KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > firmy medyczne i farmaceutyczne (390)

BL Medica - sterylne żele nawilżające i znieczulające****

Firma BL Medica zajmuje się dystrybucją produktów przyspieszających gojenie ran i zapobiegających powstawaniu zrostów, np. po cesarskim cięciu i innych zabiegach chirurgicznych. W ofercie także bezpieczne hemostatyki, sterylne żele nawilżające i znieczulające.

http://blmedica.pl/ - 20 Lis 2017

Bluza lekarska - Prt Santé****

W ofercie e-sklepu Pretasante.pl osoby pracujące w branży medycznej będą mogły znaleźć szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej dla lekarzy i nie tylko. Przeglądając dostępny asortyment klienci mogą składać zamówienia między innymi na bluzy lekarskie i medyczne, marynarki, czy fartuchy medyczne. Ponadto oferta obejmuje również szeroki wybór literatury medycznej. Klienci mogą też zamawiać własną, spersonalizowaną odzież medyczną bogatą w hafty, czy też w różnorodne wstawki. E-sklep zasięgiem działania obejmuje teren całego kraju.

http://pretasante.pl/ - 9 Gru 2015

CARE-MED opieka medyczna nad osobami niepełnosprawnymi****

Usługi pielęgniarskie z zakresu zabiegów, leczenia ran i odleżyn terapią podciśnieniową czy również żywienia dojelitowego są zaświadczane przez personel medyczny z placówki Care-Med. Wszelkie czynności wykonywane są przez niego w domach pacjentów zamieszkujących Wejherowo, Barczewo oraz okolice. Ich częstotliwość i godziny odbywania się są z każdym z nich omawiane indywidualnie. Ponadto pielęgniarki gwarantują swoim podopiecznym edukację w zakresie cukrzycy oraz jeżeli zajdzie potrzeba, prowadzą trening pęcherza moczowego. Pacjenci pragnący skorzystać z bezpłatnej długoterminowej opieki proszeni są o wypełnianie dokumentu „Ocena pacjenta wg skali Barthel”. Po otrzymaniu odpowiedniej ilości punktów otrzymują skierowanie do lekarza rodzinnego bądź szpitala, na podstawie którego przydzielana zostaje wspomniana opieka. Więcej informacji na stronie internetowej.

http://opiekapielegniarskadomowa.pl/ - 4 Lut 2014

CEFARM****

Strona obejmuje informacje ogólne, apteki, sklepy, hurtownie, produkcja, apteki, hurtownie, produkcja i oferta.

http://www.cefarm.pl/ - 4 Lut 2002

Cefarm Poznań****

Strony zawierają informacje o historii firmy, planach rozwoju, asortymencie...

http://www.cefarm-poznan.com.pl/ - 15 Mar 2000

Centrala Farmaceutyczna Cefarm****

W ofercie firmy znajduje się ponad dziesięć tysięcy leków gotowych, surowic, szczepionek, materiałów opatrunkowych, leków homeopatycznych i preparatów OTC. Witryna zawiera omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.cefarm.com.pl/ - 25 Sty 2002

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej****

W ofercie instytutu laseroterapia, depilacja laserowa, termografia, dermatologia, chirurgia plastyczna, rehabilitacja. Laboratorium i laseroterapia wykorzystuje lasery leczące choroby jak nowotwory, blizny, prostata, stwardnienie rozsiane.

http://www.cdtl.pl/ - 25 Maj 2004

CEZAL Radość - Centrum zaopatrzenia medycznego, e-cezal.pl****

Centrum zaopatrzenia medycznego CEZAL Radość. Dostarczamy sprzęt medyczny do przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Oferujemy kozetki, szafy medyczne, szafki kartotekowe i parawany. W ofercie posiadamy, biurka lekarskie, a także sprzęt rehabilitacyjny. W naszym sklepie znajdą Państwo również termometry i ciśnieniomierze. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

http://e-cezal.pl/ - 5 Lut 2013

Dentalshop - Pasty wybielające i szczoteczki elektryczne****

Propozycja przygotowana przez sklep internetowy Dentalshop. Firma sprzedaje między innymi szczoteczki elektryczne do zębów Oral-B i Philips Sonicare, pasty wybielające, płyny do płukania ust, a także artykuły stomatologiczne.

http://www.dentalshop.com.pl/ - 29 Lis 2016

Destination Good Health - koszty leczenia za granicą w Czechach****

Strona firmy Destination Good Health zajmującej się organizacją leczenia transgranicznego w Unii Europejskiej i na świecie. Pomaga pacjentom załatwić formalności, a także zwrot kosztów z NFZ m.in. za operację zaćmy w Czechach, czy zabiegi wykorzystujące komórki macierzyste wykonywane w New Delhi.

http://www.destinationgoodhealth.com/ - 8 Maj 2015

Informacje dodatkowe