KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > endokrynologia (27)

Serwis Medyczny*****

Serwis Medyczny - ciekawe artykuły, porady, katalog firm medycznych, lekarz online, badania, testy, wszystko o zdrowiu.

http://www.medserwis.pl/ - 22 Gru 2005

Anna Błażejczyk - endokrynolog, ginekolog-położnik, Szczecin****

Gabinet Endokrynologiczno-Ginekologiczny lek. med. Anna Błażejczyk. Ginekolog położnik endokrynolog Szczecin.

http://www.endokrynolog-ginekolog.szczecin.pl/ - 14 Lis 2012

Depilacja - Depilacja laserowa - Bodylaser****

BODYLASER – Nowoczesna i niezawodna depilacja laserowa – Warszawa. Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego w którym oferujemy Państwu zabiegi depilacyjne takie jak depilacja laserem. Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy!

http://www.bodylaser.pl/ - 7 Gru 2007

Dr Alicja Korpysz - endokrynolog dla dzieci****

Szukając endokrynologa dziecięcego mogą Państwo zgłosić się do doktor Alicji Korpysz, przyjmującej w Warszawie. Leczy ona zaburzenia hormonalne, a także diagnozuje niską masę urodzeniową.

http://www.alicjakorpysz.pl/ - 18 Paź 2016

Dr Tomasz Rogula - sylwetka, gabinet, porady****

Odwiedzając tą witrynę macie szansę uzyskać poradę on line, a także zarejestrować się w kolejce do gabinetu doktora Roguli nie wychodząc z domu. Poza tym dowiecie się na jaki temat pisał pracę doktorską, gdzie pracuje, jak przebiega jego kariera medyczna. Część informacji w języku angieslkim.

http://www.cyf-kr.edu.pl/~mirogula - 13 Mar 2000

Drlabuzek - Endokrynolog i Diabetolog****

Wykształcony diabetolog i endokrynolog oferuje leczenie i diagnozę chorób endokrynnych oraz cukrzycy. Oferta diabetologa i endokrynologa jest skierowana przede wszystkim do osób z Katowic, Jaworzna, Tych i Mysłowic. Zapraszamy do przeczytania porad diabetologa, stomatologa i endokrynologa na naszej stronie.

http://www.drlabuzek.pl/ - 30 Sty 2016

Endokrynolog Izabela Bałszan-Kowalska Szczecin****

Endokrynolog dr n.med.Izabela Bałszan-Kowalska, diagnostyka i leczenie chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki. USG tarczycy. Gabinety w Szczecinie i Świnoujściu.

http://www.endokrynolog-szczecin.eu/ - 25 Kwi 2013

Endokrynolog Szczecin - dr Bartosz Kiedrowicz****

Diagnostyka i leczenie chorób tarczycy (nadczynność, niedoczynność, guzki, choroba Hashimoto, zaburzenia tarczycy w ciąży), a także przytarczyc, nadnerczy, przysadki, osteoporozy, nadmiernego owłosienia. Specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych - dr n. med. Bartosz Kiedrowicz

http://www.endo-szczecin.pl/ - 2 Paź 2018

Klinika Śląskiej Akademii Medycznej****

Historia szpitala, struktura organizacyjna. Informacje o świadczeniach w zakresie: lecznictwa stacjonarnego, lecznictwa ambulatoryjnego, dializoterapii, diagnostyki medycznej.

http://www.spskm.katowice.pl/ - 10 Sie 2001

Konferencja pt. Leczenie ran powikłanych i odleżyn****

Strona dotyczy Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Leczenie Ran Przewlekłych i Odleżyn organizowanej w dniach 24-25 października 2003 r. przez Katedrę Klinikę Chirurgii Ogólnej Endokrynologicznej oraz Zakład Opieki Paliatywnej AM Bydgoszczy dla lekarzy - głównie chirurgów, paliatywnej, pielęgniarek opatrunkowych, środowiskowych, opiekunek domów pomocy społecznej, zespołów przewlekłej. Na stronie umożliwiono rejestrację, zgłoszenie streszczeń, wszelkie aktualne informacje dotyczące zjazdu

http://www.rany.zjazd.ras.pl/ - 20 Sie 2003