KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 597)

ADA weterynarz wałcz****

Przychodnia Weterynaryjna Ada to miejsce, w którym Państwa pupile liczyć mogą na fachową pomoc w walce z różnego rodzaju chorobami, świadczoną przez osoby nie tylko posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, lecz również lubiące zwierzęta oraz potrafiące odpowiednio się z nimi obchodzić. Komfort klientów oraz ich podopiecznych stanowi jeden z priorytetów, dlatego ogromną wagę przywiązuje się do wykorzystywania nowoczesnego sprzętu, pozwalającego przeprowadzać zabiegi w sposób mało inwazyjny, precyzyjny i sprawny. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej.

http://www.weterynarze.pila.pl/ - 19 Sty 2016

ADAD SCM****

Zespół lekarzy specjalistów ADAD świadczy usługi medyczne już od 1990. W 2006r oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowoczesny ośrodek pod nazwą ADAD Specjalistyczne Centrum Medyczne w Warszawie przy ul. Kobielskiej 6. Oferujemy Państwu porady i konsultacje wysoko wykwalifikowanych lekarzy oraz kompleksową diagnostykę przeprowadzaną na najnowocześniejszej aparaturze medycznej. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów, służymy poradami w zakresie ginekologii, posiadamy doświadczony zespół lekarzy i specjalistów.

http://adad-med.pl/ - 26 Mar 2013

Addent Gabinet Stomatologiczny Kraków****

Profesjonalny stomatolog w Krakowie. Nasza oferta obejmuje nie tylko leczenie zębów, ale również implanty stomatologiczne, czy też tomografię. Jesteśmy gabinetem, w którym mogą liczyć Państwo na kompleksowość usług oraz profesjonalną obsługę.

http://addent.pl/ - 22 Lis 2013

Admarmed****

Admarmed - zimne bandaże, kompresy, chłodzące materiały opatrunkowe.

http://www.admarmed.pl/ - 2 Gru 2003

ADVERTI Sprzęt Rehabilitacyjny****

Producent i importer sprzętu rehabilitacyjnego. Zapewniamy szeroką ofertę, porady techniczne. Kompleksowe wyposażenie w zakresie: elektroterapii, kinezyterapii, laseroterapii, magnetoterapii, krioterapii i innych.

http://www.adverti.com.pl/ - 4 Mar 2009

Aether.pl****

Powstaliśmy wiele lat temu. Klinika medycyny estetycznej Aether z Olsztyna zadba o Państwa piękny i młody wygląd na lata. Oferujemy szereg skutecznych i w pełni zadowalających zabiegów na twarz i ciało. Dużą popularnością cieszą się zabiegi laserowe i przeciwstarzeniowe. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i zawsze doradzamy wybór właściwego zabiegu. Z nami zachowasz atrakcyjny wygląd na lata. Zapraszamy.

http://www.aether.pl/ - 21 Lis 2016

Afta.edu.pl****

Leczenie afty nie należy do skomplikowanych zabiegów ? możemy dokonać je za pomocą bardziej domowych i naturalnych sposobów jak na przykład płukanie ust za pomocą szałwi. Przydatne tutaj mogą być także leki które pomogą nam szybciej pozbyć się dolegliwości. Jeśli objawy bólowe są dość silne zaleca się także użycie środków przeciw bólowych. Inne sposoby leczenia i radzenia sobie z aftą szukaj na naszej stronie internetowej.

http://afta.edu.pl/ - 4 Sty 2015

AGENCJA SIWYDTP DARIUSZ PAWLAK****

CENTRUM ZAOPATRZENIA ARTYKUŁY BIUROWE ODZIEŻ ROBOCZĄ CHEMIA I KOSMETYKI BIAŁY JELEŃ KAPCIE BEFADO I LEMIGO

http://www.libres.pl/ - 27 Mar 2013

Aktivmed - terapia manualna****

Gabinet terapii manualnej i rehabilitacji Aktivmed świadczy swoje usługi w Mrągowie i okolicach. Na stronie dostępny opis oferowanych zabiegów oraz cennik.

http://www.aktivmed.pl/ - 16 Wrz 2014

Akupunktura****

Z tej strony dowiecie się co to jest akupunktura i na czym polega. Pożyteczne i praktyczne informacje.

http://www.akupunktura.net/ - 24 Sty 2002