenie afty nie należy do skomplikowanych zabiegów ? możemy dokonać je za pomocą bardziej domowych i naturalnych sposobów jak na przykład płukanie ust za pomocą szałwi. Przydatne tutaj mogą być także leki które pomogą nam szybciej pozbyć się dolegliwości. Jeśli objawy bólowe są dość silne zaleca się także użycie środków przeciw bólowych. Inne sposoby leczenia i radzenia sobie z aftą szukaj na naszej stronie internetowej.

http://afta.edu.pl/ - 4 Sty 2015

AGENCJA SIWYDTP DARIUSZ PAWLAK****

CENTRUM ZAOPATRZENIA ARTYKUŁY BIUROWE ODZIEŻ ROBOCZĄ CHEMIA I KOSMETYKI BIAŁY JELEŃ KAPCIE BEFADO I LEMIGO

http://www.libres.pl/ - 27 Mar 2013

Aktivmed - terapia manualna****

Gabinet terapii manualnej i rehabilitacji Aktivmed świadczy swoje usługi w Mrągowie i okolicach. Na stronie dostępny opis oferowanych zabiegów oraz cennik.

http://www.aktivmed.pl/ - 16 Wrz 2014

Akupunktura****

Z tej strony dowiecie się co to jest akupunktura i na czym polega. Pożyteczne i praktyczne informacje.

http://www.akupunktura.net/ - 24 Sty 2002

Akustyk Aparaty Słuchowe i Diagnostyka Słuchu****

Profesjonalny dobór i sprzedaż aparatów słuchowych renomowanych światowych firm. Produkty firm: Phonak, Widex, Starkey Siemens, Audio Service. Indywidualne podejście, bezpłatne badanie słuchu. Zapraszamy!

http://akustyksluchu.pl/ - 17 Lut 2017

Albus Dent Medical travel Cracow****

AlbusDent z Krakowa to pełen zakres usług dentystycznych na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów do oferty włączyliśmy usługę turystyki medycznej. Jest to pomysł dla pacjentów także z kraju jak i z zagranicy. O ile zależy Ci na kompetentnej opiece dentystycznej, pomocy najlepszych lekarzy specjalistów wskazane jest wybrać się do Krakowa. Warto podkreślić, że zapewniamy więcej, aniżeli zabiegi dentystyczne. O ile przy zabiegach jesteśmy to w naszej klinice pozyskacie pomoc z obszaru chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyki, periodnentologii plus wielu innych specjalności. Znaczące jest, iż otrzymujecie ogólną pomoc i pieczę naszego Opiekuna, który zadba o każdy detal Twojej wizyty w Krakowie, począwszy od wynajęcia hotelu po zaproponowanie bogatych atrakcji, jakie daje była stolica Polski, w co wplecione będzie odwiedzenie naszego gabinetu.

http://albus-mt.com/ - 7 Lis 2013