KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > choroby (580)

123zdrowie.pl - Zdrowie, Uroda i Diety w jednym miejscu.*****

123zdrowie.pl to serwis dedykowany tematyce zdrowia, zdrowego stylu życia, odżywiania, ciąży i psychologii. Dużo uwagi skupiamy na tworzeniu treści o urodzie. Tworzymy opisy najbardziej znanych kosmetyków oraz rekomendujemy, które są najlepsze do użytku. Z serwisem 123zdrowie.pl zaopiekujesz się swoim zdrowiem we właściwy sposób, zadbasz o zdrową dietę, zaplanujesz efektywny plan odchudzania orasz zaopiekujesz się sferą psychologiczną organizmu. Dla przyszłych rodziców posiadamy ogromny zasób treści i porad, począwszy od poradników dotyczących poczęcia dziecka, przez kalendarz kolejnych tygodni ciąży, aż po poród i wychowanie dziecka we wczesnym etapie rozwoju. Ciąża i macierzyństwo to bardzo ważna sprawa, dlatego przykładamy wszelkich starań, aby nasze treści spełniały wymogi naszych czytelników.

http://123zdrowie.pl/ - 25 Mar 2015

BSE.pl : choroba szalonych krów, priony, CJD, TSE*****

Serwis stanowiący kompendium wiedzy o chorobie szalonych krów. Można tutaj uzyskać aktualne informacje dotyczące BSE z Polski i ze świata, zadać pytanie oraz podzielić się z innymi własną opinią.

http://bse.pl/ - 23 Lut 2001

Centrum Informacji o Przeziębieniu i Grypie*****

Centrum Informacji o Przeziębieniu i Grypie - serwis ekspercki, filmy edukacyjne, porady lekarzy, aktualne dane epidemiologiczne, konkurs wiedzy z nagrodami.

http://www.centrumgrypa.pl/ - 15 Paź 2007

Cukrzyca - oficjalny serwis Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego*****

Informacje dla lekarzy i pacjentów o diagnostyce i leczeniu cukrzycy. Standardy postępowania. Poradniki dla chorych. Najczęstsze pytania. Jak żyć z cukrzycą, jak zmierzyć poziom glukozy.

http://www.cukrzyca.info.pl/ - 15 Kwi 2004

Cukrzyca.pl*****

Serwis edukacyjny dla pacjentów i lekarzy. Informacje dla lekarzy i pacjentów o zapobieganiu, diagnostyce i leczeniu cukrzycy. Standardy postępowania diagnostycznego i leczniczego w cukrzycy. Poradniki dla chorych. Dieta, jak żyć z cukrzycą, jak zmierzyć poziom glukozy?

http://www.cukrzyca.pl/ - 30 Lip 2004

EMED - poradnik medyczny*****

Internetowy poradnik medyczny. Strona zawiera porady dotyczące zdrowia kobiet, mężczyzn i dzieci. Opisy chorób, wskaźniki zdrowia. Istnieje możliwość zadanie pytania do lekarza za pomocą e-maila.

http://www.emed.pl/ - 30 Lip 2001

Encyklopedia Zdrowia*****

Znakomity serwis medyczny. O jego jakość zadbali wybitni lekarze i nauczyciele akademiccy, do których zwrócono się z prośbą o opracowanie poszczególnych rozdziałów serwisu Znajdziecie tu omówienie podstaw anatomii i fizjologii czyli funkcjonowania narządów, podstawowe objawy najczęstszych schorzeń, badania poszczególnych narządów oraz leczenie. Są odsyłacze do stron poświęconych medycynie.

http://www.zdrowie.med.pl/ - 6 Maj 2002

Esculap*****

Serwis medyczny dla profesjonalistów. Źródło najnowszej wiedzy medycznej.

http://www.e-zdrowie.com/ - 30 Sie 2001

Forum Diagnostyczne*****

Forum Diagnostyczne - medyczny serwis tematyczny dla profesjonalistów - informacje z zakresu ultrasonografii, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, angiografii i rentgenodiagnostyki.

http://www.diagnostyka.med.pl/ - 19 Lut 2001

Fundacja Przeciwko Leukemii*****

Strona fundacji, na łamach której znajdziesz biuletyny i publikacje na temat transplantacji szpiku, informacje o działalnosci fundacji oraz apele o pomoc dla dotkniętych tą chorobą.

http://www.leukemia.dobrestrony.pl/ - 28 Sty 2002