KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna (11 627)

Antykoncepcja****

Jesteśmy serwisem opisującym różne metody antykoncepcji, możesz poczytać tu o różnych typach antykoncepcji, na przykład o tej hormonalnej czy mechanicznej, ale również o naturalnej. Zapraszamy.

http://abcantykoncepcja.pl/ - 3 Sie 2012

Antykoncepcja****

O stosowaniu metod antykoncepcyjnych opowie Ci Twój lekarz ginekolog. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej umów się na wizytę. Pamiętaj, że cykliczne odwiedzanie lekarza ginekologa pomoże Ci zachować pełnię zdrowia. A jeśli wcześniej wykryjesz schorzenia dróg rodnych, to większe prawdopodobieństwo, że je szybko wyleczysz.

http://www.ginweb.pl/ - 19 Maj 2011

Antykoncepcja****

W pewnych sytuacjach zdarzy się tzw. wpadka antykoncepcyjna. Cóż można wtedy zrobić? Spora większość ludzi wpada w panikę i nie za bardzo jest świadoma możliwych kroków. Jest jednak skuteczne rozwiązanie i zabezpieczenie się przed niechcianą ciążą. Dostępne są bowiem na rynku środki antykoncepcyjne po stosunku płciowym. Wszystkiego dowiesz się u nas na tabletki-antykoncepcyjne.com

http://tabletki-antykoncepcyjne.com/ - 4 Lip 2013

Antykoncepcja - portal dla kobiet****

Portal dla kobiet poświęcony zdrowiu, metodom antykoncepcji i problemom z zajściem w ciążę.

http://www.owulacja.pl/ - 20 Lis 2008

Antykoncepcja Bez Hormonów i Naturalne Planowanie Ciąży****

Serwis informacyjny i poradnikowy w zakresie: antykoncepcja niehormonalna, planowanie ciąży i sposoby jak zajść w ciążę, niepłodność, zdrowie intymne kobiet i mężczyzn.

http://www.naturalnaplodnosc.pl/ - 1 Gru 2016

APC ANALIZY MEDYCZNE ŁÓDŹ laboratoria medyczne w łodzi****

Prezentujemy Państwu Laboratorium APC - Analizy Medyczne. Na rynku działamy od 2002 roku. Proponujemy usługi laboratoryjne oraz konsultacje lekarskie. Prowadzimy badania: odpowiedzi komórkowych, ocenę wczesnego antygenu aktywacji limfocytów T CD69, odporności naturalnej, alergeny swoiste i wiele innych. Wyposażeni jesteśmy w godziwy sprzęt diagnostyczny i przyjazne pomieszczenia. Laboratorium jest czynne w poniedziałek i środę od 8:30 do 20:00 oraz wtorek, czwartek i piątek od 11:30 do 20:00. W celu umówienia się na pobranie prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty w naszym laboratorium w Łodzi. Więcej informacji mieści strona internetowa.

http://apc-analizy.pl/ - 10 Wrz 2015

Apteka Główna/Sklep Zielarski****

Sprzedaż suplementów diety, kosmetyków, ziół dostępnych w aptekach i sklepach zielarskich.

http://www.aptekaglowna.pl/ - 9 Sie 2006

Apteka Internetowa Oliwna****

Apteka Oliwna to lider na rynku sprzedaży leków online. Jako jedna z pierwszych aptek internetowych, cieszy się zasłużonym uznaniem i zaufaniem klientów. Przystępne ceny i duże doświadczenie w obsłudze zarówno pacjentów w aptece stacjonarnej, jak i dokonujących zakupów przez internet sprawia, że zakupy i obsługa zawsze stoją na najwyższym poziomie.

http://www.apteka-oliwna.pl/ - 1 Gru 2015

Artesmed - gabinety lekarskie****

W katowickim centrum diagnostyki i terapii Artesmed mieszą się różnorodne przychodnie lekarskie. Pacjenci mogą skorzystać z pomocy w gabinecie ginekologicznym, kardiologicznym lub zajmującym się medycyną estetyczną.

http://artesmed.pl/ - 19 Gru 2017

Artodonto.eu****

Artodonto to klinika stomatologiczna usytuowana przy ul. Stawki na warszawskim Śródmieściu. W klinice przyjmowani są pacjenci dorośli oraz dzieci. Stomatolodzy zapewniają tutaj profilaktykę, leczenie zachowawcze, leczenie próchnicy, endodoncję. W klinice wykonywane są zabiegi chirurgii stomatologicznej, zabiegi estetyczne (m.in. licówki czy wybielanie zębów lampą Beyond). Pacjenci mogą skorzystać z leczenia ortodontycznego, implantologii, protetyki, bezbolesnego leczenia laserem. Uzupełnienie oferty stanowią zabiegi medycyny estetycznej kwas hialuronowy oraz botox.

http://artodonto.eu/ - 26 Kwi 2016