KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > artykuły higieniczne (72)

ABOOK - Sprzęt medyczny i BHP. Warszawa****

Abook jako importer: rękawic medycznych Ansell Medical, Semperit i Apl, zestawów diagnostycznych Gowllands oraz specjalnych rękawic ochronnych i roboczych Ansell Protective Products zaprasza na swoją stronę.

http://www.abook.com.pl/ - 20 Sty 2006

Alsos - sklep dla alergików****

Alsos to największy sklep medyczny dla alergików w Polsce. Nasz asortyment dobieramy z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół, aby oferowany przez nas produkt przyniósł ulgę w alergii. Znajdziecie u nas tylko produkty zapobiegające i wspomagające leczeniu alergii, atopowemu zapaleniu skóry, produkty niezbędne w walce z roztoczami. Współpracujemy z alergologami, dermatologami i dietetykami, dlatego zawsze mogą Państwo liczyć w naszej ofercie na wysoką jakość i skuteczność oferowanych produktów medycznych.

http://www.alsos.pl/ - 10 Sty 2017

Aparaty CPAP****

Największy wybór profesjonalnych aparatów CPAP, DPAP (Bipap) do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego oraz bezdechu centralnego. Pomożemy Ci dopasować aparat do Twoich potrzeb. Kupując u nas aparat CPAP masz możliwość otrzymania dofinansowania NFZ.

http://aparatycpap.pl/ - 9 Lut 2017

Apteka Łomianki****

Apteka w centrum handlowym Auchan w Łomiankach. Na naszej stronie internetowej znajdziesz godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz sprawdzisz jak do nas dojechać. Zapraszamy.

http://www.aptekarzlomianki.pl/ - 21 Gru 2013

Apteka Ząbki****

Apteka internetowa oraz stacjonarna w Ząbkach. Farmaceuci z wieloletnim doświadczeniem od których mogą Państwo spodziewać się życzliwości i pomocy przy zaopatrywaniu się w aptece.

http://www.aptekabajkowa.pl/ - 5 Wrz 2014

BFRESH****

Jak sprawić, aby wytworna kolacja zyskała dodatkowy prestiż? Wystarczy sięgnąć po nasze eleganckie serwetki dostępne w przeróżnych kolorach! Produkowane są z papieru lub flizeliny, dzięki czemu świetnie nadają się do samodzielnego układania. W naszej hurtowni znajdziesz również inne artykuły dla gastronomi, w tym czyściwa i świece.

http://sklep.bfresh.pl/ - 20 Kwi 2018

Blog Antyalergiczny - Blog dla alergików****

Znajdziesz tutaj ciekawe artykuły dotyczące wszystkich rodzajów alergii. Piszemy co każdy alergik powinien wiedzieć o alergii oraz o produktach dla alergików (obiektywne analizy i przydatność produktów antyalergicznych). Naszą misją jest rzetelne przekazywanie informacji o alergii, zapobieganie alergii oraz przeciwdziałanie alergii i dolegliwościom skórnym.

http://blog-antyalergiczny.pl/ - 10 Sty 2017

Centrala Farmaceutyczna Cefarm****

W ofercie firmy znajduje się ponad dziesięć tysięcy leków gotowych, surowic, szczepionek, materiałów opatrunkowych, leków homeopatycznych i preparatów OTC. Witryna zawiera omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.cefarm.com.pl/ - 25 Sty 2002

Chemia do dezynfecji - Efekt Czystości****

Sklep internetowy Efekt Czystości zajmuje się sprzedażą chemii do dezynfekcji. W ofercie znajdują się również czyściwa i ręczniki papierowe, podajniki, podkłady medyczne oraz inne środki higieniczne.

http://efektczystosci.pl/ - 7 Lut 2017

DabexPlus - serwetki obiadowe****

Firma działająca w branży higieny i czystości, która zajmuje się sprzedażą m.in. serwetek obiadowych oraz ręczników i czyściwa papierowego. W ofercie DabexPlus znaleźć można również praktyczne dozowniki do mydła w płynie i pasty do rąk.

http://www.dabexplus.pl/ - 20 Maj 2017