Google
KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (10 924)

AlbusDent Kraków Stomatolog dziecięcy Kraków****

AlbusDent z Krakowa zaprasza do doświadczonych gabinetów dentystycznych, jakie zapewniają całościową ochronę związaną z zachowaniem zdrowych oraz pięknych zębów. Zapewniamy najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, za sprawą którego jest możliwe założenie perfekcyjnego programu leczenia. W naszej pracowni rentgenowskiej znajduje się przyrząd czołowej w branży firmy Gendex. W zakres usług naszego Centrum Stomatologicznego prócz stomatologii zachowawczej, proponujemy każde zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej, periodontologii, endodoncji oraz pedodoncji. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. a nawet pomagamy naszym pacjentom cieszyć się pięknym oraz białym uśmiechem przy użyciu pomocy lekarzy ortodontów, protetyków plus wszelkim zabiegom związanym ze stomatologią estetyczną.

http://albusdent.pl/ - 19 Lis 2013

Alergen****

Katalog stron WWW firm, instytucji i serwisów alergologicznych.

http://www.alergen.pl/ - 2 Lip 2001

Alergia - Wszystko na temat Alergii****

Alergia to jednostka chorobowa, która może przebiegać podstępnie i zupełnie odmiennie u różnych osób. Portal przedstawia kompleksową wiedzę na tematy medyczne. Objawy alergii, rodzaje oraz leczenie - wszelkie informacje zostały klarownie przedstawione. Strona opisuje również mechanizm powstania oraz najczęstsze przyczyny alergii. Szczegółowo nakreślono schemat postępowania oraz możliwości terapii.

http://portalalergologiczny.pl/ - 24 Cze 2016

Alergie skuteczne odczulanie****

Alergie testy i skuteczne odczulanie doświadczenie od kilkunastu lat

http://alergikus.pl/ - 9 Mar 2012

Alfa-Med - Gabinet stomatologiczny****

Alfa-Med to klinika stomatologiczna w Bydgoszczy, w której wykonujemy m.in. leczenie kanałowe pod mikroskopem, rentgen zębów oraz implanty. Eliminujemy wszelkie powszechne problemy ze zdrowiem jamy ustnej. Oferujemy także wybielanie zębów i inne zabiegi estetyczne. W naszym gabinecie przyjmuje specjalista stomatolog periodontolog. Kontakt dostępny na stronie internetowej.

http://alfa-med.eu/ - 3 Sty 2017

Alfasynapsis - gabinet terapii uwagi słuchowej metodą Tomatisa****

Gabinet terapeutyczny Alfasynaptis w Rybniku, prowadzi terapię treningu uwagi słuchowej metodą Tomatisa. Metoda Tomatisa jest uznaną na świecie i potwierdzoną medycznie terapią, zapewniającą trwałe efekty rozwoju potencjału pacjentów w takich zaburzeniach jak: ADHD, jąkanie, autyzm, afazja, dysleksja i wiele innych

http://www.alfasynapsis.pl/ - 6 Maj 2015

Alkapharm Polska****

Strona dystrybutora produktów Alkapharm w Polsce. Linia produktów Alkapharm do mycia i dezynfekcji narzędzi i instrumentów medycznych. Produkty bezpieczne dla użytkowników i środowiska naturalnego.

http://alkapharm.pl/ - 8 Mar 2014

Alldent Sklep Medyczny****

Internetowy Sklep Medyczny Alldent. Oferujemy materiały medyczne jednorazowego użytku (w tym medycyna ratunkowa), sprzęt rehabilitacyjny i medyczny.

http://www.almedi.pl/ - 17 Gru 2010

Aloe Tech to naturalne metody profilaktyki zdrowia i urody****

Oferta naturalnej profilaktyki zdrowia i urody na bazie aloesu. Oferujemy: produkty, porady, pracę i biznes. Produkty to suplementy żywieniowe, które służą jako skuteczne lekarstwa domowe bez skutków ubocznych - jakie powodują leki syntetyczne.

http://aloetech.pl/ - 17 Lut 2004

Amil - ciąża, testy ciążowe****

Firma Amil zajmuje się produkcją i sprzedażą testów ciążowych. Testy ciążowe są bardzo dokładne, można je stosować już szóstego dnia od zapłodnienia. Jeśli nie wiesz czy zaszłaś w ciąże, to skorzystaj z naszych testów ciążowych.

http://www.amil.com.pl/ - 12 Maj 2009