KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 627)

Aloe Tech to naturalne metody profilaktyki zdrowia i urody****

Oferta naturalnej profilaktyki zdrowia i urody na bazie aloesu. Oferujemy: produkty, porady, pracę i biznes. Produkty to suplementy żywieniowe, które służą jako skuteczne lekarstwa domowe bez skutków ubocznych - jakie powodują leki syntetyczne.

http://aloetech.pl/ - 17 Lut 2004

Amil - ciąża, testy ciążowe****

Firma Amil zajmuje się produkcją i sprzedażą testów ciążowych. Testy ciążowe są bardzo dokładne, można je stosować już szóstego dnia od zapłodnienia. Jeśli nie wiesz czy zaszłaś w ciąże, to skorzystaj z naszych testów ciążowych.

http://www.amil.com.pl/ - 12 Maj 2009

Amplifon - Aparaty słuchowe - Z nami usłyszysz świat****

Amplifon to światowy lider na rynku rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy klientom test słuchu, badanie słuchu oraz dobór aparatu słuchowego. Oferujemy wysokiej jakości aparaty słuchowe firmy Siemens.

http://www.amplifon.com.pl/ - 15 Paź 2012

Androgenowe.net.pl - Serwis na temat łysienia androgenowego.****

Chcesz wiedzieć, czym jest łysienie androgenowe? Jak się zabrać za jego leczenie Poznaj objawy łysienia nadrogenowego zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Nowoczesne metody leczenia łysienia androgenowego przez trychologów. Pomoc Ekspercka. Zapraszamy

http://androgenowe.net.pl/ - 21 Sty 2017

ANDRZEJ RUTKOWSKI zaburzenia pamięci****

Konsultacje oraz leczenie neurologiczne prowadzone są w gabinecie neurologicznym lekarza Andrzeja Rutkowskiego. Gabinet ten znajduje się w Jaktorowie-Kolonii koło Żyrardowa. Do placówki medycznej przychodzą osoby z objawami schorzeń neurologicznych albo ci, u jakich zdiagnozowano chorobę układu nerwowego. Neurolog zajmuje się m.in. chorymi na padaczkę i stwardnienie rozsiane. Prowadzi leczenie osób z Alzheimerem oraz Parkinsonem. Leczy zaburzenia pamięci, zawroty oraz bóle głowy i bóle kręgosłupa. Pacjentami lekarza Andrzeja Rutkowskiego są również niemowlaki oraz wcześniaki. Neurolog dokonuje oceny ich rozwoju. W gabinecie istnieje możliwość zrealizowania, takich badań jak USG przezciemiączkowe, EEG czy EMG. Neurolog udziela porad i konsultacji medycznych. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.neurologjaktorow.pl/ - 3 Sty 2014

ANMAR SP. Z O. O. SP. K.****

ANMAR SP. Z O. O. SP. K. to dystrybutor rozwiązań dla pacjentów placówek i osób niepełnosprawnych przebywających w domach. Zaopatruje on w propozycje od solidnego producenta – ArjoHuntleigh i jest jej wyłącznym przedstawicielem na terenie kraju. Umożliwia zakup na korzystnych warunkach łóżek rehabilitacyjnych i przeciwodleżynowych, a także podnośników ułatwiających przemieszczanie się osób z ograniczeniami ruchowymi. Proponowane łóżka medyczne sprawdzają się w szpitalach i domu pacjenta. W ofercie dostępne są także krzesła kąpielowe poprawiające komfort niepełnosprawnych podczas utrzymywania higieny.

http://wyposazenieszpitali.pl/ - 23 Maj 2017

AN-MED laryngostroboskop****

W Sosnowcu mieszczą się Specjalistyczne Gabinety Lekarskie An – Med. Diagnozujemy plus leczymy choroby gardła, nosa, zatok, krtani oraz zaburzeń głosu, słuchu i mowy. Prowadzimy również szkolenia, które dotyczą zaburzeń emisji głosu czy chorób zawodowych narządu np. zaburzonego rozwoju mowy czy afazji. Posiadamy inhalator AMSA, stanowiący alternatywę dla operacyjnego leczenia wysiękowego zapalenia ucha środkowego. Wprowadzamy do oferty leczenie kriochirurgią czyli wymrażaniem. Wskazaniem do kriochirurgii są afty, krwawienia z nosa, przewlekłe przerostowe zapalenie błony śluzowej małżowin nosowych, migdałków podniebiennych oraz inne procesy zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Przeprowadzamy również badania laboratoryjne, dzięki ścisłej współpracy z laboratorium medycznym Al – Med. Więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

http://www.laryngolog-sosnowiec.com.pl/ - 17 Lip 2013

Anna Babicz - psychoterapia, Warszawa****

Psychoterapeuta pracujący w nurcie systemowym oferujący pomoc w przypadku trudności w relacjach rodzinnych, partnerskich, trudnościach wychowawczych. W ofercie również psychoterapia indywidualna, pomoc w sytuacjach kryzysowych (żałoba, depresja), mediacje oraz pomoc osobom uzależnionym i współuzależnionym. Prowadzi psychoterapię dorosłych oraz młodzieży.

http://www.psychoterapia-babicz.pl/ - 21 Sie 2012

Anoreksja i Bulimia - Portal informacyjny****

Na tym specjalistycznym portalu medycznym przedstawiony został problem dużej liczby młodych dziewczyn, czyli anoreksja. Zostały tu przedstawione zarówno przyczyny, jak i objawy anoreksji. Omówiono również sposoby jej leczenia. Anoreksja i bulimia to bowiem bardzo poważny problem w dzisiejszych czasach i im właśnie poświęcony jest ten profesjonalny portal.

http://anoreksjastop.net.pl/ - 21 Sty 2017

Antoni Niechajewicz, serceantosia.pl****

Zbieramy na operacje w Monachium dla chorego na serduszko Antosia

http://www.serceantosia.pl/ - 26 Paź 2009