KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 598)

Akustyk Aparaty Słuchowe i Diagnostyka Słuchu****

Profesjonalny dobór i sprzedaż aparatów słuchowych renomowanych światowych firm. Produkty firm: Phonak, Widex, Starkey Siemens, Audio Service. Indywidualne podejście, bezpłatne badanie słuchu. Zapraszamy!

http://akustyksluchu.pl/ - 17 Lut 2017

Albus Dent Medical travel Cracow****

AlbusDent z Krakowa to pełen zakres usług dentystycznych na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów do oferty włączyliśmy usługę turystyki medycznej. Jest to pomysł dla pacjentów także z kraju jak i z zagranicy. O ile zależy Ci na kompetentnej opiece dentystycznej, pomocy najlepszych lekarzy specjalistów wskazane jest wybrać się do Krakowa. Warto podkreślić, że zapewniamy więcej, aniżeli zabiegi dentystyczne. O ile przy zabiegach jesteśmy to w naszej klinice pozyskacie pomoc z obszaru chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyki, periodnentologii plus wielu innych specjalności. Znaczące jest, iż otrzymujecie ogólną pomoc i pieczę naszego Opiekuna, który zadba o każdy detal Twojej wizyty w Krakowie, począwszy od wynajęcia hotelu po zaproponowanie bogatych atrakcji, jakie daje była stolica Polski, w co wplecione będzie odwiedzenie naszego gabinetu.

http://albus-mt.com/ - 7 Lis 2013

Alergen****

Katalog stron WWW firm, instytucji i serwisów alergologicznych.

http://www.alergen.pl/ - 2 Lip 2001

Alergia - Wszystko na temat Alergii****

Alergia to jednostka chorobowa, która może przebiegać podstępnie i zupełnie odmiennie u różnych osób. Portal przedstawia kompleksową wiedzę na tematy medyczne. Objawy alergii, rodzaje oraz leczenie - wszelkie informacje zostały klarownie przedstawione. Strona opisuje również mechanizm powstania oraz najczęstsze przyczyny alergii. Szczegółowo nakreślono schemat postępowania oraz możliwości terapii.

http://portalalergologiczny.pl/ - 24 Cze 2016

Alergia na roztocza-Sprzedaż preparatów i środków na roztocza kurzu domowego****

Sklep internetowy dla alergików acarix.pl specjalizuję się w sprzedaży środków i preparatów do efektywnego zwalczania alergii na roztocza kurzu domowego a także alergii odzwierzęcych. Prowadzimy dystrybucję preparatów na roztocza z serii Acarix. Produkty przebadane klinicznie w ITB Laboratories w Kanzas USA pod kątem skuteczności, są produkowane wyłącznie z naturalnych składników, nie zawierają chemii, dzięki czemu można bezpiecznie stosować je w otoczeniu małych dzieci i niemowląt. Sprzedajemy produkty z serii Acarix. Preparat na roztocza do wszystkich powierzchni gromadzących kurz. Acarix Wash preparat do pranie w niskich temperaturach denaturujący alergeny roztoczy i ich odchody. Acarix Filter preparat do spryskiwania filtrów i włókninowych toreb filtracyjnych w odkurzaczach, zabezpieczający przed wydmuchiwanie alergenów z powrotem do pomieszczeń w trakcie sprzątania. Acarix Spot profesjonalny nie chemiczny odplamiacz do tkanin o wyjątkowej skuteczności.

http://acarix.pl/ - 30 Cze 2017

Alergie skuteczne odczulanie****

Alergie testy i skuteczne odczulanie doświadczenie od kilkunastu lat

http://alergikus.pl/ - 9 Mar 2012

Alfa-Med - Gabinet stomatologiczny****

Alfa-Med to klinika stomatologiczna w Bydgoszczy, w której wykonujemy m.in. leczenie kanałowe pod mikroskopem, rentgen zębów oraz implanty. Eliminujemy wszelkie powszechne problemy ze zdrowiem jamy ustnej. Oferujemy także wybielanie zębów i inne zabiegi estetyczne. W naszym gabinecie przyjmuje specjalista stomatolog periodontolog. Kontakt dostępny na stronie internetowej.

http://alfa-med.eu/ - 3 Sty 2017

Alfasynapsis - gabinet terapii uwagi słuchowej metodą Tomatisa****

Gabinet terapeutyczny Alfasynaptis w Rybniku, prowadzi terapię treningu uwagi słuchowej metodą Tomatisa. Metoda Tomatisa jest uznaną na świecie i potwierdzoną medycznie terapią, zapewniającą trwałe efekty rozwoju potencjału pacjentów w takich zaburzeniach jak: ADHD, jąkanie, autyzm, afazja, dysleksja i wiele innych

http://www.alfasynapsis.pl/ - 6 Maj 2015

Alkapharm Polska****

Strona dystrybutora produktów Alkapharm w Polsce. Linia produktów Alkapharm do mycia i dezynfekcji narzędzi i instrumentów medycznych. Produkty bezpieczne dla użytkowników i środowiska naturalnego.

http://alkapharm.pl/ - 8 Mar 2014

Alldent Sklep Medyczny****

Internetowy Sklep Medyczny Alldent. Oferujemy materiały medyczne jednorazowego użytku (w tym medycyna ratunkowa), sprzęt rehabilitacyjny i medyczny.

http://www.almedi.pl/ - 17 Gru 2010